• Veci ktore su zobrazene ako skladom nie su skladom a nikto vam to ani neoznami

Reakcia obchodu AQT

je nám úprimne ľúto, že nie ste spokojný s vybavením Vašej objednávky. Objednávali ste viac produktov a nie všetky boli označené SKLADOM ako uvádzate. Tovar odosielame štandartne po kompletizácii, ak zákazník neuvedie v poznámke inak. Každopádne ste však boli informovaný telefonicky aj e-mailom, že objednávaný tovar nie je momentálne kompletný.

Vzniknutá situácia nás napriek tomu naozaj mrzí.

Tím AQT

Tovar bol objednávaný na základe skladových zásob a termínu dodania do dní. Objednávka vytvorená 16.12 2023 a do dnešného dňa tovar nedoručený. Pri pokuse dovolať sa na telefónne číslo uvedené v info-maily, telefón zvonil, no spätná väzba žiadna..

Reakcia obchodu AQT

je nám ľúto, že nie ste spokojný s dodacou dobou objednaného tovaru. Pri vytvorení objednávky ste však boli informovaný telefonicky aj emailom, že objednávaný tovar nie je momentálne dostupný. Produkt bol na našich stránkach jasne označený ako tovar "Na objednávku". Takýto tovar je potrebné objednávať u dodávateľa, čo môže trvať aj dlhšie a dodanie nedokážeme nijako ovplyvniť. Počas celej doby čakania ste od nás dostávali každý týždeň email o aktuálnom stave Vašej objednávky. Ak ste sa nám snažili dovolať týždeň pred Vianocami, mohlo sa stať, že sme pochopiteľne kôli veľkému náporu zákazníkov nestíhali, za čo sa ospravedlňujeme. Dajte nám prosím vedieť, či si prajete objednávku stornovať, alebo ste na tovar ochotní čakať ďalej. Vzniknutá situácia nás napriek tomu naozaj mrzí.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Skúsenosti mám veľmi zlé - hrozné. V minulosti som tu kupoval aparát + ďalšie veci v hodnote cca 2500 Eur. Jeden tovar v hodnote cca 40 Eur som vrátil po 14 dňovej lehote nakoľko boli vianočné a novoročné sviatky a nepracovali. Peniaze mi nevrátili ani po 18 mesiacoch. Až teraz som kúpil iný tovar a veľkodušne mi znížili cenu. Keď som chcel zľavu tak sa rehotal do telefónu. Napriem tomu, že som zaplatil a následne telefonicky overoval platbu, tovar mi neposlali včas a vyhovárali sa na chybu v systéme, ktorú doteraz nikdy nemali. Keď im volám neberú telefón alebo číslo je neaktuálne. Viac s nimi neobchodujem , som rád, že som sa ich zbavil, bandy arogantných amatérov.

Reakcia obchodu AQT

dovoľte nám reagovať na danú recenziu a niektoré skutočnosti uviesť na správnu mieru. Tovar, ktorý uvádzate v hodnote 40 Eur ste si objednávali na firmu a vracali ste nám ho po 14 dňovej zákonnej dobe. Aj napriek tomu sme sa zachovali profesionálne, vratku sme Vám uznali a na Vašu žiadosť ste dostali možnosť vybrať si iný tovar. Stále sme čakali v dobrej mienke na vaše rozhodnutie, ktoré ste neurobili niekoľko mesiacov, aj napriek našim urgenciám a výzvam. Keď ste si konečne vybrali náhradu, samozrejme, že sme Vám ako uvádzate aj znížili cenu podľa vzájomnej dohody. Peniaze za tovar, ktorý uvádzate, ste nám poslali prevodom na FIO banku, ktorá sa žiaľ s našim systémom nespáruje automaticky ako napríklad Tatra banka alebo VÚB kde prebieha 99% našich transakcií. K malému oneskoreniu teda došlo pretože sme platbu párovali ručne, za čo sa Vám ospravedlňujeme. Následne ste nám zavolali žiadali zľavu 20% ako náhradu škody za oneskorené dodanie. To, samozrejme, nie je pri našich maržiach reálne. Tovar ktorý, ste si objednali, bol okrem toho už vo výraznej zľave. Kolegovia Vám ponúkli, že Vám tovar donesú po práci osobne domov, aby Vám bol doručený v čo najkratšom termíne. Túto možnosť ste rázne odmietli a zložili ste telefón. Že Vám nedvíhame telefonáty tiež nie je pravda. Ak k nám voláte mimo otváracích hodín, máme zavreté a žiaľ v tomto čase telefonáty nevybavujeme. V opačnom prípade telefóny dvíhame, prípadne ak práve vybavujeme zákazníka na predajni, telefonujeme naspäť hneď, ako je to možné. Ubezpečujeme Vás, že všetky naše čísla sú aktuálne a používame ich už veľa rokov. Napriek všetkej našej snahe sa nám zjavne nepodarilo vzniknutú situáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti, čo nám je ľúto.

