ARS Banská Bystrica navštevujem roky a som veľmi spokojná. Ďakujem.

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu recenziu! Sme veľmi radi, že ste si vybrali práve nás! Na Váš nákup sa budeme tešiť aj nabudúce! V prípade otázok, kontroly pneumatík či servisu nás neváhajte kontaktovať! Sme tu pre Vás

• Odporúčam

Odporúčam, produkt dorazil rýchlo a v poriadku.

• Profesionálny prístup.

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

• Objednanie online, možnosť výberu termínu prezutia
    • Niektoré pneuservisy sú možno lacnejšie

Rýchle, bezproblémové, po prezutí som doteraz nemal problém

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

Ak máte malý byt a nemať starosti, kam s pneumatikami, tak si ich uložte v ARS, kde Vám ich prezujú (letné <=> zimné) a ak ich máte ojazdené, tak si za výbornú cenu vyberiete takú kategóriu, ktorú chcete (čo sa týka ceny a kvality). Odporúčam.

• Výborný prístup

• Skvelý príwstup.
    • Profi služby.
    • Rýchle vybavenie.
    • Ústretovosť.

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

• Super rýchle vybavenie zakázky. Príjemný a profesionálny prístup.

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

Profesionálny prístup k zákazníkovi.
    Termíny opráv a dodanie tovaru vždy splnené podľa dohody.

• Vsetko prebehlo ako malo

• velmi dobre sluzby
    • rychla vymena pneumatik
    • moznost objednant sa na konkrteny den a hodinu

urcite odporucam

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

Výmena pneumatík trvala 5 min. Všetko presne načas.

Skutočne ochotní odborníci

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

• Vjazd do servisu je casto blokovany kamionmi

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

Ako viete robíme pneuservis pre osobné aj nákladné vozidlá. Stáva sa, že sa naraz nazbiera viac nákladných vozidiel a miesta je málo na tejto ulici, pritom šoféri musia dbať na bezpečnosť premávky.
    Ďakujeme za Váš podnet.

• Tovar skladom
    • Výhodné ceny
    • Doprava zdarma
    • Rýchlosť dodania
    • Platba online

Bol to môj prvý nákup, internetový obchod ponúka tovar skladom, doručenie na druhý deň.
    Odporúčam každému

• Vybavená v dohodnutom čase. Kvalitná práca

Dosť vysoká cena.

Rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

• Úplne super poloha. Výborný prístup osadenstva prevádzky. Rýchlo, precízne urobená práca.

Nie je.

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

• Prezutie pneumatík na osobnom vozidle ako vždy na vysokej profesionálnej úrovni. Ďakujem pekne.

Reakcia obchodu ARSPNEU.SK

• Fantasticky pristup a ochota personalu
    • vyborny rezervacny system