• Objednávka bola potvrdená, ale zálohová faktúra na zaplatenie objednaného tovaru aj po urgencii nebola doručená a tiež firma nereagovala na urgenciu

Nedoporučujem túto firmu a to z toho dôvodu, že sa tvária ako mŕtvy chrobák. Nereagujú ani na písomnú žiadosť.

Reakcia obchodu ALFA Zoo

mrzí nás že sme vám zatiaľ neposlali zálohovú faktúru k objednávke, kolegyňa ktorá to má na starosti mala dlhšiu dovolenku a bohužiaľ sa muselo vyčkať na ňu, dnes by ste to mal dostať na email upravené.
    Ospravedlňujeme sa za komplikácie ktoré sme týmto spôsobili, veríme že sme vašu priazeň nestratili .

Alfazoo

• Stále očakávam objednávku , ktorá je v nedohľadne a pritom mi bolo sľúbené dodanie do 2ch dní.

Reakcia obchodu ALFA Zoo

mrzí ma že ste musela dlho čakať na vašu objednávku, pozrela som sa na situáciu prečo sa to stalo a vidím že sme nemali stavom vami objednaný sprej na okusovanie, ktorý bol na objednanie , takže sme čakali na dodávateľa a balíček sme posielali hneď vo štvrtok a vy ste ešte komunikovala s dopravcom ohľadom zmeny miesta doručenia, čo predĺžilo jeho dodanie.
    Mrzí nás dlhšie čakanie na balíček.

Alfazoo

• Prečo chcete vyjadrenie na tovar, keď ešte tovar nedorazil ?

Reakcia obchodu ALFA Zoo

skontrolovala som vašu objednávku, vybral ste si platbu bankovým prevodom a platbu dodnes nemáme takže objednávka bohužiaľ nemohla odísť.

ALfazoo

Nespolahlivy, neodporucam

Reakcia obchodu ALFA Zoo

skontrolovala som vašu objednávku, prečo nie ste spokojný s naším e-shopom a vyzeráme nespoľahlivo, ale bohužiaľ nevidím dôvod tejto recenzie, objednávka je stornovaná po spoločnej dohode, kedy vami objednané granulky dodávateľ nemal skladom a nedali sa doobjednať bez toho aby ste na nich dlho nečakal. Mrzí nás že to považujete za nespoľahlivé jednanie našej firmy, myslím, že išlo o rýchlu komunikáciu a vyriešenie situácie, aby ste si granulky mohol objednať tam kde ich majú stavom.

Alfazoo

Pre nasu macku sme objednavali v inych obchodoch tie iste granule a vsetko bolo v poriadku. Akonahle sme jej zacali davat granuje objednane v alfazoo, zacala nam kazdy den grckat. Ked sme jej dali granulky z ineho obchodu, vsetko bolo opat v poriadku. Predpokladame, ze granule objednane v tomto obchode boli zle skladovane a tym padom pokazene. Uz asi si tu viac nic neobjedname.

Reakcia obchodu ALFA Zoo

mrzí nás vaša skúsenosť, konkrétne značku granuliek ktoré máte v objednávke berieme vždy po pár kusoch a objednávame každý týždeň nové čerstvé od dodávateľa, nestihnú sa na regále často ohriať ani ten týždeň, takže zlé skladovanie u nás nieje vôbec možná príčina. Je možné, že ste vzala inú príchuť než bežne kupujete a tie vašej mačičke nesedia, alebo dodávateľ zle skladoval, to by sme zistili hneď keby ste nás informovala o probléme a kontaktovali by sme ho aby sa k tomu vyjadril. Každopádne nás to mrzí, že práve tie z nášho e-shopu mačičke spravili problémy, tento problém sme nikdy so žiadnym zákazníkom za tie roky neriešili.

Alfazoo

Tovar prepravovaný poštovou službou. Nakoľko jeden balík mal 28kg, pracovníčka pošty môže manipulovať do maximálnej hmotnosti 15kg. Musel som si pre zásielku prísť osobne na poštu v zdialenú 11 km. Načo som si platil tovar na adresu?

Reakcia obchodu ALFA Zoo

toto je od pošty nezvyčajný postup, ťažké balíky posielame denne, naozaj aj omnoho ťažšie, než bola vaša objednávka , a toto je prvý krát, čo evidujeme od zákazníka problémy s doručením. Vždy doručia k dverám, často aj pomožu .
    Neváhajte nás kontaktovať, ak by bol akýkoľvek problém, s poštou by sme to vyriešili hneď, aby vám balíček doručili podľa podmienok, ktoré ste si pri objednávke zadal.

Alfazoo

Tovar prišiel, ale iný ako som objednala. Objednávala som dva kusy rovnakých klietok. Po čase ma informovali, že z toho druhu majú len jeden kus a ponúkli alternativný tovar. Ten som odmietla a požiadala o zaslanie len mnou vybraného tovaru v počte 1 kus. Prišla iná klietka, ktorú som neobjednala.

Dobrý deň, Daniela,

situáciu s vami už riešila moja kolegyňa, k vašej spokojnosti, verím že je teraz už všetko v poriadku.

Alfazoo

• Prišiel iný tovar ako som si objednal.

Reakcia obchodu ALFA Zoo

mrzí nás chyba na sklade, vidím, že ste nás do dnes ale nijak nekontaktoval aby sme okamžite situáciu riešili- neváhajte sa nám ozvať na email, zavolať nám alebo napísať na chat na webových stránkach, vieme obratom zaslať správne granule a na naše náklady stiahneme k nám tie nesprávne.