Tím AQT

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Na sklade evidujú tovar, ktorý tam fyzicky nie, nikto nevie prečo. Objednávka u nich stála 13 dní, bez jedinej reakcie, jediná možnosť podľa odchodu je čakať. Sú vraj najlacnejší na trhu, ale ochota napraviť vlastnú chybu nulová. Ponúkli mi inú kartu so zľavou 10e zo skoro 600e nákupu, smiešne.

Dobrý deň pán Chudý,

v prvom rade Vám ďakujeme za ďalšiu objednávku. Máte pravdu, tie dve karty ktoré svietili na sklade si žiaľ objednal zákazník pred Vami a informácia na webe nebola v čase Vašej objednávky aktuálna. Za to sa Vám ospravedlňujeme. Tak ako píšete, kolegovia Vám ochotne ponúkli náhradu so zľavou, a práve preto že máme najlepšie ceny, musíte chápať že aj naše marže sú naozaj nízke. Práve preto nie je niekedy možné dať dodatočnú zľavu vo výške, ktorú by si zákazník predstavoval. Preplatok sme Vám vrátili na účet. Je nám úprimne ľúto, že obchod neodporúčate aj napriek tomu, že všetky Vaše predošlé objednávky boli vybavené na 100%.

S pozdravom tím AQT.

vôbec neodporúčam tento obchod, dodaciu dobu uvádzajú týždeň, uhradíte zákazku a po týždni keď sa pýtate kedy príde tovar povedia, že pol roka je dodacia doba. Teraz sa snažím získať svoje peniaze späť, už nikdy nič od nich neobjednám

Reakcia obchodu AQT

chápeme Vaše rozhorčenie, že sme Vám nedokázali dodať tovar skôr ale to naozaj z našej pozície nevieme ovplyvniť. Pri danom produkte sme mali uvedenú v čase objednávky informáciu o dostupnosti "Obvykle do 14 dní". Dokonca tam bola vysvetlujúca poznámka "Priemerná doba naskladnenia tohoto produktu je 14 pracovných dní. Doba dodania sa môže líšiť v závislosti od dodávateľa alebo typu produktu." Kolegovia Vás telefonicky informovali o aktuálnej dostupnosti a peniaze Vám po stornovaní objednávky boli okamžite vrátené na účet. Z pozície obchodu sme spravili všetko, čo bolo v našich možnostiach.

Tím AQT

Dodanie tovaru bolo na web stránke odhadované na 1 týždeň, no ani po 10 dňoch nemám žiadnu informáciu o reálnom termíne. Medzitým na webe čítam o tovare, že je "na objednávku" :(

Reakcia obchodu AQT

je nám ľúto, že ste pri nákupe mali negatívnu skúsenosť. Preverovali sme vašu informácu a zistili sme, že na webe sme mali uvedené pri danom produkte v čase objednávky "Obvykle do 14 dní" a nie jeden týždeň. Informácia sa môže kedykoľvek zmeniť, podľa údajov ktoré dostávame od dodávateľa. Vzhľadom na predvianočné obdobie a s ním spojený zvýšený záujem o tovar sa dostupnosti menia výrazne častejšie. Kolegovia Vás o dostupnosti informovali e-mailom a objednávku ste aj tak stornovali.

Tím AQT

• obchod nedržal dodaciu dobu.
    • obchod nereaguje na maily a iba veľmi z ťažká odpíše na FB správy

obchod nedržal dodaciu dobu. Zaplatené vopred a tovar do dnešného dňa nemám. Komunikácia obchodu so zákazníkom nedostačujúca.

Reakcia obchodu AQT

je nám ľúto, že ste pri nákupe mali negatívnu skúsenosť. Od začiatu sme s Vami komunikovali - reagovali sme telefonicky, mailami a dokonca aj prostredníctvom sociálnych sietí, keďže na všetky tieto komunikačné kanály ste sa nám ozývali. Na FB Vám bolo vždy odpísané v rámci jedného dňa. Mrzí nás, že nedokážeme odpisovať do jednej hodiny tak, ako by ste si to Vy predstavovali. Prednostne totiž vždy vybavujeme telefonáty a zákazníkov na predajni.

