• Široká ponuka tovaru, ktorý inde nenájdete.
    • Tovar mi bol doručený dokonca rýchlejšie než bolo uvedené na webe.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za 100%. Sme radi, že ste spokojný s objednávkou a s rýchlosťou dodania. Maximálne spokojný zákazník, ktorý nám napíše pozitívnu spätnú väzbu, to nás vždy poteší. Ďakujeme Vám za nákup a za Vašu dôveru.

• OK ceny
    • doprava aj cez Packetu

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za 5hviezdičkové hodnotenie, kde chválite ceny a široký sortiment. Teší nás, že ste spokojný s našimi službami a i s dopravu cez Packetu. Ďakujeme za nákup a budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu objednávku.

• veľký výber tovaru
    • dobré ceny
    • rýchlosť dodania

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za maximálne pozitívne hodnotenie, týkajúce sa našej ponuky a rýchlosti dodania a s cenami. Sme radi, že ste spokojný s nákupom. Ďakujeme za odporúčanie a za Vašu objednávku. Vážime si toho!

• Veľký sortiment
    • Rozumne ceny, zľavy, akcie
    • Rýchle vybavenie objednavky
    • Zatiaľ žiadna

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za Vaše slová - veľký sortiment, rozumné ceny a rýchle vybavenie objednávky. Maximálne spokojný zákazník, ktorý nám napíše pozitívnu spätnú väzbu, to nás vždy poteší. Ďakujeme Vám za čas, ktorý ste venoval hodnoteniu a za Váš nákup.

• dobré ceny

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám, že ste nám udelili všetkých 5*. Sme radi, že ste spokojný s cenami a s rýchlosťou dodania. Maximálne spokojný zákazník, ktorý nám napíše pozitívnu spätnú väzbu, to nás vždy poteší. Ďakujeme Vám za nákup a za Vašu dôveru.

• Rýchlosť,sortiment

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za Vašu objednávku a za 100% hodnotenie. Teší nás, že ste spokojný s naším výberom sortimentu a rýchlosťou dodania. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a budeme určite veľmi radi, ak u nás opäť nakúpite.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100%. Sme radi, že ste spokojný s naším sortimentom. Ďakujeme Vám za objednávku a tešíme sa na Váš ďalší nákup v Ahifi!

Ing. Alžbeta Mareková

• Veľký výber tovaru - rýchle doručenie ...

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100%. Sme radi, že ste spokojný s naším sortimentom a s rýchlosťou doručenia. Ďakujeme Vám za čas, ktorý ste venoval hodnoteniu. Vážime si toho a tešíme sa na Váš ďalší nákup v Ahifi!

• Sortiment
    • Rychlost dodania

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za 100%. Sme radi, že ste spokojný s našimi cenami, s rýchlosťou dodania a sortimentom. Ďakujeme Vám za objednávku a čas, ktorý ste venovali hodnoteniu. Vážime si toho a tešíme sa na Váš ďalší nákup v Ahifi!

Ing. Alžbeta Mareková

• Rýchle doručenie, cena, veľký výber tovaru.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za 100% a za Vašu objednávku. Teší nás, že chválite náš výber tovaru a ceny. Vážime si Vašu dôveru a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Široký výber
    • Zvýhodnené ceny pre registrovaných
    • Rýchla komunikácia

Vždy veľký vyber a skladová dostupnosť. Ochotne a rýchlo komunikujúci personál.
    Dodanie je obvykle do 2-3 dní.

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za vymenovanie všetkých pozitív - naozaj nás potešili. Sme radi, že ste spokojná s našimi službami a komunikáciou. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Ing. Alžbeta Mareková

• Skvelí výber, prehľadne usporiadaný,fajn akcie…

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme za udelenie 100%. Sme radi, že ste spokojný s naším výberom a e-shopom. Spokojný zákazník, ktorý nám napíše pozitívnu spätnú väzbu, to nás vždy poteší. Ďakujeme za nákup!

Ing. Alžbeta Mareková

• Podrobny popis produktu,rychle dodanie. Velky vyber sposobu dorucenia a pladby

Reakcia obchodu ahifi.sk

ďakujeme Vám za prínosnú recenziu a za 5*. Teší nás, že ste spokojný s rýchlosťou dodania a s možnosťami doručenia a platieb. Ďakujeme Vám za Váš čas, ktorý ste venovali hodnoteniu a aj za Váš nákup v našom obchode.