Objednane 15.12 a 26.12. Tovar stale nedorazil. Pravdepodobne obchod doplaca za zly vyber dopravcu, alebo neskoro poslany tovar??? Tak ci tak, ak by zavisel od nich zivot mojho zajaca, uz je pod fialkami....

prišiel mi iný produkt ako som si objednala a obchod na e-mailovú reklamáciu neodpovedal

Rychla komunikacia a dodanie. Dodali vsak uplne inu farbu nez som objednala.

• uhradila som tovar 05.11. a dnes je 14.11. a tovar mi stále nebol doručený
  • Neprišiel ani mail ... o potvrdení

• Dobré ceny
    • Promptná komunikácia so zákazníckym centrom
    • Vysoká cena poštovného
    • Zlacnené poštovné len pri niektorých objednávkach

Výber aj ceny produktov majú super ale poštovné je drahé. Pri nákupe nad určitú sumu je lacnejšie ale to neplatí na jar na aniparszitiká (obojky proti kliešťov), ktoré pred letom všetci kupujú a to mi príde vypočítavé s nesympatické.

• Objem pvc mecha je cca 120l a nie udavanych cca 200l, a objem drevnatej vlny v mechu max 80l na vahu to bolo 2.3kg. Ciste zavadzanie zakaznika.
    • Som zaplatila za tovar 6.07.20. Dnes je 23.07.20 a tovar nie je dorucen. Obhod nie chce vratit peniaze, a nie otpovedaju na moji listy a otazky.

Reakcia obchodu ALFA Zoo

po telefonickém kontaktu jsme celou záležitost vyřešili. Platba zákazníkovi z účtu neodešla, my jsme ji tedy vůbec na účet neobdrželi. Bohužel jsme neobdrželi ani emailový kontakt, ani kontakt na chatu, proto jsme o dané záležitosti vůbec nevěděli a teprve při telefonickém rozhovoru jsme si celou záležitost navzájem vysvětlili.

Vaše
    AlfaZoo

Čakám už ani neviem ako dlho(minimálne druhý týždne ak nie viac) a stále tovar nedorazil, z tohto hľadiska by som spoločnosť neodporúčal.

kratke expirácie tovaru! vratene peniaze!

• Neviem či tovar príde, nepríde .......

• Bol mi zaslaný tovar iných rozmerov. Pri následnej reklamácii, som dostala odpoveď, že požadovaný tovar nebol na sklade, preto bol zaslaný iný o mnoho väčší ako som potrebovala, ktorý neviem využiť.

• Rýchle dodanie, lacný tovar
    • Balenie tovaru

Klietka dorazila celkom rýchlo, ale neviem, čo za inteligenta to balilo, že odlomil dva rohy na plastovej časti a jedna strana ostala trvale prehnutá. Zásielku preberal otec a ja som to zistila až s odstupom času, keď som prišla k rodičom. Katastrofa. Napájačka aj senník boli OK, ale odtiaľto už nič neobjednám, klietky lacné to áno, ale keď to majú poslať dolamané mohli by dať aj 50% ešte zľavu.

Reakcia obchodu ALFA Zoo

velice nás mrzí vzniklé komplikace. Pokud takováto situace nastane a s objednávkou je jakýkoliv problém, je potřeba nás kontaktovat telefonicky, emailem a nebo na online chatu a situaci lze řešit formou reklamace a to i reklamací přepravy. Klec od nás odcházela určitě v pořádku. Vždy se snažíme vzniklé problémy řešit ke spokojenosti zákazníka. Bohužel jsme reklamaci z Vaší strany nezaznamenali. Děkuji moc za pochopení.

Tovar mi prišiel skoro po mesiaci a este aj iné granule ako som si objednal

Reakcia obchodu ALFA Zoo

zásilka byla objednána 19.12.2018, zásilku jsme ještě tento den odesílali. 21.12.2018 byla zásilka předána přepravci k doručení a 28.12.2018 byla zásilka vydána. Pokud nastaly jakékoliv problémy a přišly jiné granulky, než byly objednány, není problém nás kontaktovat telefonicky, emailem a nebo na online chatu. Vzniklé problémy s Vámi rádi vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme za pochopení.

• Úplne zlyhal dopravca obchodu. Obchod nemá spätnú väzbu s dopravcom. Celé zle.

