• Fantastická komunikácia, veľmi veselý obchod :)

Ahoj Inguš,

ďakujeme za hodnotenie a 5 hviezdic. Tá šiesta najžiarivejšia si ty, ženská jedna veselá :)

Posielame tvoju pochvaľu ďalej, nech sú naši Angry fúzači menej nasratí a pridávame na obrátkach, aby všetko fŕkalo tak ako má, a tak ako baví matroš tak nech baví aj náš trápnohumor.

Keby čokoľvek, tak sme ti poruke na [email protected]

• Skvelé výrobky
    • Skvostné reklamy
    • Potešila by ma nižšia cena, ale máte pravdu, aj tak si znova objednám

Ahoj Džejn,

ďakujeme, že si nám sem šmykla hodnotenie :)

Vieme, že niektoré naše výrobky sú o trolinku drahšie, ale zato ti každodenné potulky svetom uľahčia a to je na "nezaplatenie".

Vieš ako to myslíme, predsa si členoku sesterstva a sharujeme rovnaký vibe!

Už teraz na všetky holčiny chystáme spolu s Busy B nové dobroty, tak sleduj newsletter a naše socky, aby ti nič neufrnklo.

• Svojský a originálny popis výrobkov
    • Svojský a originálny popis výrobkov

Zdarec Matúš,

díkes, že si to sem narúbal. Je to síce trošku rozpačité hodnotenie, ale my sa s tým popasujeme.

Dúmame však nad tým, že či si sa vážne sekol alebo si z nás chceš vystreliť ako my si dokážeme vystreliť z našich zákošov. Tak čo?!

Každopádne, ak by ťa chytili ešte podobné stavy, tak nám napíš a my ti na [email protected] poradíme čo a ako.

Angry Beards

• Je to celkom zábavný obchod

Som s celkovým dojmom obchodu absolútne spokojná

Čaves Zizina,

ďakujeme za hodnotenie a sto pérkovú spokojnosť, parádička.

Je to presne tak ako píšeš a my sme tiež spoko s tebou. Mať v gangu takú ženskú ako si ty, je proste výsada! :)

Ak máš doma chlapa čo potrebuje trošku "zenu" vo svojom živote, tak maj oči na štopkách pretože ideme dropnúť veľkú vec pre pohodlie kulábrov.

Už čoskoro!

Angry Berads

• Rýchla, vecná komunikácia, viaceré možnosti platieb, spolupráca so zasielkovňami.

Vtipné sprievodné texty vždy pobavia. Pekne praktické balenie je radosť rozbaľovať. Rýchla komunikácia v odľahčenom tóne pomôže vyriešiť akúkoľvek situáciu. Stránka je prehľadná, zábavná, veľkým plusom je, že niektoré produkty sú dostupné aj v drogérii.

Ahoj Monča,

danekšn, že si to sem takto naládovala! Je to fanfárové.

Hrozne neradi to priznávame, ale trošku si nás rozcítila tvojím komentom. Vťahujeme slzu dojatia naspät do oka a zostávame Angry! :)

Ver nám, že robíme prvé aj posledné pre každého jedného zákoša, akoby už nebolo zajtrajška. Už teraz mrkáme očami a čakáme na tvoju ďalšiu objednávku, do ktorej ti lupneme niečo naviac, pretože si fasa ženská. Tak nám potom písni.

Sleduj bizibácke a engrácke socky a newsltter, dozvieš sa všetko čo na teba chystáme.

Angry Beards

• Skvelé produkty, seriózny prístup a doručenie veľmi rýchle.

Ahoj Danielita,

ďakujeme za hodnotenie, ale v jednom s tebou nemôžeme súhlasiť, inak veľká paráda z tvojej strany.
    My a seriózni? Ale hybaj. Náš gang je banda nasratých fúzačov, takže serióznosť je to posledné čo u nás nájdeš, pretože náš trápnohumor je to čo každý bírďak ocení.

Držíme však latku veľmi veľmi vysoko a nepoľavíme, sľubujeme.

Tak nech ti matro robí radosť a úžitok a ak by si mala akékoľvek pochybnosti, tak napíš na [email protected] .

• Super tovar
    • Nikde inde také veci nezoženiete

Nemôžem si dovoliť všetko čo chcem

Seva Overený zákoš,

díkes, že si nám sem šupol hodnotenie a 100% spokojnosť. Hneď je ten pondelok viac Angry, brácho!

Tak ako píšeš čierne matro je len jedno svôjho druhu a tak to aj zostane, pretože máme na to páky.

A počuj, nelimituj sa toľko, môžeš si dovoliť toľko čo si len sám dovolíš ;)

Tak to poriadne rozbal u nás na engráckom webe a sleduj newsletter v inboxe.

Angry Beards

Rýchlosť dodania, tovar podľa popisu, veľmi milé balenie.

Zdarec Overený zákoš,

díkes-pákes, že si nám tu nechal recenziu.

Pošramotil si nám bachore radosťou a sľubujeme, že udržíme latku hore, aby to malo vždy grády.

Sleduj naše socky, newsletter a iné prkotiny, aby ti neunikol ani chlp.

• Rýchle dodanie, pekne zabalené

Sevas Overený zákoš,

díkes, za tvoje hodnotenie a 100 pérkovú spokojnosť.

Polichotil si nám fajne, ale tam to končí lebo u nás, nasratých fúzačov, to ďalej nedotiahneš.

Každopádne to neznamená, že sa nemôžeš o to pokúsiť na [email protected]

Angry Beards

• Veľmi kvalitné produkty.

