Objednate tovar a spatnu info nedostanete kedy bude doruceny, len ze tento tyzden ale kedy nik neviem. Doporucujem platit az pri prevzati tovaru, v tedy ak zrusite objednavku odrazu vam vedia zavolat aj vyzvanat. ak zaplatite dopredu nik vam uz nezdvihne mobil a mozte cakat jak blazon kedy vam dorucia tovar.

Dobrý deň.
    Peknu sobotu prajem.Neviem, čím sme si zaslúžili takuto recenziu, ale len pre vysvetlenie. Neviem ako viac ste si priali, aby sme Vás informovali ako tým, že Vás inforumujeme mailom, že tovar Vám bude doručený v priebehu tohto týždňa a den pre doručením Vám pošleme SMS spravu o dni doručenia a čase doručenia. Nemyslíte si, že na základe Váško zrušenia objednávky sme začali reagovať. Skrátka bola to zhoda okolností, ale v skutočnosti sme planovali cestu ku Vám čo je 280 km na piatok 31.3.2023
    aj napriek tom sme si tovar naložili a pokušali sme Vám ho doručiť. Jednalo sa o tažký 46 kg nadrozmerný tovar, a preto ho doručujeme našou dopravou, aby sme ho vyložili až do vnutra a nie ako kuriérske spoločnosti ho vyložia z auta a starajte sa. Ale asi ste potrebovali ten bazén surne chceli ste sa už kupať.
    Jaššo, Arianesport
    PS: A ešte Vás poprosíme o vysvetlenie. Vy máte s nami taku skusenosť, že ste nám dopredu zaplatili a nedodali sme Vám ho?

Tovar bol ihneď zaplatený po objednávke, odvtedy nič. Telefón vypnutý, žiadna sms, žiadna odpoveď na mail....komunikácia 0.

Dobrý deň.
    Vzhľadom k tomu, že sa prezentujete ako ANONYM. Dali sme si tú námahu a prekontrolovali sme si všetky objednávky z dátumu 18.5.2022 a neevidujeme žiadnu nevybavenú alebo zabudnutú objednávku. Telefón nemáme určite vypnutý, zapnutý je 24 hodín 7 dní v týždni. Keď si prečítate naše recenzie, nemáme to dôvod robiť pri žiadnej objednávke. Mrzí Váš naša reakcia. Ak to je tak, ako my píšeme, považujeme Vašu recenziu ako poškodzovanie nášho mena. Vždy sa snažíme riešiť každú objednávku v spokojnosti zákazníka. Aj keď náhodou sa stane, že je tovar vypredaný, snažíme sa ponúknuť zákazníkovi adekvátnu náhradu, alebo vrátenie peňazí a dokonca aj úprimné ospravedlnenie za vzniknuté komplikácie.
    Jaššo, Arianesport

Poškodené korčule.Odlomená brzda . Prilepená sekundovým lepidlom.Dcera len vyskúšala po byte a hneď sa jej to odlomilo.Som sklamaný.

Dobry den.
    Mrzi nas Vaša recenzia, ale môže sa stat, že sa tovar poškodí, ale za to my ako predajca nemôžeme, ale stačí nas kontaktovať a nie hneď písať zapornu recenziu. Ak by ste nas namiesto písania recenzie kontaktoval ohladom reklamacie, urcite by sme ju vyriesili Vo Vašu spokojnosť a hlavne bez Vasich zbytočných nakladov. Buď by sme Vam vratili peniažky, alebo by sme Vám korčule vymenili za bezchybné. Z našej iniciativy Vás budeme kontaktovať a vyriešime reklamaciu vo Vašu spokojnosť. Chapal by som Vasu negatívnu recenziu, ak by ste nám podal reklamaciu a my by sme ju neriesili, ale to sa nestalo, lebo do dnešneho dňa sme od Vas nedostali žiaden podnet na reklamaciu.
    S pozdravom.
    Jaššo,Arianesport
    PS: PISANIE NEGATIVNEJ RECENZIE DANY PROBLEM NEVYRIESI.

