• Prehladnost eshopu
    • Dostupnost tovaru
    • Rychlost dorucenia

Reakcia obchodu ahifi.sk

Vaše hodnotenie nás nesmierne potešilo. Sme radi, že ste spokojný s naším eshopom a dostupnosťou tovaru. Naša práca nás nesmierne baví a sme radi za každú pozitívnu spätnú väzbu. Ďakujeme Vám za Váš nákup.

Rýchle dodanie objednaného tovaru

Reakcia obchodu ahifi.sk

sme veľmi radi, že sa objednávka vybavila k Vašej 100% spokojnosti. Ďakujeme Vám za nákup a za Vašu dôveru. Pokiaľ budete aj niekedy nabudúce potrebovať niečo z nášho sortimentu, sme tu pre Vás. Ďakujeme krásne!

Ing. Alžbeta Mareková

Majú tovar, čo som chcel.
    Dobre popísané a rozdelené kategórie tovaru.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za Vaše prínosné a maximálne pozitívne hodnotenie. Teší nás, že chválite náš eshop a sortiment. Spokojný zákazník, ktorý nám napíše pozitívnu spätnú väzbu, to nás vždy poteší. Ďakujeme za objednávku!

• Super

Každy si vyberie čo chce.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za 100% a udelenie piatich hviezdičiek. Sme radi, že ste s objednávkou spokojný i naším výberom tovaru. Ďakujeme za nákup a za Vašu dôveru!

Ing. Alžbeta Mareková

Standardne vsetko v uplnom poriadku

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za udelenie 100%. Spokojný zákazník, ktorý nám napíše pozitívnu spätnú väzbu, to nás vždy poteší. Ďakujeme za nákup!

rýchle dodanie

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za Vašu objednávku a za 100% hodnotenie. Sme radi, že ste spokojný s rýchlosťou dodania. Veľmi si to vážime a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Rýchlosť dodania
    • Výber autokozmetiky a iných výrobkov

Je to obchod na úrovní

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za vymenovanie všetkých pozitív. Sme radi, že ste si vybral to čo potrebujete práve u nás - v Ahifi. Ďakujeme Vám za čas, ktorý ste venoval hodnoteniu a za Váš nákup. Nesmierne si to vážime a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

• Ponúkajú kvalitný overený tovar

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100% hodnotenie a za Vaše slová. Sme radi, že ste spokojný s nákupom. Pokiaľ budete aj niekedy nabudúce potrebovať niečo z nášho sortimentu, sme tu pre Vás. Ďakujeme krásne!

• Spokojnosť
    • Dobrý zvuk

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za Vašu objednávku a za 100% hodnotenie. Teší nás, že ste spokojný s nákupom a rýchlosťou doručenia. Baví nás to o to viac, ak vidíme pozitívne výsledky. Za Váš nákup a odporúčanie Vám ďakujeme.

• rychlo a bezproblemu

Reakcia obchodu ahifi.sk

spokojnosť zákazníka, dôvera v nás a dobrý pocit z nákupu je pre nás v Ahifi vždy na prvom mieste. Ďakujeme za hodnotenie a za Vašu objednávku. Veľmi si to vážime a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Super

Reakcia obchodu ahifi.sk

sme veľmi radi, že sa objednávka vybavila k Vašej 100% spokojnosti. Ďakujeme Vám za nákup a za Vašu dôveru. Budeme radi, ak náš e-shop navštívite i niekedy nabudúce.

Ing. Alžbeta Mareková

Komunikácia na úrovni, veľmi ochotný pri vybavovaní objednávky.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100% recenziu, v ktorej ste prejavili spokojnosť s našou komunikáciou. V Ahifi Vám zakaždým ochotne poradíme a pomôžeme. Ďakujeme za Vašu objednávku a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!

Super. Dakujem

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za Vašu objednávku a 5hviezdičkové hodnotenie. Sme radi, že ste maximálne spokojný. Ďakujeme Vám za odporúčanie a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 5* recenziu, v ktorej zdieľate spokojnosť s rýchlosťou dodania. V Ahifi sa zakaždým snažíme, aby ste mali tovar čo najskôr u seba. Ďakujeme za Vašu objednávku a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Rychly

Odporucam

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za Váš nákup a za 100% hodnotenie. Teší nás, že ste spokojný s našou rýchlosťou dodania. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Ing. Alžbeta Mareková

Skvelá komunikácia, velmi rýchle doručenie, tovar top kvalita. Super shop.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za vaše slová. Sme veľmi radi, že ste spokojný s nákupom v Ahifi. Veríme, že aj pri Vašej ďalšej objednávke Vám budeme môcť dokazovať, že komunikácia so zákazníkmi a celková spokojnosť z nakupovania sú pre nás veľmi dôležité. Ďakujeme.

• Rýchlosť
    • Profesionalita

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za maximálne pozitívne hodnotenie, týkajúce sa našej profesionality a rýchlosti. Sme veľmi radi, že ste spokojný s nákupom. Ďakujeme za odporúčanie a za Vašu objednávku. Vážime si toho!

• Dlho to trvá

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. Veľmi nás mrzí, že ste na svoju objednávku dlho čakali. Pri Vašom ďalšom nákupe urobíme všetko preto, aby ste boli maximálne spokojný. Ďakujeme.

Ing. Alžbeta Mareková

• nepriestrelne zodpovedné balenie objednávky
    • v pohode ceny
    • veľký výber kvalitných produktov

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 5* recenziu, v ktorej zdieľate spokojnosť s cenami, kvalitou produktov a so zabalením objednávky. V Ahifi robíme všetko preto, aby Vaše objednávky boli vždy perfektne zabalené. Ďakujeme za Váš nákup.

• rychle dodanie tovaru

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám, že ste nám udelili rovných 5*. Sme radi, že ste spokojný s rýchlosťou dodania tovaru. Veríme, že aj naďalej Vám budeme môcť dokazovať, že naši zákazníci sú pre nás na prvom mieste. Ďakujeme!