• dobra cena
    • zavadzajuce informacie - na webstranke bolo uvedene, ze tovar je k dispozicii "v externom sklade", pritom evidentne to buseli objednat a naskladnit

zatial tovar stale nemam a som rozcarovany aj komunikaciou, aj cakanim

Po 12 dnoch cakania na tovar som im pisal mail co sa deje. Odpisali ze cakaju na jednu vec pri com ked som ju objednaval bola skladom. Tovar stale nedorazil.

• Nizka cena
    • To ze obchod nema nic skladom a tovar preobjednava od dodavatelov...nezasluzi si titul velkoobchodu

radsej si priplatit ako sa doprosovat predajcovi a tlacit na dodanie objednaneho tovaru.

• Je lacny
    • Sprostredkovany predaj.
    • Zla komunikacia pri reklamacii.
    • Nepreplatene postovne na ktore som mal narok pri vrateni tovaru do 14. dni.

Sprostredkovany predaj. Tovar mal byt odoslany v den objednavky avsak poslali ho az na treti den.
    Zla komunikacia pri reklamacii.
    Nepreplatene postovne na ktore som mal narok pri vrateni tovaru do 14. dni.

Reakcia obchodu ABCvelkoobchod.sk

Dobrý deň, peniažky ktoré sme od Vás prijali Vám boli zaslané, aj za tovar aj za prepravu, ktorú ste zaplatili nám.
    Náklady na prepravu späť ku nám pri odstúpení od zmluvy do 14 dní, znáša podľa zákona spotrebiteľ. Veríme, že je všetko vporiadku. S pozdravom Váš ABCvelkoobchod.

• Zlá komunikácia !! Bez môjho vedomia poslali nesprávny počet ks. tovaru kt. sme objednali.

Tvrdia, že tovar majú na sklade.
    Na konci celého procesu zistíte: že oni ho vlastne ani nemajú a musia ho až po vašej obj. objednať, a nakoniec zistíte, že vlastne ani ich dodávateľ už tovar nemá len 1ks namiesto 3ks.
    Nekomunikujú s vami ohľadne vyššie spomenutých záležitostí a len tak Vám pošlú 1ks namiesto 3ks a to až skoro 10 po jeho objednaní!
    OBCHOD NEODPORÚČAM !!!!

• Ziadne
    • Nevybavenie potvrdenej objednavky
    • Objednany tovar (televizor) nebol dodany s tvrdenim, ze momentalne nie je dostupny, hoci v momente objednavky aj na druhy den dopoludnia bol na webstranke uvadzany ako dostupny v externom sklade.
    • Ked som im tuto skutocnost oznamil, tak zacali tvrdit, ze televizor bol v akciovej cene a dopredal sa. Niekedy okolo poludnia potom televizor odstranili z ponuky.

Evidentne si v so svojimi zavazkami voci zakaznikom nerobia velke starosti, kedze potvrdenu objednavku nevahali zrusit a v mailovej komunikacii to zrusenie posobilo ako ciste vyhovorky, kedze tovar bol nadalej v ponuke, ale s vyssou cenu. Nasledne ho z ponuky stiahli.
    Momentalne televizor maju v ponuke opat, ale nezda sa, ze by hodlali moju objednavku vybavit.
    Chystam sa podat staznost na SOI.

• komunikácia, neprehľadnosť stránky

Už určite nie. Objednala som si telefón, ktorý mi prišiel nefunkčný. Rozumiem, môže sa to stať každému, ale čakám aj adekvátny prístup predavajúceho. Vzhľadom na to, že faktúra od telefónu bola z jednej firmy a objednávala som ho u druhej, nebolo mi jasné u koho si mám uplatniť reklamáciu, preto som písala mail. Odpoveď som nedostala, tak som na druhý deň volala, nedvihli mi.... Tak som písala ďalší mail, reakcia prišla zrazu do pár minút, s tým že si mám vypísať reklamáciu a poslať tovar späť. Tak som aj urobila, tovar zatiaľ neprevzali, takže som zvedavá. Dúfam, že vybavenie mojej reklamácie upraví môj názor na obchod, ale zatiaľ teda spokojná nie som.

