Nákup prebehol rýchlo, bezproblémovo. K objednávke bolo pribalené aj malé prekvapenie. Všetko bolo ok. Verím, že s rovnakou spokojnosťou prebehne aj fáza realizácie a že syn získa krásny a nezabudnuteľný zážitok.

Dobrý deň, Maja,

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Potešilo nás!
    Veríme že i zážitok bude stáť za to a budeme rádi za spätnú väzbu i po absolvovaní zážitku obdarovaným :)

• Všetko ok

Reakcia obchodu ADROP.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie. Vážime si to!

Bezproblemove vratenie penazi

Reakcia obchodu ADROP.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie! Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný.

Lenka, Adrop.sk

• spoľahlivosť,rýchle vybavenie objednávky,ochotný personál

Bol pre mňa šok,ked som si otvorila na moje výročie obálku Vyhliadkový let balonom.Po rodinnej porade sme menili darček na súkromný let.Všetko prebehlo bez problémov a veľmi rýchlo,operátor nám milo a trpezlivo vysvetlil,ako máme postupovať.Po zmene som si dohodla termín,musím povedať,že slečna bola max. ústretová,kedže bývame daleko od Popradu.Termín sme vybrali na prvý krát a čakali čo povie počasie :) Našťastie nám prialo a vyšlo všetko na jedničku.Deň pred letom ma kontaktovala slečna s ktorou som všetko dohadovala a ešte mi poslala inštrukcie do sms.Ráno sme sa stretli s naším pilot Petrom a Vincentom.Po krátkej inštruktáži a príprave sme konečne vzlietli.Užasný zážitok pre mňa a môjho manžela !!! Ďakujeme celému teamu Adropu a hlavne našej posádke:) Tešíme sa na zimný prelet ponad Tatry :)

Reakcia obchodu ADROP.sk

Vaše hodnotenie a spokojnosť nás veľmi potešili! Ďakujeme Vám.
    Sme radi že ste si let užili, všetko prebehlo ako malo i počasie Vám prialo :)

Lenka, Adrop.sk

• rychlé a solidní jednání

Reakcia obchodu ADROP.sk

ďakujeme za ohodnotenie našich služieb. Sme zaň veľmi radi!

Lenka, Adrop.sk

• Skvely zážitok...obdarovany bol unesený.
    • Skvelý prístup personálu.

Bez komentára.

Reakcia obchodu ADROP.sk

vážime si Vášho hodnotenia! Potešilo nás :)

rýchle vybavenie objednávky

Dobrý deň, Magdaléna,

ďakujeme za Vaše plné hodnotenie a pochvalu rýchleho vybavenia objednávky !

• Zaciatok hry treba nahlasit 7dni dopredu
    • Cesky jazyk, ceske ludove pesnicky

Patracia hra za narodeninovym darcekom deti nezaujala. Ulohy nam nechceli zobrat spravne odpovede. Odpovede bolo treba vypisovat v ceskom jazyku co nie je problem, ale lepsie by bolo vybrat spravnu odpoved z viacerych moznosti. Hru sme nedohrali. Nikoho nebavila, ani deti ani dospelych. Za 35eur urcite nepomer.

Dobrý deň, Nina,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu. Mrzí nás že šifrovacia hra "Hľadanie narodeninového pokladu" nesplnila Vaše očakávania.

Informácia že hra je dostupná len v českom jazyku je uvedená v popise hry na stránke, kde ste poukaz zakúpili a tiež v sprievodných informáciách, ktoré sú súčasťou poukazu.

Podľa zaslaného vyjadrenia poskytovateľa hier, ktoré sme Vám po emailovom kontakte už zasielali a hodnotení od iných užívateľov s hrou nemajú problém.

• Výborné

Dobrý deň, Miroslav,

ďakujeme veľmi pekne za Vašich 100% Vážíme si toho!

Lenka, Adrop.sk

Bola som veľmi spokojná,darčeková poukážka prišla na čas,objednávka bola jednoduchá .

Dobrý deň, Lenka,

ďakujeme za Vaše hodnotenie! Sme radi, že ste boli s našimi službami a procesom objednávky spokojná :)

Lenka, Adrop.sk

• fajn komunikácia, promptné dodanie, celková spokojnosť

Dobrý deň, Ida,

vážime si Vašu spokojnosť a ďakujeme za milé hodnotenie!

Drahá večera napriek zaplateniu 100€ poukazu. Čakala som viac za 100€

Dobrý deň, pani Zelenyanszka,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu. Mrzí nás že poukaz na večeru v reštaurácii Sky Bar & Restaurant nesplnil Vaše očakávania. Poukaz je zakúpený na hodnotu 50-100 € s ktorým v reštaurácii vyberáte jedlo a pitie z ponúkaného menu podľa aktuálnych cien. Bonusom je posedenie v príjemnom prostredí s pekným výhľadom na staré mesto Bratislavy :)

Lenka, Adrop.sk

Výhodou je nákup z domu a doručenie mailom

Reakcia obchodu ADROP.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná!

Lenka, Adrop.sk

vzdy nieco nove a originalne

Reakcia obchodu ADROP.sk

vážime si Vašu spokojnosť a ďakujeme za milé hodnotenie!

Odporúčam, veľký výber

Dobrý deň, Miro,

vážime si Vašu recenziu a ďakujeme za ňu!

Lenka, Adrop.sk

vzdy nieco nove a originalne super

Reakcia obchodu ADROP.sk

veľmi ďakujeme za milé hodnotenie. Vážíme si toho!

Super

Dobrý deň, Niky,

Vaše hodnotenie a spokojnosť nás veľmi potešili! Ďakujeme Vám.

Lenka, Adrop.sk

Striktne doručené a telefonicky som dostala všetky informácie, ktoré som chcela.

Dobrý deň, Anna,

ďakujeme veľmi pekne za Vašich 100% a sme veľmi radi, že ste s našimi službami spokojná! :)

Lenka, Adrop.sk

Rýchle a prehľadné, veľký sortiment atrakcií.

Dobrý deň, František,

vážime si Vášho hodnotenia! Potešilo nás :)

Lenka, Adrop.sk

• Veľmi predražené. Pekný obal. K tomu kúpili 3 kávy jednu prazickou a lacnú šálku z ikea všetko spolu a samostatné si človek kúpi tak o 30 e lacnejšie.

Dobrý deň, Tomáš,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu. Mrzí nás že sada na domáce praženie kávy nesplňuje Vaše očakávania a príde Vám predražená. U každej sady je presný popis čo box obsahuje, kde je možné samozrejme nákup prehodnotiť.
    Ceny craftiry sad zahŕňajú všekty náklady ktoré pri ich tvorbe máme, jak obsahom, balením, tvorbu návodov, komplatáciou i skladovaním.

Lenka, Adrop.sk,