O zlej dostupnosti tovaru ste boli informovaný po objednaní a bola Vám poskytnutá možnosť objednávku stornovať. V súčasnej situácii sa dostupnosť častokrát mení zo strany dodávateľa, na čo nemáme dosah. V deň, keď sme tovar naskladnili, ste ho bez udania dôvodu stornovali a peniaze Vám boli okamžite vrátené. Urobili sme všetko preto, aby ste daný tovar obdržali v čo najkratšom termíne a o to viac nás Vaša negatívna skúsenosť mrzí.

Mrzí nás aj to, že nezohľadnujete v recenzii aj staršie objednávky v našom obchode, ktoré boli vybavené podľa vašich slov nadštandartne. Tovar sme Vám doručili skôr ako sme uvádzali a komunikovali sme spolu aj po pracovnej dobe.

obvykle dodanie do 7 dni neznamena, ze sa to aj stane :(

Reakcia obchodu AQT

v prvom rade ďakujeme za objednávku, pretože si veľmi vážime, že u nás nakupujete. Je to tak ako píšete. Na tovar, ktorý má dlhšiu dostupnosť, žiaľ nevieme presne určiť jeho konkrétny deň naskladnenia. Je to naozaj orientačné a vychádza to z priemeru za posledné obdobie. Záleží na dodávateľoch a zároveň na prepravcoch no poprípade aj štátnych sviatkoch v zahraničí. Niekedy je to zase naopak a tovar dostanete oveľa skôr. Preto aj uvádzame pri tomto produkte ako dostupnosť "Obvykle do 7 dní". (Priemerná doba naskladnenia tohoto tovaru je 7 pracovných dní. Doba dodania sa môže líšiť v závislosti od dodávateľa alebo typu produktu).

Teda pri objednávke ste mali túto informáciu, ktorá Vám bola dokonca potvrdená telefonicky od kolegov. Je nám ľúto, že ste neboli s nákupom u nás spokojný, aj napriek tomu, že sme Vás dostatočne informovali a tovar ste od nás dostali úplne v poriadku.

Ďakujeme za pochopenie.
    Tím AQT.sk

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Pri takej dodacej dobe si tovar radšej objednám inde.Tovar som objednal 27.2.2021 dúfam to ďalším záujemcom otvorí oči.Nikdy viac.

Dobrý deň pán Juraj,

v prvom rade by sme Vás chceli informovať, že ste si zvolili v našom e-shope ako formu úhrady bankový prevod. Žiaľ, do dnešného dňa, sme úhradu za tovar neobdržali. Až sa tak stane, bude Váš tovar objednaný a následne odoslaný na Vami zvolenú adresu. Ak si prajete zmeniť spôsob úhrady, tak nás prosím neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Tím AQT

• Tovar mal obchod uvedený ako skladom, žiaľ nebolo tak, tovar nemá ani ich dodávateľ.

Dobrý deň pán Peter,

vami objednaný tovar bol riadne označený “Na objednávku”. Toto označenie znamená, že tovar nie je na našom sklade, ani na sklade dodávateľa. Tovar sa objednáva a jeho dostupnosť je na vyžiadanie od daného dodávateľa. Všetko Vám bolo riedne vysvetlené telefonicky od našich predajcov. Je nám ľúto, ale nedokážeme Vám v tomto viac pomôcť a dobu dodania nedokážeme nijako ovplyvniť, nakoľko sme len predajca a nie výrobca tovaru. Na webe uvádzame informáciu o dostupnosti tovaru na našom sklade ako “Skladom, ihneď k dispozícii, “ alebo “Na externom sklade”. Ďakujeme za pochopenie.

Je nám nám úprimne ľúto, že ste nebol s nákupom cez náš e-shop spokojný.

• od 11.2. neviem nič čo je s objednaným tovarom

Reakcia obchodu AQT

v prvom rade je nám úprimne ľúto, že ste nebol spokojný s informovanosťou v našom obchode. Spravili ste objednávku 9.2. večer a hneď ráno 10.2. Vám prišiel potvrdzujúci email o spracovaní objednávky. Zároveň prišla informácia o tom, že tovar nemáme na sklade tak ako bolo uvedené na webe a že tovar objednávame u dodávateľa. Nemali ste stanovený termín dodania pretože momentálne je problém s dostupnosťou pri niektorých druhoch tovaru, čo aj uvádzame na stránke. Následne Vám bol po 14 dňoch odoslaný e-mail s informáciou o priebehu a stave Vašej objednávky. Po ďalšom týždni Vám bolo telefonicky vysvetlené v akom stave sa nachádza Vaša objednávka. Následne ste objednávku stornovali. Teda celú dobu čakania na tovar ste boli informovaný o priebehu objednávky. Ak máte pocit, že sme mohli niečo vylepšiť, budeme radi ak nám napíšete aby sme mohli zdokonaliť a zase o niečo vylepšíť naše služby. Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetko dobré.