• Nedokazu dostatocne tovar zabalit a pri preprave sa vzdy poskodi. Objednal som try krat a vzdy to iste.

• neviem posudiť
    • reklamácie 0 bodov

už tam nakupovať nebudem

• Siroka skala tovaru.
    • Nemaju prehlad v objednavkach a obcas ich stratia v systeme.

Niekedy nakup dopadne super a niekedy nemate tovar ani po 14 dnoch.

• Obchod nemá prehľad o kvalite ponúkaného tovaru.Doručili mi Trixie Kolotoč pletivo so stojanom 28 cm, ktorý má eliptický tvar a pri prvom použití sa celý chveje takže je nefunkčný, lebo ježko v ňom vôbec nedokáže behať bez toho aby sa nezranil.

• Dobre ceny, vela tovaru
    • Doba dorucenia tovaru skladom 7 dni! Vediet to predom, tak nenakupim.

Uhradila som fakturu bankovym prevodom na uvedeny ucet vo fakture, vraj dodnes platba neprisla - 10 pracovnych dni, z mojej banky odisla ... netusim kde je problem, je to v procese riesenia. Aj to som sa ja musela ozvat co je s objednavkou, preco to tak dlho trva ked je tovar skladom. mam skusenosti ze sa do 3 dni po neuhradeni takejto objednavky predavajuci ozyva mailom a upozornuje na nezaplatenu fakturu. Takze...v sucasnosti nemam ani peniaze ani tovar

• Iný tovar som dostal ako bolo objednané.

Iná bolo ponuka na internete, ako zásielka.

Reakcia obchodu ALFA Zoo

objednával jste si krmivo Proplan adult athletic. Obdržel jste toto krmivo, ale je pravda, že v novém obalu i částečně změněné receptuře. Výrobce doprodává postupně zásoby starých krmiv, tak v dodávkách chodí některé druhy ve starých obalech a některé v nových.. Byla naše chyba, že jsme si nevšimli, že i adult athletic, přišel v nových obalech a včas nezměnili obrázek s novým obalem a popisem. Uvědomujeme si, že v tom jsme udělali chybu, proto jsme vám navrhli, že krmivo stáhneme na naše náklady zpět a vrátíme vám peníze. Na naši nabídku jste nereagoval, ale stále platí. Vyměnit krmivo za staré nelze, protože výrobce vyrábí už pouze nové.

Team AlfaZoo

• Nákup neodporúčam, objednaný tovar poslali na inú adresu, aj po reklamáciách a sľuboch o náprave sa ani po 14 dňoch nič nezmenilo. Komunikácia nula bodov.