• Sortiment cena knihy a vybavenie objednávky

• Dobry vyber titulov
    • Servis a komunikacia

5/2/20 som podala a zaplatila objednavku. Na druhy den mi bolo povedane ze jeden z titulov nieje dostupny a ci by som chcela iny titul alebo peniaze naspat. Ja som napisala ze knihu potrebujem dorucit do 22/2 lebo sa jedna o darcek a ci je dostatok casu na doobjednanie. Nedostala som odpoved 11dni az dokym som nenapisala dalsi email aby som vlastne zistila co sa z objednavkou deje. Dnes, 17/2/ mi bolo povedane ze to bude trvat 14 dni, nic viac nic menej. Cize mamina ma po darceku kedze uz je neskoro na objednanie niekde inde. Komunikacia a zakaznicky servis na nulovej urovni.

• Široký sortiment kníh
    • Dlhá čakacia doba na zásielku

• Obchod vybavil objednavku velmi rychlo. Jedine co mi vadilo je dorucenie knih prepravnou spolocnostou. S uvedenym sposobom dopravu nemam dobre skusenosti. Na dorazenie kuriera si davaju rozmedzie dvoch hodin. A zo skusenosti mozem prehlasit, ze ani jedna spolocnost dvojhodinovy interval nedodrzala. Cize cloveka vyblokuju na tri - styri hodiny. Preto by som privitala dopravu cez Slovenskú postu. Poslu SMS o doruceni zasielky a ja si ju mozem vyzdvihnut v case, ked mi to vyhovuje.
    • Velky sortiment knih a rychle vybavenie objednavky.