Reakcia obchodu ALFA Zoo

velice nás mrzí delší doba dodání, ale bohužel délku doručování přepravních firem nejsme schopni ovlivnit. Zásilku jsme odeslali 26.11., což bylo následující pracovní den po objednání. K delší dodací lhůtě došlo u přepravní firmy vlivem enormního navýšení odesílaných objednávek všech jejich klientů, a tím k pozdržení doručení. Zásilku jste 4.12. stornoval na základě nedoručení, zásilka tedy byla vrácena zpět k nám. Děkujeme za pochopení.

Obchod určite neodporúčam. Od samého začiatku mám problémy. 16.10 som zrealizovala objednávku a ešte dnes - 30.11.!! to nie je doriešené.

Klietka, ktorú sme si objednali, bola iná, ako uvedená na obrázku v e-shope. Tovar sme preto chceli reklamovať, vrátiť. Klietka bola samozrejme obrovská, preto jej odoslanie späť na českú adresu by stálo nemalé peniaze. Nakoľko sama pracujem v e-shope viem, že existuje v takýchto prípadoch možnosť objednania kuriéra priamo domov k zákazníkovi, balíček u neho doma prevezme a vráti odosielateľovi. Zákazníkovi tak odpadné zbytočné behanie na poštu a poplatky s poštovným. Takto sme sa s obchodom dohodli... čakala som však a vyše dvoch týždňov sa nič sa nedialo. Na moje dopytovanie mi pani z e-shopu napísala email, že to takýmto spôsobom vybaviť nevedia, nakoľko majú problém s prepravcom a že teda nevedia, ako by mi vyhoveli. Opäť na základe skúseností z práce v e-shope som navrhla, že im teda tú obrovskú klietku pošlem poštou (som na invalidnom vozíku, musela som si preto zabezpečiť človeka, ktorý mi s tým pomôže) a že poštovné náklady mi obchod uhradí. Klietku sme samozrejme odoslali, ale do dnešného dňa nemám ani peniaze za klietku, ani peniaze za poštovné... pani v e-shope sa síce ospravedlňuje, ale to moju situáciu nerieši. Riešime to už takmer 7týždňov a stále bez výsledku. S takýmto prístupom som sa veru ešte nestretla...

Reakcia obchodu ALFA Zoo

za způsobené komplikace se moc omlouváme, v tomto případě vznikla opravdu chyba na naší straně. Částka za vrácené zboží byla po upozornění obratem odeslána na Váš účet včetně částky za poštovné.

Vaše AlfaZoo

• Tovar prišiel poškodený

Tovar prišiel poškodený , ihned som kontaktoval internetový obchod , na moj e-mail nikto neodpovedal ani na druhý krát.Som velmi sklamaný s ich prístupu , kontaktoval som reklamačne oddelenie ale nikto mi ani neodpisal na e-mail.Momentálne posielam fotografie a stažnosť na soi.
    Neodporúčam tam nič kupovat.

Reakcia obchodu ALFA Zoo

velice se omlouváme za pozdější odpověď a komplikace s poškozeným zbožím, které Vám bylo doručeno. Za poškozené zboží vracíme obratem peníze na Váš účet.

Vaše AlfaZoo

Za 10 dni od objednania zatial tovar nedorazil

• Tovar dodaný v máji 2017 má záruku 08/2017, čo je relatívne krátka záručná doba. V obchode sa mi nikdy nestalo, aby mal konkrétne tento tovar takú krátku záručnú dobu. Žuvacie tyčinky sú tvrdé a vyschnuté.

Reakcia obchodu ALFA Zoo

jednalo se o pamlsky pro psy. Zboží bylo v originálním obalu výrobce, který garantuje kvalitu zboží po celou dobu záruky. Dentální tyčinky nejsou měkké, to by jejich funkčnost ztrácela smysl. Cena pamlsků byla i výrazně snížená.

alfaZOO

• žiadne , 10 dní po platbe čakám a nemám doručený tovat
    • dlhá dodacia lehota najdlšia ako som do teraz čakala, hlavne že mi prišlo hodnotenie a tovar ešte nedožiel to je vrchol

neoporúčam na webe nie je info čo sa deje s objednávkou ani sledovanie zásielky

Reakcia obchodu ALFA Zoo

máte ve svém komentáři jednu podstatnou nepřesnost. 9.5. nebylo 10 dní po platbě. Platbu jsme od Vás obdrželi 5.5., v pátek, následoval víkend a 8.5. státní svátek. Zásilka byla odeslána 9.5., tedy první pracovní den po obdržení platby.

alfaZOO