Objednávku zrušil bez udania dôvodu. Mal to byť darček na Vianoce, v poslednej chvíli som musel naháňať náhradu.

Objednavku tyzden nikto neriesil. Na mailovu urgenciu nikto nereagoval

Dobrý deň.
    Mrzí nás Vaša reakcia. Len pre vysvetlenie, na Vašu objednávku sme Vám odpísali, že sa budeme snažiť ju vybaviť čo najskôr.
    Vzhľadom k tomu, že ste si do objednávky uviedol takéto číslo: +421917360, neboli sme schopní doručiť Vašu objednávku.
    Bez správneho telefónneho čísla nie sme schopní vybaviť objednávku. Keď sme Vám išli napísať, v tom nám prišiel od Vás mail, že rušíte objednávku. Na Vašu žiadosť bola objednávka následne STORNOVANÁ. Za komplikácie sa Vám úprimne ospravedlňujeme.
    Jaššo, Arianesport

• Obchod objednávku zrušil...napísali email že vracajú peniaze, tie žiaľ po troch týždňoch stále nedorazili...žiadna spätná vazba.

• nemožné spojenie s predajcom ani telefonicky ani ziadna odpoved na mail.
    • po kúpe žiadne podakovanie za kúpu ako to robia iní internetoví predajcovia

nemožné spojenie s predajcopo ani telefonicky ani ziadna odpoved na mail. po kúpe žiadne podakovanie za kúpu ako to robia iní internetoví predajcovia

Tovar som objednal pred 13 dňami a doteraz mi nebol dodaný.

po odstupeni od zmluvy do 14 dni mi na ucet nebola vratena plna suma aj s postovnym na vyzvu uz predajca nereagoval.

Trampolina je ok až na jeden problém...chýba nám cast kde sa montuje výškovo nastavitelne držadlo.

• Pokazený tovar bol !

Dobrý deň.
    Pán Hajos len pre vysvetlenie. Ospravedlnili sme sa Vám, že tovar , ktorý ste si objednal elektronický terč, mal závadu. Terč ste reklamoval, aj sme spolu telefonicky hneď komunikovali, že reklamácia bude vybavená čo najskôr. Reklamácia na terč Vám bola vybavená do piatich pracovných dní zaslaním nového elektronického terča aj s darčekom čo si myslíme, že bolo dosť urgetne. Vašu recenziu považujeme za neopodstatnenú.
    Jaššo, Arianesport

• komunikácia e-shopu pri riešení dodania tovaru

Volala som na reklamácii a človek ktorý mi dvyhol bol maximálne nepríjemný hovor trval asi 10sekúnd záujem ziaden

Dobrý večer.
    Od Vášho dňa objednania až do dnešného dňa neevidujeme momentálne žiadnu reklamáciu.Tak neviem, ako sa máme k tomu vyjadriť. Nie je nás vo firme tak veľa a nikto si nepamätá, že by tak jednal pri vybavovaní reklamácii. Len nás tak napadlo, nerobili ste si viac objednávok z rôznych obchodov a nás ste si len zmýlila, lebo verte nám, nie je to náš štýl jednania ako popisujete. Aj keď si prečítate naše recenzie, tak z nich je cítiť, že ku každému zákazníkovi sa správame na profesionálnej úrovni.
    Jaššo, Arianesport

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Pri montáži tovaru sme zistili, že chýba jedna súčiastka.

Dobrý den.
    Mrzí nás Vaša reakcia pani Simona, ale stačilo to jednoducho vyriešiť, že by ste nám dali vedieť o danom probléme a my by sme ho vyriešili do 24hodín bez Vašich zbytočných nákladov. My obsah nebalíme, môže sa stať pri výrobe, že došlo k chybe, za čo sa Vám ospravedlňujeme. Do dnešného dńa sme od Vás nedostali žiadnu informáciu o danom probléme. Kľudne nás môžete kontaktovať.Danú vec vyriešime vo Vašu spokojnosť.
    S pozdravom.
    Arianesport

Skateboard vrzga,nespokojnost s kvalitou a objednali sme si zelený a poslali nám modrý. Už tu nebudem objednávať,lebo nenavidim vracat tovar späť. Namiesto toho,aby sa syn vozil,ja budem okolo toho behať.

Dobrý večer pani Narcis H., Teplička na Váhom
    Mrzí nás Vaša nespokojnosť a hlavne čo sa stalo.Na Vašej objednávke ste si nemohla vybrať zelený, lebo už sa Vám dal objednať len modrý to bol posledný kus pravdepodobne ste si to nevšimla, ale my sme to nemali odkial vedieť! Ak by ste nás kontaktovala bez Vašich zbytočných nákladov by sme tovar stiahli na naše náklady a boli by Vám peniaze vratené na Váš učet,bez akých kolvek Vašich starostí trvalo by to všetko 2 pracovné dni.Doposial ste tak neurobila a nekontaktovala ste nás.Ja keby som nebol s niečim spokojný tak by som to určite robil vrátením tovaru.
    S pozdravom.
    Jozef Jaššo, Arianesport

• rýchle doručenie
    • ja mám zlú skúsenosť s komunikáciou

dá sa..

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Zavadzaju nedodavaju tovar ktory maju na strankach

Dobrý večer pán Jozef,
    mrzí ma Vaše hodnotenie. Na tovar, ktorý ste si u nás objednal - nakladací cementový set 70kg, ste nám na stránku napísal kladné hodnotenie, mal ste len malú výtku k vzpieračskej tyči, ktorá je kvôli preprave delená na polovicu. Nemá to vplyv na technické a funkčné parametre. Po našej spoločnej mailovej komunikácii som Vám navrhol vrátenie tovaru, čo doteraz sa z Vašej strany nestalo.

Jozef Jaššo, Arianesport

• Rychlost
    • Zasielanie poskodeneho vyrobku

Rozbalit tovar pri preberani

Reakcia obchodu ARIANE SK

Mrzí nás Vaša reakcia. Určite sme Vám vedome neposielali poškodený tovar. K poškodeniu mohlo dôjsť pri preprave. Ak sa Vám dostal do rúk poškodený tovar, máte nárok ho do 14 dní vrátiť, alebo reklamovať. Do dnešného dňa sme od Vás neobdržali žiadnu písomnú, telefonickú ani mailovú komunikáciu ohľadom poškodeného tovaru.

• dodacie sluzby

Nikdy viac

Reakcia obchodu ARIANE SK

mrzí nás postoj zákazníka. Zákazník bol telefonicky informovaný o meškaní kontajneru s daným tovarom. Ešte raz sa zákazníkovi ospravedlňujeme.Jednalo sa o odrazovu plochu na trampolínu 426cm.

• neviem
    • ponukaju tovar skladom,ktory skladom nemaju,neinformovalima hned,ze tovar nieje,pockali z tym 10dni

Reakcia obchodu ARIANE SK

Zákazník bol informovaný, že tovar sa dá objednať len formou objednávky a dostupnosť tovaru bude k 30.4.2014. Pravdepodobne si to nevšimol. Po tomto dátume nám bola podaná informácia z centrálneho skladu, že daný tovar bude meškať, čo bolo ihneď zákazníkovi oznámené. Ospravedlňujeme sa zákazníkovi sa vzniknutú situáciu.