• rýchlosť doručenia
    • komunikácia

• rýchle doručenie

Všetko prebehlo profesionálne

• O niečo lacnejší ako Prolaika.

Prišlo, všetko v poriadku, balík dobre zabalený. Vlastné niet čo písať, čo beriem ako pozitívum.

• skvelý výber produktov
    • veľmi rýchle dodanie pri produkte na sklade
    • prvotriedna komunikácia a informovanosť

• rýchle doručenie
    • priaznivá cena mnou objednaného výrobku
    • odborníci
    • napriek tomu že tovar mali u nejakého dodávateľa, prišiel mi prekvapivo rýchlo, myslel som, že budem musieť dlhšie čakať

Tovar bol objednávaný na základe skladových zásob a termínu dodania do dní. Objednávka vytvorená 16.12 2023 a do dnešného dňa tovar nedoručený. Pri pokuse dovolať sa na telefónne číslo uvedené v info-maily, telefón zvonil, no spätná väzba žiadna..

Reakcia obchodu AQT

je nám ľúto, že nie ste spokojný s dodacou dobou objednaného tovaru. Pri vytvorení objednávky ste však boli informovaný telefonicky aj emailom, že objednávaný tovar nie je momentálne dostupný. Produkt bol na našich stránkach jasne označený ako tovar "Na objednávku". Takýto tovar je potrebné objednávať u dodávateľa, čo môže trvať aj dlhšie a dodanie nedokážeme nijako ovplyvniť. Počas celej doby čakania ste od nás dostávali každý týždeň email o aktuálnom stave Vašej objednávky. Ak ste sa nám snažili dovolať týždeň pred Vianocami, mohlo sa stať, že sme pochopiteľne kôli veľkému náporu zákazníkov nestíhali, za čo sa ospravedlňujeme. Dajte nám prosím vedieť, či si prajete objednávku stornovať, alebo ste na tovar ochotní čakať ďalej. Vzniknutá situácia nás napriek tomu naozaj mrzí.

Tím AQT

• Na otázku,rychlo odpovedali mailom .
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Komunikácia

• Oceňujem korektné a ústretové jednanie :)

Objednávka bez problémov vybavená. Balík došiel ešte pred svatkami. Maximálna spokojnosť

Vždy ochotný personál, ktorý poradí ohľadom tovaru, zariadi objednávku aj cez telefón prípadne pokiaľ je nejaká zmena tak zmanažuje aj to. V priebehu pár mesiacov to bol môj cca 7 nákup u nich a nemám dôvod to ani do budúcnosti meniť.

• široky vyber tovaru a rychle doručenie

• Rychlost dorucenie

Tovar som objednal v piatok vecer a v utorok som ho uz mal doma aj napriek tomu, ze bolo tesne pred vianocami.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Rýchle dodanie tovaru a najlepšia cena trhu. Tento obchod odporúčam každému.

Top ústretovosť a ochota - vyhoveli mojim požiadavkám nad rámec ich povinností. Expresné dodanie.

• Kvalita, profesionálny prístup, TOP

Dobrá cena.Profesionálne recenzie predávaných výrobkov.