• Telefonický kontakt
    • Nemali produkt ktorý bol uvedený ako “na sklade”
    • Stále mi nedorazil produkt, aj keď tam bolo napísané že doručovací čas je 1-3 dní

Tovar vedeny ako skladom, po mesiaci nedoruceny. Ziadna odpoved na mail kedy bude tovar doruceny.

Dobrý večer.
    Ospravedlňujeme sa Vám za komplikácie a zlyhanie komunikácie. Vami objednaný tovar už mal byť dávno skladom, ale sú veľké problémy s doručovaním niektorých druhov tovaru, priamo od výrobcu meškajú nám zásielky aj niekoľko mesiacov. Ak sledujete správy, s viacerými komoditami sú problémy.
    Ďakujeme za pochopenie.
    Jaššo, Arianesport

• Kurier mi s dvojhodinovym meskanim napisal sms ze pride o 20minut a kedze uz som nebola doma tak ze az o tyzden. Dlha cakacia doba

• Nevedia čo predávajú

Zaplatil som za tovar, ktorý mal iné rozmery ako na stránke.

Dobrý deň.
    Mrzí nás Vaša reakcia, že nevieme čo predávame. Vieme čo predávame.
    Ospravedlňujeme sa Vám za komplikácie. Do dnešného dňa neevidujeme od Vás žiaden mail, že nie ste spokojný s tovarom. Ak je to tak, môžete nám tovar vrátiť, aj keď nestíhate 14 dňovú lehotu na vrátenie a my Vám vrátime sumu za tovar aj za dopravu na Váš účet.

Určite neodporúčam 11.3.mi mal byť doručený tovar no tovar nikde
    Objednal som v inom obchode a do 2 dni som to mal doma
    Takze moja skúsenosť je že určite neodporúčam

Dobrý večer.
    Prosím vás neklamte a nezavádzajte.
    Mal ste objednané 2 kusy hriadeliek do BA. Vzhľadom k tomu, že sa jednalo o nadrozmerný tovar vo štvrtok 11.3.2021 sme Vám to doručovali našou dopravou z Partizánskeho, kde deň vopred Vám bola zaslaná SMS o dátume doručenia a cca čas doručenia. Vo štvrtok 11.3.2012 som Vám volal, že budem u Vás za 30 minut aj napriek tomu, že ste mal vypnutý telefón, išiel som ku Vám na adresu Vlčie Hrdlo, BA vyskuúšať, či vás tam nezastihnem. Vzhľadom k tomu keď som tam prišiel, stále som sa Vám pokúšal dovolať, ale stále ste mal vypnutý telefón. Strávil som tam cca 30 min. a stále sa Vám nedalo dovolať. Do dnešného dňa ste nás nekontaktoval. Dnes 15.3.2021 som sa Vám pokúšal dovolať a bezvýsledne, stále vypnutý telefón. Tak sa zamyslite, na ktorej strane je chyba.
    Jaššo, Arianesport

Objednal som si trampolínu s nosnosťou 150kg po príchode trampolíny bolo na nej 100kg po kontaktovaní Ariane sport o probléme sa vyhovarali že som to musel vydieť na Heureke nie v ich obchode ako som to mal inak vydieť ked objednávam cez heureku a vyskočil my tam ich obchod a cena čiže len sa vzhovárali hroyné radšej som im yložil telefon už sa to nedalo počúvať

Dobrý den.
    Mrzí nás Vaša reakcia. Po Vašom telefonáte z nedele 28.2.2021 cca o 17hod. čo sa jedná o deň pracovného pokoja, som Vám napriek tomu zdvihol telefón a vysvetľoval som Vám, že chyba sa stala na Vašej strane. Objednávku ste si zrealizoval cez webový prehliadač heureka.sk. Na našej stránke ste si objednával trampolínu 305cm v cene 144,90eur bolo v popise uvádzané nosnosť 100kg. Aj napriek tomu, že to bola Vaša chyba z toho dôvodu, že ste si neprečítal popis na našej stránke k danej trampolíne, som Vám navrhol,že trampolínu nám môžete vrátiť a my Vám vrátime peniaze. Z mojej strany v mene firmy som s Vami komunikoval seriózne, zloženie telefónu svedčí len o Vašom charaktere. Vašu recenziu vnímame ako poškodenie našej firmy.
    Jaššo, Arianesport

• Aj napriek kontaktovaniu predajcu mi nebolo oznámené, či tovar príde alebo nie.

