• velmi prijemni chalani radi.vysvetlia, ulazu a hlavne poradia. Je vidiet ze fotografiou ziju

• Rýchlosť doručenia
    • Precízne zabalenie tovaru
    • Komunikácia
    • Výhodne ceny

• Rychlost odeslani

Vse profesionalni, rychle odeslani, dekuji.

Super obchod a perfektny ludia. Vzdy poradia a pomozu. Dakujem.

Veľmi milí a ochotní personál. Vždy tam rada nakupujem

Profi obchod.

• spolehlivost

rýchle jednanie a doručenie, spokojnosť s tovarom , všetko ok. Spokojnosť

• Perfektný a profi prístup predavačov.

• Perfektne a precizne zabalená,
    • Informovanost o stavu tovaru

Tovar mi bol doručený,ale došiel mi vadný kus,vôbes sa nedal zapnúť,tak som ho vrátil.

Reakcia obchodu AQT

je nám veľmi ľúto, že ste mali pri nákupe u nás túto negatívnu skúsenosť. Fotoaparát Olympus, ktorý ste si objednali, bol úplne nový kus. Nikdy sme ho nemali zapnutý a preto sa táto výrobná vada neprejavila. Fotoaparát sme, samozrejme, zaslali naspäť výrobcovi na reklamáciu. Situácia, ktorú sme síce my nezapríčinili, nás ale naozaj veľmi mrzí. Prosím, napíšte nám a ochotne Vám poskytneme zľavu na ďalší nákup formou zľavového kódu.

Tím AQT

• Odborníci naslovovzatý. Maximálna spokojnosť perfektne vedia poradiť vždy všetko od komunikujú úplnej spokojnosti.

• Dorucenie včas
    • Slabý výber fotoprislusenstva
    • Nesprávna manipulacia s tovarom pri balení

V obchode nakupujem pravidelne a vcelku som spokojny. Bohužiaľ pri poslednej kúpe, mi prišiel extender s otlačkami prstov na zadnom skle. Je neprípustné aby sa nieco take stalo. Trvalo mi 2 hodiny odstranit mastnotu odtlačku a to je dovid ukonciť s nimi spoluprácu.

Reakcia obchodu AQT

je nám veľmi ľúto, že ste mali pri nákupe u nás túto negatívnu skúsenosť. Môžeme Vás ubezpečiť, že s tovarom v našej predajni sa manipuluje tak, aby nebol nijako poškodený. Extender, ktorý ste si objednali, nebol nikdy rozbalený, a preto nás situácia o ktorej píšete naozaj prekvapila. V každom prípade máte nárok tovar vrátiť a my Vám ho bezplatne vymeníme. Prosím, napíšte nám a ochotne Vám poskytneme zľavu na ďalší nákup formou zľavového kódu. Taktiež nám môžete napísať aké fotopríslušenstvo Vám v našom portfóliu chýba a budeme sa snažiť naše služby zlepšiť k Vašej spokojnosti.

Tím AQT

• - pohotovost a ochota
    • - ziadna

Obchod ako ma byt - mam s obchodom len tie najlepsie skusenosti

• dobrý prístup k zákazníkovi

Veľmi rýchlo prišla objednávka. 1 deň som objednala okolo 12 a hneď druhý deň mi ju kuriér odovzdal . Jednoznačne odporúčam

• Ústretovosť
    • Rýchlosť
    • Dobrá cena

Predajca je spoľahlivý a promptný , čo sa týka dodania tovaru. Doporučujem .

• Všetko prebehlo v úplnom poriadku. Rýchle dodanie (do 2 dňoch). Tovar úplne nový, nepoškodený.

Super komunikácia, ochota, poradili mi, pomohli s objednávkou, expresne odoslali. Spokojnosť ako vždy