• reklamácie

Reklamácia na korčule určené na hobi hokej a amatérske ligy zamietnutá, z dovodu mechanického poškodenia!
    Korčule mi boly odporučené predavačom , že na tieto sa už vzťahuje reklamácia na poškodenie nožov. Asi len keď sa kupujú !

• -cena
    • -kontakt s predajcom (sms)
    • -rýchlosť doručenia
    • -krabica bola v rohu bola poškodená,ale nakoľko tovar bol v poriadku,tak som to neriešil

doporučujem,ja som bol spokojný a dúfam,že v budúcnosti aj budem

• rýchle dodanie tovaru, možnosť nákupu hned

• ceny

• Rychlost a komfortnost
    • Neovjavil som slabiny

Super.odporucam!!!!

• poradenstvo pri vybere tovaru
    • moznost objednat tovar cez e-shop ak sa nenachadza na predajni

kvalitne korcule na amatersky hokej sa super cenu, no nekup to
    odporucam, som spokojny

• ziadne mozno ceny
    • ze malo tovaru priamo v obchode kupil som si aj objednal ccm rbz40 hokejku ale hupil bi som aj rbz80 ale nebola vtedy priamo v obchode len ce e shop

no presne to co som napisal o okienko vysie.

Dobrý deň p. Sabados z Gemerskej Polomy,

Nakoľko máme 7 kamenných predajní, nie je možné mať posledné výpredajové kusy na každej z nich. Preto je možnosť objednať si čokoľvek z ponuky www.AllForHockey.SK s doručením na ktorúkoľvek pobočku bez príplatku. Ak toto považujete za nevýhodu web shopu, tak potom ozaj neviem... Podľa nás je to celkom dobrá služba pre našich zákazníkov.
    Samozrejme aktuálne modely máme vo všetkých predajniach k dispozícií. Stačí si vybrať.

Pekný večer.

• Veľký výber tovaru
    • Ceny
    • Možnosť osobného odberu
    • Niekedy stránka nevyhľadáva, tak ako by malo, napr. neuloží všetky korčule od najlacnejších, aj keď to zadáte do požiadavky

S nákupom som bol spokojný, až na maličkosť, že tovar som zaplatil dvakrát, pretože predavač nemal prehľad o tom, že tovar je už zaplatený a pýtal od manželky ďalšie peniaze, aj keď táto mu tvrdila, že som to uhrádzal cez net. Asi o 3 dni prišli na chybu, zavolali a problém sme vyriešili. Inak nemám, čo vytknúť.

Dobrý deň p. Kubišta,

Mrzí ma táto nepríjemnosť. V žilinskej predajni sme práve menili personál, tak to "zblbli" ... samozrejme sme sa snažili to čo najskôr dať do poriadku.
    Verím že sa rýchlo zaučia, aby boli v Žiline zákazníci spokojní ...

O niektorých "muchách" web shopu vieme, a sú to naše najbližšie investície...

Pekný večer,

• Dobrá ponuka v e-shope
    • Neochotný personál v kamennej predajni v BA. Dvaja majstri mali prístup, že počkaj musím odpísať na facebooku a potom sa začnem "venovať".
    • Pani s ktorou som volal ma ubezpečila, že objednávka bude v BA na druhý deň, prišiel som o dva dni a chlapci s telefonmi v rukách za pultom a posmešným ksichtom - volali sme Vám? Nie! Tak potom to tu asi nemáte! - bez toho aby si to overili. Po pol hodine volali, že to niekde našli a ja som išiel ďaľších 30 km tam a späť.
    • Chcel som trošku pomôcť pri výbere, ale predavači typu nemáme dovidenia ma odradili od ďaľšieho nákupu.

V pohode e-shop, pani s ktorou som telefonoval ohľadom objednávky bola príjemná a vyhovela vo všetkom kde sa dalo, ale kamennú predajňu v BA radšej už nie

Pán Martin Peško z Modry,

Preveroval som túto objednávku. Objednal ste cez internet 4 položky na Dobierku. Na druhý deň bola zásielka kompletná a pripravená na expedovanie z Banskej Bystrice. Následne ste volal a zmenil ste Dobierku na osobný odber v Bratislave. Čiže sa zásielka musela kuriérom doručiť do Bratislavy. To zase nejaký deň trvá, čiže máme vo zvyku kontaktovať zákazníka po tom, ako je tovar na danom mieste pripravený na vyzdvihnutie. Určite by ste predišli Vášmu podráždeniu, ak by ste si to pred príchodom preveril, keďže ako Vám aj pracovník oznámil, ešte Vás nekontaktovali. Chápem že keď je človek nespokojný, tak proste je potom všetko zle.

Podotýkam, že jeden z dvoch predavačov bol celý týždeň na dovolenke v Londýne, tak neviem akí dvaja majstri odpisovali na Facebooku. Naopak niekoľkokrát som sa bol na predajni pozrieť a mal čo robiť to tam zvládať sám.

Príďte kedykoľvek a povenujeme sa Vám tak aby ste bol maximálne spokojný. Mrzí ma že to tak nebolo už teraz, ale žiaľ to bolo celé spôsobené zmenou pôvodnej objednávky z doporučenej na osobný odber. Ozaj tie presuny potom pár dní navyše trvajú, a preto je lepšie sa rozhodnúť o spôsobe doručenia ešte pred zadaním objednávky.

team AllForHockey.SK

• milý personál, online poradca
    • stroj na brúsenie korčúľ je zle nastavený! platba za použitie pece na korčule 20E len preto, že som si to objednal vo Vašom obchode online a nezakúpil v kamennej predajni - je to zvláštne. V kamennom obchode som si to nekúpil len kvôli nevhodným veľkostiam.

