• Vyhdny a rychly nakup

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za udelenie pozitívneho hodnotenia. Sme radi, že ste spokojný s nákupom. Spokojný zákazník, ktorý nám napíše pozitívnu spätnú väzbu, to nás vždy poteší. Ďakujeme za objednávku!

• Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Cena tovaru bezkonkurenčná

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100% a pochvalu, týkajúcu sa ceny a rýchlosti vybavenia. Aj my sme radi, ak zákazník nemusí na tovar čakať a je mu doručené čo najskôr. Ďakujeme Vám za napísanie hodnotenia a za Váš nákup.

Ing. Alžbeta Mareková

Všetko v poriadku, spokojný. Poradili aj v technických parametroch ktoré neboli uvedené na stránke. Veľká spokojnosť.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za 5* recenziu, v ktorej ste prejavili spokojnosť i s našou komunikáciou. Naši kolegovia Vám vždy radi a odborne poradia a pomôžu pri správnom výbere počas Vášho nakupovania. Ďakujem za Vašu objednávku a tešíme sa na Váš ďalší nákup!

Ing. Alžbeta Mareková

Spolahlivy eshop a ludia co rozumeju tovaru v ponuke.Super poradenstvo aj komunikacia.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za udelenie 5*a za Váš nákup. Sme veľmi radi, že ste spokojný s našou komunikáciou a s poradenstvom. Veríme, že aj naďalej Vám budeme môcť dokazovať, že naši zákazníci sú pre nás na prvom mieste. Ďakujeme!

• rýchly

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100% a pochvalu, týkajúcu sa rýchlosti vybavenia objednávky. Vážime si Vaše odporúčanie a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Ing. Alžbeta Mareková

• Poradia a pomôžu s výberom.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za 100% a za Váš nákup. Sme radi, že ste spokojný s našou komunikáciou. Naši kolegovia Vám zakaždým radi a ochotne poradia. Budeme určite veľmi radi, ak sa na nás obrátite aj niekedy nabudúce. Ďakujeme!

- kvalitny tovar
    - jarna zlava :)
    - dorucenie z CZ za menej ako 24hod od vytvorenia objednavky
    - takto vyzera dokonale fungujuci e-shop

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100% recenziu, v ktorej ste prejavili spokojnosť s naším sortimentom a akciami na e-shope. V Ahifi pracujeme na maximum aby Vám bola doručená Vaša objednávka čo najskôr. Ďakujem za Váš nákup!

Ing. Alžbeta Mareková

Široký výber profesionálneho detailingového sortimentu najlepších značiek.Ochota a rýchle dodanie sortimentu.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 5* a pochvalu, týkajúcu sa nášho výberu detailingového sortimentu. Sme veľmi radi, že ste boli spokojný s našimi službami. Ďakujeme za Vašu objednávku a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Super

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za super pozitívnych 100%. Teší nás, že sa objednávka vybavila k Vašej maximálnej spokojnosti. Ďakujeme Vám za odporúčanie a za Váš nákup.

Ing. Alžbeta Mareková

• S tovarom som spokojný, prišiel v poriadku

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za 100% recenziu. Sme radi, že ste spokojný so zakúpeným tovarom. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Ing. Alžbeta Mareková

• Široká ponuka tovaru, ktorý inde nenájdete.
    • Tovar mi bol doručený dokonca rýchlejšie než bolo uvedené na webe.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za 100%. Sme radi, že ste spokojný s objednávkou a s rýchlosťou dodania. Maximálne spokojný zákazník, ktorý nám napíše pozitívnu spätnú väzbu, to nás vždy poteší. Ďakujeme Vám za nákup a za Vašu dôveru.

Ing. Alžbeta Mareková

kvalitný tovar, prehľadnosť, rýchle vybavenie objednávky, 100% spokojnosť, odporúčam...

Reakcia obchodu ahifi.sk

vážime si toho, že ste si našiel čas na hodnotenie a že ste nám dal 5*. Sme radi, že ste spokojný s našou prácou. Ďakujeme Vám za objednávku a tešíme sa na Váš ďalší nákup v Ahifi!

• Rýchlosť doručenia a cena

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100% a pochvalu, týkajúcu sa rýchlosti doručenia. Aj my sme radi, ak zákazník nemusí na tovar dlho čakať a je mu doručené čo najskôr. Ďakujeme Vám za Váš nákup.

Ing. Alžbeta Mareková

• Rýchlo dodaný tovar super obchod

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za 100% hodnotenie. Sme radi, že ste spokojný s rýchlosťou dodania. Ďakujeme Vám za nákup a za Vašu dôveru.

rychle dodanie, kvalitny tovar

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100% a pochvalu, týkajúcu sa rýchlosti dodania tovaru a kvality produktu. Vážime si Vaše odporúčanie a tešíme sa na Váš ďalší nákup. Ďakujeme!

Ing. Alžbeta Mareková

Jeden deň objednané a druhy deň to dorazilo tak SÚPER

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za udelenie 5*. Sme veľmi radi, že ste spokojný s rýchlosťou vybavenia. Naši kolegovia zo skladu robia všetko preto, aby ste svoj balík mali vždy bezpečne zabalený a čo najskôr u Vás. Ďakujeme za Vašu objednávku a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Ing. Alžbeta Mareková

všetko rýchlo a super prebehlo

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za 5hviezdičkové hodnotenie, kde chválite rýchlosť a bezproblémové vybavenie objednávky. Budeme samozrejme radi, ak sa na nás obrátite aj niekedy nabudúce. Za Váš nákup a odporúčanie Vám ďakujeme.

Ing. Alžbeta Mareková

Siroky vyber, bral som gumeny koberec do kufra na enyaq, pasoval presne a vyzera naozaj kvalitne. Za zlomok ceny originalneho dielu.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám, že ste nám udelili 5*. Sme radi, že ste spokojný s objednávkou gumeného koberca. Maximálne spokojný zákazník, ktorý nám napíše pozitívnu spätnú väzbu, to nás vždy poteší. Ďakujeme Vám za nákup a za Vašu dôveru.

Ing. Alžbeta Mareková

• Ponuka produktov, dobrá cena, rýchle dodanie.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za udelenie 5*a za Váš nákup. Sme veľmi radi, že ste spokojný s našou ponukou, cenami a s rýchlosťou dodania. Veríme, že aj naďalej Vám budeme môcť dokazovať, že naši zákazníci sú pre nás na prvom mieste. Ďakujeme!

Ing. Alžbeta Mareková

Tovar som mal doručený do 24 hodin!!!

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za objednávku a za 100% recenziu, týkajúcu sa rýchlosti doručenia. Aj my sme radi, ak zákazník nemusí na tovar čakať a je mu doručené čo najskôr. Ďakujeme Vám za napísanie hodnotenia a tešíme sa na Váš ďalší nákup.