Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú
-
Neodporúča obchod
- Nespoľahlivé
Reakcia obchodu apple4you
Klient si objednával hrnček ktorý nebol v čase jeho objednávky skladom.
Klient bol o tento skutočnosti informovaný s tým, že sme mu navrhli vrátenie penazí. Klient zial neposlal číslo účtu, klientovi bola opätovne zaslaná urgencia na číslo účtu na vrátenie platby.
Pekny den -
Neodporúča obchod
Tovar doteraz nemám, informovala som sa mailom, neodpovedali.. pritom bol zaplatený.. po týždni od objednania ani len informácia o tom, že by bol odoslaný.. tovar bol skladom a objednávka zaplatená
Reakcia obchodu apple4you
Pani Anna ..... Vaša objendávka bola v systéme zaevidovana dňa 18.3.
Tovar bol riadne odoslaný o čom ste boli informovaní, žiaľ počas dopravy sa tovar stratil.
Po potvrdení stratenia dovaru od dopravcu boli peniaze obratom refundované.
To len na vysvetlenie, že tiež potrebujeme mať najskor niečo potvrdené až následne sa môže robiť refundácia.
Pekny den -
Neodporúča obchod
Tento obchod neodporúčam, javí známky podvodného obchodu. Tovar som objednal 18.1. s tým ze maju na sklade. V zápätí prisiel mail ze tovar pripravuju na odoslanie. Odvtedy ticho. 27.1. Som písal dotaz, v akom stave je objednávka. Ani po 2 týždnoch neodpovedali. Tovar doteraz nemám, obchod nekomunikuje.
-
Odporúča obchod
- Rýchlo prišlo po objednaní
-
Neodporúča obchod
- Tovar skladom nieje skladom
23.8. objednané, zaplatené
25.8. Objednávka vybavená, tovar čaká na vyzdvihnutie kuriérom
30.8. Objednávka zrušená, tovar nieje dostupný a ani nebol v čase objednávky.
Toto mi príde trochu amatérskeReakcia obchodu apple4you
Dobrý deň prajem pán Ján,
tak skúsme ísť pekne krok po kroku :
Vaša objednávka 23.8.2025 o 23.37hod /sobota v noci/ len podotýkam ako ste boli o tom aj 2x informovaný, objednávali ste tovar , ktorý NEBOL V ČASE VAŠEJ OBJENDÁVKY SKLADOM !
Vaša platba bola zadaná 23.8.2025, napárovaná bola v pondelok 25.8 o cca 9.45hod.
V tej istý deň t.j. v pondelok o cca 11.35hod Vám bol zaslaný email :
"Dobrý deň prajem pán xxxx,
Žiaľ aktuálne hrnček nie je dostupný, a nebol dostupný ani v čase Vašej objednávky vid príloha.
Viem Vám aktuálne ponúknuť alternatívu: ........"
Z Vašej strany žiadna reakcia.
Dňa 28.8.2025 o 8.20hod Vám išiel ďalší email :
"Dobrý deň prajem pán xxxxx,
Žiaľ aktualne hrnček nie je dostupný, a nebol dostupný ani v čase Vašej objednávky vid príloha.
Peniažky Vám kolegyňa refunduje."
Na základe toho, že ste nereagovali na žiadny email Vám boli peniaze refundované.
Skutočne neviem ako Vám máme dodať hrnček, ktorý nebol v čase Vašej objednávky skladom a nie je u žiadneho z dodávateľov.
Možno treba čítať viac s porozumením, ak nie je niečo jasné nech sa páči treba buď zavolať alebo napísať sms, email ....
Mrzí nás Vaša skúsenosť, pochybenie skutočne nebolo na našej strane.
Prajeme Vám pekný a ničím nerušený deň -
Odporúča obchod
.....
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
- Dobra komunikacia
- Rýchle doručenie
Odporúčam. Stretol som sa so skvelou komunikáciou, odpoveď na otázku k produktu prišla dokonca aj cez víkend (viac odpovedí) a tovar bol rýchlo doručený. Taktiež hodnotím kladne že cena produktu, napriek tomu, ze to bol jeden z posledných kusov na Slovensku vôbec, cena bola stále rovnaká, narozdiel od niektorých iných predajcov.
-
Potreboval som vonkajší snímač teploty pre Netatmo, lebo mi vybíja batérie každé dva týždne. V obchode mi tvrdili, že sa nedá kúpiť samostatne a že oni takýto problém nemajú. Nakoniec som si ho objednal cez internet a vymenil. Sklamal ma len prístup a chýbal mi prísľub, že sa to pokúsia vyriešiť...
Reakcia obchodu apple4you
Dobrý deň prajem,
pane u nás ste produkt nekupovali, treba sa obratiť na toho, kde ste tovar kupovali.
Pokiaľ je tovar v záruke dá sa samozrejme reklamovať.
Máte pravdu takéto problémy naši klienti nemajú a popravde čítam teraz o tom prvýkrát.