Reakcia obchodu ABCvelkoobchod.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet aj za pochopenie. Tovar, ktorý ste si objednali bol rozbalený, samozrejme mal byť funkčný. Za daný tovar Vám boli zaslané peniaze späť na účet. Veríme preto, že je všetko vporiadku. S pozdravom Váš ABCvelkoobchod

• CENA
    • DODACIA DOBA A TIEZ KURIER BOL TROSKA SLABSI

Reakcia obchodu ABCvelkoobchod.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie, v dodacej dobe sa určite polepšíme a s prepravnou spoločnosťou už jednáme o náprave niektorých kuriérov. S pozdravom Váš ABCvelkoobchod

• Absolútna neochota pri reklamácii nekvalitného tovaru.

Reakcia obchodu ABCvelkoobchod.sk

Dobrý deň milá zákazníčka, ďakujeme za vašu recenziu, no dovoľujeme si s ňou nesúhlasiť, nakoľko tovar ktorý je servisným strediskom uznaný ako mechanicky poškodený nie je možné vyreklamovať v rámci záručných podmienok. Daná skutočnosť nás mrzí. S pozdravom Váš ABCvelkoobchod

• ziadne vyhocdy
    • rychlost vybavenia objednavky,

ked nebude, nic sa nestane

• Cenotvorba niektorych produktov.
    • Komplikacie s overovanim pripisania platby (mozno iba chyba banky - VUB)
    • Externy sklad (vyexpedovanie tovaru udajne dostupneho na externom sklade uz v mojom pripade trva 7 dni)
    • Nejasna formulacia doby dodania (2-5 dni)
    • Nedodrzanie slubovanej doby dodania

Pre komplikacie s platbou a neuveritelnym prietahom pri expedovani tovaru neodporucam.

• Neviem
    • Dodacia lehota

Komunikacia OK, ale s dodanim tovaru problem

• o nieco nizsia cena ako konkurencia (na Slovensku, nie v zahranici)
    • komunikacia, dodacia lehota,

obchod by som znamym neodporucal kvoli vyssie uvedenemu: mizerna komunikacia (nikto na telefone, odpoved na email po niekolkych dnoch), dlha dodacia lehota, manual k tovaru v madarcine...

• - velký výber
    • - Neprehladnosť
    • - Komunikácia (neúprimnosť)

Objednaný mobil dodaný (26.8) v bielej farbe namiesto čiernej.
    Reklamačný mail som hneď (26.8) po otvorení poslal.
    Odpoveď som nedostal tak som im zavolal po prvé (31.8), mi povedali, že sa na to pozrú a zavolajú naspäť.
    Včera (7.9) som im volal dokonca dvakrát a oba krát ma zbavili s klamstvami a sľubmi.

ABCvelkoobchod.sk nikomu NEODPORÚČAM!

• najlepšia cena tovaru
    • prepravné 8,99 EUR!!! pri hodnote tovaru 184 EUR!!!

• Obchod nekomunikuje, nereaguje na maily. Tovar dodaný len z Poľským manualom.

• Nedodržanie ponúkanej ceny už objednaného tovaru !!! Napriek tomu, že tovar bol naďalej ponúkaný vo vyššej cene(a bol v ext.sklade) došiel e-mail, že je nedostupný a aby sme si vybrali niečo iné.

• S reklamacnym oddelenim sa da spojit len emailom ale bohuzial na emaili neodpovedaju !

Velmi neprofesionalny pristup, aj napriek tomu ze na stranke maju napisane, ze garantuju 100% vymenu tovru mne bolo povedne, ze poskodeny tovr si zoberu spat a uvidi sa co bude dalej :(

za prve dva kusy tovaru boli uvedene skladom a nemali ich, po telefonate bolo jasne ze nemaju nic skladom na vsetko som cakal dve tyzdne aj ked dodanie bolo 2-5 dni, a konzolu mi zavolali ze ju najprv nemaju vobec a potom ze mi ju mozu zohnat za drahsie aj napriek nizsej uvedenej cene, tovar doricovali extremne dlho, naco mam nieco objednavat z eshopu ked oni to len niekde objednavaju a klamu s cenou aj s tym ze to maju na sklade to si uz radsej objednam odkial oni. dalsi obchod co sa len tvari na poriadny obchod a cucia trh a kazi ceny na heureke pod celnu len aby ho ukazalo vo vyhladavni jednoducho podvrh ked nedodrzuju co maju na stranke ako vzdy.

• Tovar ponúkajú na stránke ale v skutočnosti ho nemajú.

Neviem ako hodnoverná je ich ponuka na stránke. Pravdepodobne neskoro aktualizujú ponuku. Pri zistení, že daný tovar nemajú mi neponúkli žiadnu alternatívu iba mi napísali aby som si vybral niečo iné. Nepáčilo sa mi to.