Zdarec Samo,

díkes, že si nám to sem naládoval.

Každé jedno hodnotenie nám duje vietor do Angry plachiet.

Sleduj socky, odklikni newsletter a určo máš všetko tým pádom pod palcom.

Ahoj Reni,

ďakujeme, že si nám tu nechala fídbek a 5 hviezdic. Je to bombastické.

Snažíme sa, aby to fŕkalo jedna radosť, tak práci zdar!

Keby čokoľvek, tak nám napíš na [email protected]

velmi rychle dodanie

Ahoj Jani,

dankešn za recenziu, dala si to na jednotku ženská podarená! :)

Nie je začo a aj nabudúce, vieš že na nás je vždy spoľah.

Tak nám napíš kedykoľvek na [email protected] alebo pošli správu vo fľaši. Snáď dorazí.

• Tovar skladom
    • Komunikácia

Ahoj Overený zákoš,

díkes, že si nám sem narúbal hneď takto zprudka hodnotenie a aj 100 pérkovú spokojnosť. Bájko.

Makáme na tom každý deň, aby to šlapalo jak má a aby každá jedna zásielka matra, ktorá vystrelí z Angry Housu bolo čo najskôr tam kde má.

Pri tom si ešte radi s tebou brácho zašpásujeme a trošku povtipkujeme a náš Angry svet je v rovnováhe.

Mrkol si aj na našu mladšiu ségru Busy B?

Angry Berads

• Veľmi rýchle dodanie

Ahoj Slávka,

ďakujeme, že si nám sem šupla hodnotenie.

Niekde sme to už spomínali, ale dáme to sem ešte raz! Naším cieľom je jedného dňa poraziť v rýchlosti svetlo, takže to bude frčať jedna radosť! :)

Sleduj naše socky, newsletter pretože už teraz makáme na nových šmakocinách.

• rýchlosť
    • kvalita
    • ceny
    • skvelá reklama
    • závislosť na produktoch

Zdarec Rasťo,

díkes za takúto kompletku a za 5 vycapených hviezdic, si mašina brácho.

Nieže to budeš veľmi s matrom prehánať a stane sa z teba zachvíľu chodiaci engrácky maskot, vieš že pre nás je predsa ikonický kuláber so všetkým čo k tomu patrí :) Takže veríme, že tú závislosť máš pod kontrolou a je to len také pološialenstvo.

Každopádne, keby čokoľvek aj o pólnoci, tak nám to rachni na [email protected]

Odporúčam na 100% komunikácia super aj rýchlosť dodania a tovar tiež super

Ahoj Luci,

dakešn za hviezdne hodnotenie a parádne naložený koment :)

Evidentne, ti to ide vždy všetko od ruky a an-cváj vybavíš aj nemožné.

Tak, hor sa na to a sleduj všade všetko pretože chystáme kopec nových vecí, o ktorých sa isto-iste dozvieš cez naše socky, newsletter alebo možno od kámošky na káve.

Angry Beards

• Uzasny eshop, uzasny tim, uzasne promo a uzasny produkt. Zatial mam cest len s jednym, ale urcite poskusam viacero.
    • Kupila som mazivo na stehna. Zatial je testovane len po dome, vonku v teple este neodskusane, ale urcite som mega spokojna. Nic nestipe, nelepi a este to krasne vonia. Pracnejsie sa natiera z toho teglika, dominam a kupim mazivo v tycinke. Ste paradni, len-tak dalej a sup s tym aj do sveta, vela stiehien sa vam podakuje. :)

Ahoj Andrejka,

ďakujeme, že si si našla čas popri bytí superženskou a šmykla si nám sem takéto hodnotenie, ktoré ideme okamžite vycapiť do kanclu a budeme sa k nemu modliť everyday!

Vsadíme na to 5 kilo, že naša mladšia ségra Busy B bude levitovať z tvojej recenzie ešte niekoľko dní :)

Poriadne to tam maž, nech podkozisko alebo stehééénka nič netrápi a môžeš ďalej dobýjať tento svet sebavedomo a s plnou parou vpred!

Sľubujeme, že nepoľavíme a budeme makať ako fredky, nech sa ženským ako ty dennodenne kráča lepšie.

Už makáme na ďalšom bizybáckom drope, tak je načo tešiť sa.

• Opakovane bezproblémový nákup

Zdar Miňo,

dík, za recenziu a 100 pérkovú spokojnosť, žúžo!

Teší náš, že tvoja Angry duša plesá z nášho servisu a bleskovej rýchlosti.

Ale pýtame sa brácho, hodil si už očkom na Busy B matro pre tvoju žabu?

• Rychle dorucenie a komunikacia

Zdarec Overený zákoš,

díkes, že si nám sem šmykol hodnotenie a 5 hviezdic.

Šípime, že máš rád dobrú rychlovku, tak ako my, tak to vybavíme s tebou ručne-stručne!

Sleduj socky, newsletter a iné znamenie z Vesmíru, pretože náš Gang na teba chystá iné lumpárne.

• Skvelý tovar
    • Dobrá komunikácia

Zdarec Pavol,

díkes, že si to tu rozbalil a nadelil nám hodnotenie a celkom fajné precento pri hviezdach.

Tých zvyšných 10% bereme ako olej do nášho motora a chceme to dať lepšie a viac, čo ty nato?

Brácho, ak sa vnoci zobudíš spotený a v strese, že ti dochádza čierny matroš, tak sme tu pre teba kedykoľvek na [email protected]