Neviem ako Vám môžem dať prísľub niečoho, keďže ste ku nám nevolali.
Keby ste aj volali môžem Vám maximálne doporučiť reklamáciu u Vášho dodávateľa neviem skutočne aké iné riešenie by sa dalo ponúknuť.
Prajem pekný deň -
Odporúča obchod
Rýchle dodanie
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
- Super jednanie perfektná komunikácia
Veľmi dobré jednanie perfektná komunikácia rýchle dodanie tovaru.
-
Neodporúča obchod
Tovar neprišiel, cez email nekomunikujú, nedá sa im dovolať.
-
Odporúča obchod
- Rychle dodanie
- Skvela komunikacia
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
- rychle dodanie, platba kartou
-
Neodporúča obchod
- Slabá komunikácia, peniaze stále mi nevrátili. Tovar odpísali, že nemajú na sklade, na stránke keď som kupovala bol dostupný. Neodporúčam
Reakcia obchodu apple4you
Vážená slečna alebo pani Maryna,
aspoň neklamne !!!
Vaša objednávka 26.11. /sobota/ o 18.20hod.
V utorok 29.11. Vám bol zaslaný email o nedostupnosti produktu /OBJEDNÁVALI STE PRODUKT, KTORÝ NEBOL V ČASE VAŠEJ OBJEDNÁVKY SKLADOM!!!!/ s otázkou, či si želáte poslať vyšší model Power banky alebo či si želáte vrátiť peniaze.
Vaša odpoveď došla 1.12. t.j. vo štvrtok, že chcete vrátiť peniaze, následne Vám peniaze boli vrátené v plnej výske t.j. v sume 10,80EUR /v piatok 2.12.2022 cez Gopay bránu ako ste aj platili.
V sobotu som Vám posielal o tom ešte aj email vrátane printscreenu.
To len na vysvetlenie.
Prajem Vám pekný večer. -
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
V predajni apple4you som nakupovala prvykrat. Komunikácia z ich strany bola profesionalna. Pán, s ktorým som komunikovala bol ochotný a milý.
-
Neodporúča obchod
Tovar nedoruceny, peniaze nevratene.
Reakcia obchodu apple4you
Vážený pán Martin,
objednali ste si tovar za ktorý ste riadne uhradili.
Tovar ste neprevzali s tým, že Vám to neche zamestnávateľ preplatiť , tak sme sa dohodli že pôjde späť ku nám.
Už tu nám vznikol viacnáklad - to len pre informáciu.
Urgovali ste vrátenie peňazí, avšak tovar ku nám cez zásielkovňu nedorazil, nedal sa u nich ani dohladať proste nič - o tom ste boli riadne informovaný.
Následne som Vám povedal, že peniaze sa Vám vrátia, zásielkovnu si doriešim ja sám /reklamacia/
Peniaze Vám boli riadne vrátené /strhnuté cez gopay / kedže ste to riešili aj s nimi /napísal som im v skratke to isté čo vám s tým/ že áno súhlasím aby Vám peniažky vrátili.
Podľa výpisu z GOPay úctu Vám peniaze boli vrátené /storno/ v sume 93,84 dňa 30.9.2022 15.32hod o čom je smozrejme záznam. Podľa dodatočného zistenia, ste podávali reklamácia cez Vašu banku a žiadali o chargeback, banka má 30 dní na vybavanie. O tejto skutošnosti som Vás aj informoval - chargeback bola nova informácia pre mňa takže treba počkat min 30 dní. Pekný deň -
Odporúča obchod
Velmi rychle dodanie, spokojnost
-
Neodporúča obchod
Žiadna komunikácia k tovaru a čakám už 2 tizden na tovar
Reakcia obchodu apple4you
Pekný večer prajem pán Martin,
aspoň nezavádzajte verejnosť.
Tovar ste objednávali 22.8. o 18.40hod.
Tovar Vám bol expedovaný dňa 23.8., práve dnes 30.8. sa nám vrátil do zásielkovne ako neprevzatý !
Tak nerozumiem prečo zavádzate.
Tovar Vám bude opätovne zaslaný po 1.9. /keďže v termíne 25.8.- 1.9./ prebieha sťahovanie a otváranie nového show roomu.
Prajem pekný večer do Považskej Bystrice -
Neodporúča obchod
- Nepodpísali na moj mail.. nereagujú
Reakcia obchodu apple4you
Dobrý deň prajem, vaša objednávka bola vytvorená 17.7. Dna 18.7. Vás kolega mailom informoval zial o nedostupnosti tovaru s tým , či si žiadate vrátiť peniažky alebo si vyberiete inú farbu puzdra.
Z vašej strany žiadna odpoved. Tak kto nereagoval sme neboli my ale vy.
Včera vám kolegyna /keďže ste neodpovedali na email/ vrátila peniažky v plnej výške.
Prkny den -
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- Rychlost vybavenia objednavky, to ar skladom