• rýchla dodávka

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za 100% hodnotenie. Sme radi, že ste spokojný s rýchlosťou dodania. Ďakujeme Vám za objednávku a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Ing. Alžbeta Mareková

Vyborný obchod a rýchle dodanie.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100%. Sme radi, že ste spokojný s rýchlosťou dodania. Ďakujeme za Váš čas, ktorý ste venoval hodnoteniu tešíme sa na Váš ďalší nákup v Ahifi!

• Rychle dodanie

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za 5hviezdičkové hodnotenie, kde chválite rýchlosť dodania. Tešíme sa na Váš ďalší nákup. Za Vašu objednávku a odporúčanie Vám ďakujeme.

• Richlost

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za hodnotenie, kde chválite rýchlosť. Aj my sme radi, ak zákazník nemusí na tovar čakať a je mu doručené čo najskôr. Ďakujeme za Váš nákup.

• veľký výber tovaru
    • dobré ceny
    • rýchlosť dodania

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za maximálne pozitívne hodnotenie, týkajúce sa našej ponuky a rýchlosti dodania a s cenami. Sme radi, že ste spokojný s nákupom. Ďakujeme za odporúčanie a za Vašu objednávku. Vážime si toho!

• Rýchlosť dodania
    • Rozumné ceny

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za udelenie 5*a za Váš nákup. Sme veľmi radi, že ste spokojný s cenami a s rýchlosťou dodania objednávky. Veríme, že aj naďalej Vám budeme môcť dokazovať, že naši zákazníci sú pre nás na prvom mieste. Ďakujeme!

Skvelý proklientsky pristup

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za vaše slová. Sme veľmi radi, že ste spokojný s nákupom v Ahifi. Veríme, že aj pri Vašej ďalšej objednávke Vám budeme môcť dokazovať, že komunikácia so zákazníkom a celková spokojnosť z nákupu sú pre nás veľmi dôležité. Ďakujeme.

• Rychlost

Reakcia obchodu ahifi.sk

sme radi, že ste spokojný s rýchlosťou. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie a za Vašu objednávku. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup. Ďakujeme!

• rychlost
    • cena (plati selektivne)

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100% a za Vašu objednávku. Teší nás, že chválite rýchlosť a cenu. Vážime si Vašu dôveru a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za Váš nákup a za 100% hodnotenie. Teší nás, že ste spokojný s našou rýchlosťou dodania. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Ing. Alžbeta Mareková

Všetko bolo oki,dokonca aj reklamácia prebehla rýchlo a aj pani na telefóne bola milá.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 5* recenziu, v ktorej zdieľate spokojnosť s komunikáciou pri reklamácii. Naši kolegovia sa zakaždým snažia aby ste boli s nákupom maximálne spokojný. Ďakujeme za Vašu objednávku a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Dobré ceny

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za Vašu 100% recenziu a odporúčanie. Vždy sa snažíme objednávku čo najrýchlejšie expedovať, aby ju zákazník mal čo najskôr. Sme radi, že ste boli spokojný a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup. Ďakujeme.

• Rýchle dodanie.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 5* hodnotenie. Sme radi, že ste spokojný s rýchlym dodaním. Ďakujeme Vám za čas, ktorý ste venoval hodnoteniu a za Váš nákup.

• Хорошего качества товар
    • Понятный интерфейс
    • Быстрая отправка товаров

Нигде не мог найти резиновые коврики для своего автомобиля, здесь же всё нашёл! Качество отличное и очень быстрая доставка товара. Присмотрел ещё пару товаров на будущее)

Hello,

thank you so much for taking the time to leave us a 5 star rating - it's much appreciated! We’ll be sure to pass your kind words on to our team to inspire their ongoing commitment to excellence. Thanks so much for sharing your experience with us and we look forward to your next order.

With thanks and friendly greetings from us team Ahifi.sk
    Ing. Alžbeta Mareková

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

opakovane som si u vás objednával produkty od Carbon Collective, som s nimi spokojný. Promptné doručenie tovaru.
    - ceny by mohli byť nižšie.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám, že ste nám udelili rovných 5* a za Váš už niekoľký nákup u nás. Sme radi, že ste spokojný so značkou Carbon Collective. Ďakujeme za odporúčanie a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Dorucenie na slovensko do 2 pracovnych dni
    • Poslali to co som si objednal, teda popis presne sedi
    • Vyborny, prehladny eshop
    • Vyborne zabaleny tovar

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100% recenziu, v ktorej ste zdelili spokojnosť s našimi službami a e-shopom. V Ahifi pracujeme na maximum aby ste počas nakupovania u nás mali prehľadný e-shop a aby Vaša objednávka dorazila rýchlo a bezpečne k Vám. Ďakujem za Váš nákup!

• Veľmi rýchle dodanie
    • Zásielka dobre zabalená
    • Vnútro zásielky dobre vystlané proti poškodeniu

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 5* a pochvalu, týkajúcu sa zabalenia zásielky a rýchlosti dodania. Sme veľmi radi, že ste boli spokojný s našimi službami. Ďakujeme za Vašu objednávku a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Veľký sortiment
    • Rozumne ceny, zľavy, akcie
    • Rýchle vybavenie objednavky
    • Zatiaľ žiadna

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za Vaše slová - veľký sortiment, rozumné ceny a rýchle vybavenie objednávky. Maximálne spokojný zákazník, ktorý nám napíše pozitívnu spätnú väzbu, to nás vždy poteší. Ďakujeme Vám za čas, ktorý ste venoval hodnoteniu a za Váš nákup.

• Dostupnosť tovaru

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za objednávku a 5hviezdičkové hodnotenie, kde chválite rýchlosť i dostupnosť tovaru. Ďakujeme Vám za odporúčanie a tešíme sa na Váš ďalší nákup.