• 2 dni po objednavke mi bolo napisane, ze tovar mi pride zaciatkom buduceho tyzdna, buduci tyzden mi bolo napisane ze mi pride za 2-5 pracovnych dni, budú to 2 tyzdne od objednavky a stale nič

• nemajú prehlad o vlastnom tovae, žiadne popisky. keby som nevedel čo chcem kúpiť a tovar sám nepoznal tak sa to z ich stránky určite nedozviem, absolútne žiaden popis produktu

Objednal som si tovar po vyše týždni mi neprišiel. Niekoľko krát som tam volal. Ani sami nevedeli kedy tovar naskladanie hoci mi tvrdili ,že ho majú na externom sklade že "kolegyňa im ešte neodpovedala na dotaz". po skoro dvoch týždňoch mi prišiel mail že tovar naskladnili a dodacia doba bude 2-5 dní.

• Ziadne
    • Nerealne info o dostupnosti

Pred objednanim som konzultoval ci dany tovar je skladom, ako pisu.
    Nebol priamo skladom ale na externom sklade, dodanie do 5 dni.
    Po vyse 10 dnoch komunikacia ze maju len 1 kus, kedze som potreboval 2, objednavku som zrusil.

• ŽIADNE.

-ak sa vám chce čakať po zaplatení 2 týždne, žiaden problém

• Ziadna komunikacia zo zakaznikom

• Cena dopravy

• - nižšia cena
    • - dodacia doba (v malej miere)
    • - najväčším problémom je komunikácia, ktorá bola nulová. Keď som sa spýtal na dátum dodania, tak som sa odpovede nedočkal.

Neodporúčam. Dlhšia doba dodania kvôli externým skladom a hrozná komunikácia.

• ceny
    • komunikácia

• Priaznivá cena.
    • Komunikácia so zákazníkom.

Dlhá doba dodania,aspoň v mojom prípade.Nekomunikácia zo strany obchodu.

• Vyhody oproti inym obchodom ziadne.
    • Neumerne dlha cakacia doba. Pri prvom telefonate, co som sa zaunimal, kedy mi bude tovar dodany, som za dozvedel, ze kedze je tovar na externom sklade, tak 5 pracovnych dni - ok. Ale dnes je 19.2. a televizor stale nemam. Po telefonate v piatok 17.2. som sa dozvedel, ze v pondelok 20.2. ho maju konecne dostat oni a ja snad do stredy 22.2.
    • Vzhladom na takyto problem, pokial im ho aj sposobil ich dodavatel, tak informacie som sa nedozvedal z ich iniciativy, nakolko vybavovanie mojej objednavky urcite neprebieha standardtnym sposobom, ale ja som musel kvoli tomu telefonovat asi 3-krat uz!!!

Uvidim, ci televizor bude fungovat ako ma (za predpokladu, ze sa ho dockam), ale po tejto skusenosti s dodanim ja osobne ponuku na mnou vybladavany tovar v buducnosti prehliadnem.

Som presvedceny, ze z Kanady, Ciny alebo hocijakeho konca sveta by som tu telku uz mal dovezenu...

• Ziadne
    • Zavadzanie zakaznika o tovare

• Nic
    • Zla komunikacia, neschopny sklad

Bieda ked nevedia ani po tyzdni dorucit spravny tovar.

• Neprofesionalny vstah

Mobil ktory som objednal mi povedaly ze je rozbaleny ako ukazkovy model no ale ide o to ze mi zabalili mobil a pred tim ho neresetuvaly ale mi poslali zapraveny telefon z pin kodom a prihlaseny na necie meno co je celkom neprofesionalne. Teraz si uz dva dni ziadam info na ten mail a pin abi som si mohol mobil odpravit a resetuvat ale niaku odpoved nedostavam.

• tovar bol objednany 27. novembra 2016 v tom čase bol na stránkach výrobcu uvedený ako výrobok na sklade - dodnes - 24. januára 2017 nebol dodaný, obchod nekomunikuje.

rozhodne neodporučam

• slabá komunikácia s odberateľmi

• neviem, bol to moj prvy nakup a asi aj posledny.
    • komunikacia

ani po 12 dnoch tovar neprisiel a nikto nekontaktoval, ohladom dodania tovaru.

• Obchod ponúkal daný tovar najlacnejšie.

Výhodná cena tovaru je výhodou. Ako nevýhoda hodnotím vysokú cenu doručenia - 5,50€ je dosť vysoká cena, avšak komunikácia s kuriérom bola výborná, bol ochotný a rád mi vyšiel v ústrety. Komunikácia s obchodom bola trochu zložitejšia, dlhšia doba doručenia faktúry, neprichádzala mi žiadna priebežná informácia o stave mojej objednávky, zakaždým som musela kontaktovať ja predajcu - či už o zaslaní faktúry ako aj o aktuálnom stave objednávky, no na druhej strane ich odpoveď bola rýchla - využila som online chat na ich stránke.

• Komunikácia

Nedá sa

• Čo to je za obchod ? Slovenská klasika.