• Neaktualizovany tovar

• poslali my tablet sposkodenim softverom a to ma stve bo e to darcek pre syna

ak bude posielat smejdy tak neodporucam

• Ziadne
    • Ze posiela to co si zakaznik neobjednal...ako napriklad mne

Aby tu nenakupovali pretoze aj tak nedostanu to co by chceli

• doprava

• Ani 5 dni po doruceni poskodeneho tovaru (predajca bol ihned informovany)ma nikto z obchodu neinformoval o priebehu reklamacie.

Ďakujem vám pekne za 2 týždne zavádzania zákazníka

• Tovar skladom, ktory nemaju.
    • Znizia cenu tovaru o 50 eur skor, nez ho dorucia za povodnu.

Skuste a potom sa nestazujte. Keby som nebol tovar prebral, (kurier by ho vraj odmietol rozbaleny vziat naspat, a to som len potreboval pozriet, ci monitor nerozbili cestou) - mohol som ho nechat po tyzdni meskajucom doruceni vratit a vzapati objednat o 50 eur lacnejsie, lebo cestou ku mne paradne zlacnel...
    Radsej si chodte kupit do kamennej predajne, aspon si vyskusate obraz na mieste a nebudete zbytocne sklamany zmenou ceny cestou k pokladni...

• Nízke ceny
    • Nedodaju kompletný tovar n napr. Tlačiareň bez rozmerov!

Ak nemusíte si objednať tovar z tade, tak radšej si ho objednajte hocikde inde.

• výhody, par don, žiadne
    • zaslaný tovar mi bol doručený poškodený, bol som oboznámený s tým, že mám tovar dať do servisu, aj keď som ho mal iba jeden deň. Do dvanástich mesiacov záruku má v plnej réžii obchod a nie výrobca. Po kontaktovaní servisu mi bolo oznámené že výrobok LG TV bol síce vyrobený LG ale predaný bez záruky. T.z. že výrobok je bez záruky výrobcu. Kontaktoval som abcvelkoobchod a oznámil im že výrobok je predaný bez záruky. Žiadna odozva a tak som odstúpil od zmluvy a žiadal som aby poslali kuriéra v ich réžii, čo mi bolo s ich strany odmietnuté. Zaplatil som kuriéra a TV zaslal späť. € zaslali ale poštovné mi nechcú uhradiť s tým že keď odstúpim od zmluvy platím si poštovne sám, aj keď mi zaslali poškodený výrobok bez záruky.

nedajte sa nachytať menšou cenou, možno a asi aj je v tom háčik.

• žiadny

dnes je to 14 deň čo som si objednal hernú konzolu.
    HERNEJ KONZOLI NIKDE
    Žiadna komunikacia zo zakaznikom. Volam tam každý deň nikdy nikto nedvihne ani nezavolajú späť
    Pritom bolo písane že herná konzola je skladom dodacia lehota 5 dni. Ešte aj dnes je herná konzola na stránke že ju máju na sklade
    Najhorší eshop aký som zatiaľ zažil
    Neodporúčam vám nakupovať v tom obchode
    Ďakujem že ste mi pokazili vianoce

• Najhorší obchod
    • Ziadna komunikacia so zakaznikmy na internete je napisane ze je na sklade a o 15 min zavolaju ze neni na sklade

Nekupujte cez tento obchod aj ked vas pritiahne nizka cena

• Nemal som možnosť zistiť
    • Neaktuálnosť informácii na stránke
    • Spôsob komunikácie so zákazníkmi

Nech si každý urobí svoj, ale ja sa sem už nevrátim. :)

• Ziadne
    • Dlzka dodania,nekomplexnost tovaru

Neobjednavat z abc

• Žiadne, úplne nevhodný eShop.
    • Nepoužiteľný

Rozhodne neodporúčam.

Škoda, že mail na zhodnotenie služby prišiel skôr ako samotný tovar, po 10 dňoch mi výzva na hodnotenie prišla ako ironia, keďže tovar nikde, ešte že som dopredu neplatila...keby som objednala 20. decembra tak pochopim.... ale takto? Ironia....

• Ziadna komunikacia zo strany obchodu

Nikdy viacej

• Sú lacnejší, ako konkurencia
    • Myslím, že tovar začínajú zháňať až v okamihu objednávky, v skladoch iných dodávateľov

Tovar som si objednala 23.11.2016. Potvrdenie objednávky a faktúra prišli a tovar som zaplatila. Po nabehnutí peňazí na ich účet (v utorok) sa mi nikto neozval. Vo štvrtok som im napísala mail, že kedy tovar dostanem. Dostala som namrzenú odpoveď, že si vyhradzujú ho poslať 3 až 5 dní od zaplatenia. Po 7-mich dňoch mi napísali to isté - 3 až 5 dní. Je 5-teho decembra aj ja stále čakám a neviem na čom som. Snáď to do Vianoc stihnú, snáď nie.

komunikacia s obchodom bohuzial velmi zla. sami nevedia kde sa tovar momentalne nachadza a ked slubia ze zavolaju naspät tak sa tak nestane. bezne dodanie by malo trvat podla stranky max. 2-5 prac. dni, u mna to bolo 8. Kedze mi tovar z Ameriky mi prisiel za 2 dni tak sa mi zda 8 dni v ramci SK prehnane.

• Cena, info: "skladom"
    • info "skldom" je nepravdivý, zrejme ide o info z centrálného skladu iného právneho subjektu a neschopnosť dodať tovar do 48 hodín

Overiť si pred potvrdením objednávky termín dodania