• Storno prebehlo v poriadku
    • Webshop nema ucet pre zakaznika do ktoreho by ste sa mohli prihlasit aby ste sledovali svoje objednavky.
    • Nedostal som emailom potvrdenie o objednavke. Az ked som zaziadal o storno objednavky, tak mi mailom prislo naraz potvrdenie aj storno objednavky.

Ocenil by som lepšie užívateľské rozhranie webstránky a prepracovaný užívateľský účet podobne ako u konkurencii, do ktoreho sa realne viete prihlásiť.

• Tovar vystavujú v e-shope, na nemajú ho.

Čakám na tovar už 10 dní. "Nič". Zaujímavý obchod. Hlavne, že som odklikol objednávku s povinnosťou platby.

Tovar bol doruceny do dvoch dni,tovar som chcel reklamovat pisal som na oddelenie reklamacii ale hraju mrtveho chrobaka.Kolobezka ktoru som tam kupil pri jazde na ceste hrka ako keby bola prsknuta neodporucam radsej doplatit za kvalitnejsiu.

• Včasné doručenie

Tovar nie je vôbec taký, aký bol nafoteny. Totálne zavádzajú zákazníka.

• Prišiel mi iný tovar

Objednala som dcére ružové odrážadlo a prišlo nám chlapčenské (nakoľko je na Slovensku táto situácia odrážadlo som nevracala späť. Ale mrzí Nás to a veľmi)

• neprišlo potvrdenie objednávky, neprišla odpoveď na dotaz ani po týždni. sám som musel zavolať na kontaktné číslo. uviedli, že majú problém so zásobovaním a odvozom. ubezpečili ma, že tovar príde do konca ďalšieho týždňa. tovar neprišiel, neodpovedali ani na môj ďalší dotaz cez email, ani cez sms. objednávku som zrušil a objednal inde. z iného eshopu prišiel tovar za dva pracovné dni... z Čiech!!! určite ariane nedoporučujem. ani nie pre neschopnosť dodania, ale kvôli ignorovaniu zákazníka.

• Nic som si neobjednal lebo mi vsetko rusite (v tejto situacii to chapem) ale ze mi pride email ze ako som spokojny s produktmi co som dostal tak to uz nechapem.. :D
    NIC SOM NEDOSTAL :)

• Neodpovedali na emaily
    • Nedvyhali telefón
    • Nevedela som co je s obiednavkou tak som to nakoniec zrušila....
  • Absolútne neodporúčam. Obchod týždeň zavádzal o dostupnosti tovaru. Na druhý deň volal, že ho majú a posiela ho kuriérom. Po troch dňoch kedy nič neprišlo som volal a vraj to ide sám doviezť o dva dni lebo je to ťažké. V daný termín sa neunúval iba poslal info, že to ruší lebo tovar nemá a pritom zároveň aj zdvihol jeho cenu na internete (zrejme to medzitým predal inde za drahšie). Keby celý čas nezavádzali už som dávno mohol mať produkt odinakiaľ doma. Najhorší nákup aký som kedy robil cez heureka.

Dobrý deň.
    Vážený zákazník, pravdepodobne ste si nás splietol s iným e-shopom. To, že Vaša objednávka nebola vybavená sa v tomto čase udiať mohlo, pretože posledné 2 týždne bol enormný záujem o závažia, činky, ktoré sa nám obrovskou rýchlosťou vypredali do posledného kusa. Ale náš e-shop určite nezdvihol predajnú cenu na žiadnom produkte, takže týmto krivým obvinením si to u Vás vyprosujeme a nenecháme sa týmto štýlom urážať!!!
    Majte krásny deň a v tomto období hlavne veľa zdravia!!!!!
    Arianesport

Žiadna komunikácia, nič neprišlo.