Milý a fundovaný personál v kamennej predajni - príjemné prostredie. Ale zvláštna politika čo sa týka použitia doplnkov ako pec. a pod.

Milý Michal zo Zamaroviec,

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie čo sa týka návštevy kamennej predajne.

Zákazník má na výber - buď objedná cez web shop a dostane nejaký darček (väčšinou hokejku alebo šiltovku) k objednávke, alebo si ich príde zakúpiť do kamennej predajne kde mu radi korčule nabrúsime a na vyžiadanie aj nahrejeme.

Obe tieto veci sa kombinovať nedajú, a teda je na zákazníkovi, čo si z toho vyberie. Samozrejme pri osobnom odbere je možné darček odmietnuť a namiesto toho využiť uvedené služby ...

S pozdravom,

team AllForHockey.SK

Sedia vyborne,pohodlne,za tu cenu vyborne chranene,velka spokojnost

Milý Zdenko z Čadce !

Sme radi že Ťi nohavice sedia ako uliate a že sme Ti spôsobili nákupom radosť :-)

team AllForHockey.SK

• výhod je viac, ak jednu z nich napríkald vidím v tom že allforhockey sa rozrastá po celom slovensku, otvárate čím ďalej tým viacej pobočiek a tovar si môžem objednať aj priamo do predajne. na slovensku určite bezkonkurenčný predajca hokejového vybavenia

nemám čo vytknúť, komunikácia s obchodom výborná, doručenie cez DPD čo je u mňa veľké +, proste super

Reakcia obchodu AllForHockey.SK

Ďakujeme Ivo za pozitívne hodnotenie :-) Po tom vianočnom blázninci keď sme nevedeli kde nám hlava stojí to padne ozaj dobre !

Našim zámerom je aby web shop slúžil okrem zasielateľského servisu aj ako katalóg všetkých produktov, ktoré si môžeš v pokoji domova pri kávičke objednať a nechať doručiť bez akéhokoľvek príplatku do Tvojej obľúbenej predajne AllForHockey. Momentálne je ich už 7 a Ich zoznam nájdeš na tomto linku: http://www.allforhockey.eu/sk/content/41-kontakty

Ďakujeme za nákup !

team AllForHockey.SK

• Veľký sortiment hokejových potrieb a doplnkov. Objednanie si z pohodlia domova.
    • Kvalifikovaný pracovník, bolo vidieť, že sa hokeju rozumie.

Odporučujem nakupovať v allforhokey, výborné ceny, kvalitný tovar. Možnosť telefonicky sa poinformovať o tovare o ktorý mám záujem. Veľká ochota pracovníka predajne, ochotne porozpráva, poradí, prípadne vysvetlí rozdiely medzi jednotlivými radami(korčule)

Reakcia obchodu AllForHockey.SK

Ďakujeme Petrovi z Trnavy za pozitívne odporúčanie.

Sme radi že si si vybral pre kúpu korčúľ práve nás!
    Pri kúpe korčúľ je dôležité premerať nohy a určiť správnu veľkosť. Ideálne je navštíviť niektorú z našich pobočiek, kde máme všetky potrebné merače, ako aj tepelnú pec a brúsku ProSharp.

Ďakujeme za nákup !

• prijateľná cena
    • slabý sortiment

celková spokojnosť

Milý Lukáš z Lučenca !

Sme radi že sa Ti naše ceny pozdávajú. Výber tovaru sa snažíme stále rozširovať. Ak je niečo konkrétne, čo Ti v našom shope chýba, daj nám prosím vedieť !

Vybral si si šiltovku CCM. Na našom web shope máme veľký výber aj šiltoviek s logami tímov NHL: http://www.allforhockey.eu/sk/86-siltovky

team AllForHockey.SK

• na jednom mieste široká ponuka špeciálnych športových potrieb

Keď potrebujete niečo pre hokejistu, alebo hokejbalistu, navštívte tento obchod - okrem milých predavačov sa stretnete aj s ochotou poradiť, samozrejme, ak vyberáte z internetovej ponuky musíte sa spoľahnúť na športovca, ktorý presne vie, čo potrebuje. :)

Milá Gabika z Bratislavy,

ďakujeme za veľmi pekné hodnotenie ! Áno máš pravdu. V našich predajniach dbáme o to, aby personál vedel správne a fundovane poradiť.
    Väčšina chlapcov na predajniach hrávala ľadový hokej vrcholovo. Nájdeš medzi nimi aj bývalých extraligových hráčov...

Tešíme sa na Tvoju ďalšiu návštevu !
    Máš u nás kávičku a koláčik v našom Cafe20 zdarma :-)

• Vyber tovaru rychle dorucenie
    • nezistil som

odporucam

• Nepriehľadné stránky

Reakcia obchodu AllForHockey.SK

Sme radi že si ich neprehliadol :-)

• rychla doba dodania
    • všetko OK

super

• Veľmi dobrá a profesionálna komunikácia. Ústretovosť voči zákazníkovi.

Čo sľúbia, to splnia.