Alfazoo

• Komunikácia obchodu nula.

Reakcia obchodu ALFA Zoo

ospravedlňujme sa za obtiaže pri kontaktovaní , naša linka bola maximálne preťažená z dôvodu pozastavenia doručovania Slovenskou poštou, zákazníci sa nám nie vždy mohli dovolať, keďže v jeden moment volali kľudne i piati. Mrzí nás ale, že ste nás nekontaktoval emailom či do nášho chatu , kde by sme sa vám vedeli venovať a situáciu vysvetliť rýchlejšie, naši kolegovia boli pripravení na riešenia vašich komplikácií .

Alfazoo

Dlha doba dorucenia, tovar objednany pred 7 dnami a stale nikde...

Reakcia obchodu ALFA Zoo

zásielka od nás odišla hneď na druhý deň po vašej objednávke, bohužiaľ Slovenská pošta nám potvrdila technické problémy , ktoré trvali približne 6 dní - dňa 16.6. ,po každodenných početných urgenciách, sme obdržali správu že ich IT technici vyriešili problémy a zásielky sa začali rozosielať ďalej. Zásielky dovtedy ležali na depe v Bratislave a nebolo možné ich donútiť aby ich doručili či vrátili. Mrzí nás vaša skúsenosť, bohužiaľ sme nevedeli nijak ovplyvniť priebeh ani rýchlosť riešenia, sami sme už boli znepokojení.

Alfazoo

Dobrý deň, posledné 2 objednávky mi neboli doručené ... neviem čo sa stalo, lebo doteraz všetko fungovalo !!!

Alfazoo

Objednal som, zaplatil som a nic nemam.

Alfazoo

Katastrofa po velmi dobrych skusenostiach je to hroza od 08.06.2023 tovar este nedorazil je to des a pocuvam len argumenty jednej strany a aj druhej jedny tvrdia ze to urguju tyzden a druhy ze ich ma pourgovat dodavatel tak v konecnom dosledku mna ako zakaznika to nemusi zaujimat .

Alfazoo

• termín doručenia nie je nikdy rovnaký človek sa nevie zariadiť

Reakcia obchodu ALFA Zoo

termín doručenia zásielky je do 3 pracovných dní od objednávky- teda zásielka vám môže prísť na druhý deň alebo na tretí deň od objednania- túto skutočnosť máme uvedenú u výbere dopravy. Tento čas závisí na dopravcovi a jeho kapacite. Dopravca dáva vedieť zákazníkovi dopredu SMSkou alebo emailom, kedy bude zásielku doručovať, aby ste sa zariadiť vedeli.
    Neviem teda kde ste mali problém, prosím kontaktujte nás na emailovej adrese alebo na chate ktorý máme priamo na webstránkach.

Alfazoo

Vsak mi nic neprislo, len otravny mail z heureky

Reakcia obchodu ALFA Zoo

vidím, že zásielka už bola vyzdvihnutá, ale budem vás kontaktovať, aby sme vyriešili vašu negatívnu recenziu, neradi vidíme nespokojných zákazníkov.

• Polany iný tovar!!!!!

Reakcia obchodu ALFA Zoo

mrzí nás že sa na sklade stala chybka a postlalo sa zamenené zboží- bez problému to chybne poslané stiahneme na naše náklady k nám a znova zašleme správne, neváhajte sa nám ozvať na email, telefón alebo chat na webstránkach.

Alfazoo

Objednala som pred 7 dnmai a ešte stále nedorazil...

Reakcia obchodu ALFA Zoo

mrzí ma že ste mala s objednávkou komplikácie, vidím však že je už bez problémov vyzdvihnutá na pošte. Ak by ste mala akékoľvek otázky alebo problémy, neváhajte sa na nás obrátiť na chate na webstránkach, na našom FB, emailom alebo telefonicky.

Alfazoo

Obchod mi nepotvrdil moju objednávku e-mailom, preto som ju nemohol zaplatiť a objednávka sa tak zrejme zrušila.

Reakcia obchodu ALFA Zoo

mrzí nás situácia, a keďže vieme že naše emaily chodia zákazníkom bez problémov, predpokladám, že vám email spadol do hromadných správ/ spamu/ reklamných emailov, kde sa bežne zapotrošia medzi hromadu iných správ, a je teda ťažšie ho nájsť. Objednávka u nás stále čaká na zaplatenie, nestornovali sme vám ju. Dnes vám pošleme email znova, budeme dúfať, že tentokrát sa dohľadá .

Alfazoo

• Napriek tomu,že som zadal firmu ,ktorá je plátca DPH, poslali faktúru z Čiech s DPH, po reklamácii sa neozvali.

Reakcia obchodu ALFA Zoo

bohužiaľ email od Vás sme neobdržali, teda o situácii nemáme žiadne informácie, aby sme ju mohli vyriešiť.
    Ak máte záujem o faktúru bez DPH, je tento požiadavok nutné uviesť do poznámky k objednávke, inak nemáme ako zistiť, že si prajete zmenu.
    U Vašej objednávky nieje uvedená firma/IČO/DIČ, objednávka je teda dokonca vytvorená na fyzickú osobu, a v poznámke nieje žiadna Vaša požiadavka na akúkoľvek zmenu.
    Ozveme sa Vám a skúsime si upresniť situáciu, a vyriešiť ju k Vašej spokojnosti.

Alfazoo

Tovar poskodeny ,nepresity nutna oprava !!!!