• Super jednanie perfektná komunikácia

Veľmi dobré jednanie perfektná komunikácia rýchle dodanie tovaru.

Tovar neprišiel, cez email nekomunikujú, nedá sa im dovolať.

• Rychle dodanie
    • Skvela komunikacia

• rychle dodanie, platba kartou

• Slabá komunikácia, peniaze stále mi nevrátili. Tovar odpísali, že nemajú na sklade, na stránke keď som kupovala bol dostupný. Neodporúčam

Vážená slečna alebo pani Maryna,
    aspoň neklamne !!!
    Vaša objednávka 26.11. /sobota/ o 18.20hod.
    V utorok 29.11. Vám bol zaslaný email o nedostupnosti produktu /OBJEDNÁVALI STE PRODUKT, KTORÝ NEBOL V ČASE VAŠEJ OBJEDNÁVKY SKLADOM!!!!/ s otázkou, či si želáte poslať vyšší model Power banky alebo či si želáte vrátiť peniaze.
    Vaša odpoveď došla 1.12. t.j. vo štvrtok, že chcete vrátiť peniaze, následne Vám peniaze boli vrátené v plnej výske t.j. v sume 10,80EUR /v piatok 2.12.2022 cez Gopay bránu ako ste aj platili.
    V sobotu som Vám posielal o tom ešte aj email vrátane printscreenu.
    To len na vysvetlenie.
    Prajem Vám pekný večer.

V predajni apple4you som nakupovala prvykrat. Komunikácia z ich strany bola profesionalna. Pán, s ktorým som komunikovala bol ochotný a milý.

Tovar nedoruceny, peniaze nevratene.

Vážený pán Martin,
    objednali ste si tovar za ktorý ste riadne uhradili.
    Tovar ste neprevzali s tým, že Vám to neche zamestnávateľ preplatiť , tak sme sa dohodli že pôjde späť ku nám.
    Už tu nám vznikol viacnáklad - to len pre informáciu.
    Urgovali ste vrátenie peňazí, avšak tovar ku nám cez zásielkovňu nedorazil, nedal sa u nich ani dohladať proste nič - o tom ste boli riadne informovaný.
    Následne som Vám povedal, že peniaze sa Vám vrátia, zásielkovnu si doriešim ja sám /reklamacia/
    Peniaze Vám boli riadne vrátené /strhnuté cez gopay / kedže ste to riešili aj s nimi /napísal som im v skratke to isté čo vám s tým/ že áno súhlasím aby Vám peniažky vrátili.
    Podľa výpisu z GOPay úctu Vám peniaze boli vrátené /storno/ v sume 93,84 dňa 30.9.2022 15.32hod o čom je smozrejme záznam. Podľa dodatočného zistenia, ste podávali reklamácia cez Vašu banku a žiadali o chargeback, banka má 30 dní na vybavanie. O tejto skutošnosti som Vás aj informoval - chargeback bola nova informácia pre mňa takže treba počkat min 30 dní. Pekný deň

Velmi rychle dodanie, spokojnost

Žiadna komunikácia k tovaru a čakám už 2 tizden na tovar

Pekný večer prajem pán Martin,
    aspoň nezavádzajte verejnosť.
    Tovar ste objednávali 22.8. o 18.40hod.
    Tovar Vám bol expedovaný dňa 23.8., práve dnes 30.8. sa nám vrátil do zásielkovne ako neprevzatý !
    Tak nerozumiem prečo zavádzate.
    Tovar Vám bude opätovne zaslaný po 1.9. /keďže v termíne 25.8.- 1.9./ prebieha sťahovanie a otváranie nového show roomu.
    Prajem pekný večer do Považskej Bystrice

• Nepodpísali na moj mail.. nereagujú

Reakcia obchodu apple4you

Dobrý deň prajem, vaša objednávka bola vytvorená 17.7. Dna 18.7. Vás kolega mailom informoval zial o nedostupnosti tovaru s tým , či si žiadate vrátiť peniažky alebo si vyberiete inú farbu puzdra.
    Z vašej strany žiadna odpoved. Tak kto nereagoval sme neboli my ale vy.
    Včera vám kolegyna /keďže ste neodpovedali na email/ vrátila peniažky v plnej výške.
    Prkny den

• Rychlost vybavenia objednavky, to ar skladom

• Flexibilita, rýchle dodanie.

S nákupom som spokojný, trošku som pri objednávke zazmätkoval a na rýchlo som sa rozhodol pre drahšiu verziu tovaru. Aj na poslednú chvíľu mi objednávku rýchlo zmenili. Odporúčam :)

• Predajca bol dostupny na telefone. Predajca bol ochotny dohodnut sa na case osobneho odberu.

Dodanie presne ako bolo pisane na stranke

Rýchle dodanie, obchod odporúčam

Tovar ku mne cestuje už celý jeden týždeň aj napriek tomu, že doručenie bolo garantované do 15.2. čo bolo 24h po objednávke. Nestihla som produkt podarovať k sviatku. Predajca mi ani neodpisuje na mail, v ktorom sa chcem informovať ohľadom stavu objednávky a prípadnom riešení tejto situácie.

Dobrý deň prajem,
    pani zlatá treba občas čítať aj maily.
    14.2.2022 som Vám posielal email s informáciou, že žiaľ ale daná farba nie je , poslal som Vám linky aké sú momentálne k dispozícii. Predpokladám, že email ste obdržali, alebo skončil u vás v spame - priečinok SPAM.
    Od Vás sme žial neobdržali žiadny email. Keď je problém okrem mailov je tu aj telefónne číslo na ktoré sa dá zavolať.
    Čo sa týka garantovania, nei je napásané že garantujeme ale "môžeme doručiť" čo je rozdiel.
    Prajem Vám pekný a ničím nerušený deň

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Veľmi rýchle spracovanie a dodanie objednávky

• skvelý prístup
    • ochotný personál

• Perfektný prístup zamestnancov, rýchle dodanie