Objednávku som urobila a zaplatila v decembri, 2 knihy mi prišli do Vianoc, 3. doteraz nie, a to je 15.3.2020. Ani kniha, ani peniaze, aj napriek niekoľkým mailom a telefonátom, a sľuboch na zákazníckej linke,že "ešte tento týždeň to máte doma!, "Dnes vám to posielame", čiže zatiaľ prázdne sľuby.... v živote by som už dopredu u nich nezaplatila žiadnu objednávku

Reakcia obchodu ABC Knihy

Dobry den,

Ospravedlnujeme sa ale nanestastie v dobe kedy sa mal knizka dotlacit prisla prva vlna pandemie ktora vydavatelstvo na 3 mesiace zavrela. Nastastie uz knizku mate doma , hadam aj precitanu.

Abcknihy.sk

• výborná komunikácia obchodu a rýchle dodanie

• Sortiment cena knihy a vybavenie objednávky

• Komunikacia
    • Ceny

Velmi mily oan na zakaznickej linke, ochotny poradit a pomoct

• Dobry vyber titulov
    • Servis a komunikacia

5/2/20 som podala a zaplatila objednavku. Na druhy den mi bolo povedane ze jeden z titulov nieje dostupny a ci by som chcela iny titul alebo peniaze naspat. Ja som napisala ze knihu potrebujem dorucit do 22/2 lebo sa jedna o darcek a ci je dostatok casu na doobjednanie. Nedostala som odpoved 11dni az dokym som nenapisala dalsi email aby som vlastne zistila co sa z objednavkou deje. Dnes, 17/2/ mi bolo povedane ze to bude trvat 14 dni, nic viac nic menej. Cize mamina ma po darceku kedze uz je neskoro na objednanie niekde inde. Komunikacia a zakaznicky servis na nulovej urovni.

• Objednané z domova, optimálny termín dodania, prijateľná cena.

Doporučujem tento spôsob kupovania literatúry.

• Promptne dodanie
    • Najlepšie ceny

V ABC knihy nakupujem pravidelne. Vždy mi bol tovar doručený úplne bez problémov. Obchod ma najlepšie ceny. Neviem si vynachváliť.

Pozitívna skúsenosť. Dobrá komunikácia a rýchle doručenie. + najlepšie ceny

• Obchodnik mi zavolal a ponukol mi iny sposob platby, super
    • Neda sa platit kartou

• Rychle dodanie

rýchle vybavenie

• Kniha mala mäkký obal a počas prevozu došlo k poškodeniu. Trebalo by prehodnotiť spôsob balenia v obdobných prípadoch.

Knihy z ABC Knihy si objednavam uz roky a vzdy som bola spokojna s vybavenim objednavky a dodanim tovaru.

• Akko to mam hodnotit ak mi tovar nebol doručený ?
    • slabá komunikácia

Super obchod a super dodanie. Ďakujem

• Rychle dorucenie

• Výborná cena
    • Viac druhov dodania (napr. zásielkovňa)

Som spokojný

• Kupujem v tomto e-shope uz cele roky a planujem v tom pokracovat-vyborna komunikacia,fajn dodacie podmienky a tym padom spokojna verna zakaznicka,napriek tomu,ze byvam v zahranici.
    • Len tak dalej

Nakupovala som 4 knihy a pri žiadnej nebolo napísané, že to bude trvať dlho, dokonca pri lehote dodania bolo napísané, že do 24 hodín a zrazu pri jednej knihe už viac ako týždeň svieti, že sa spracováva. Čakala by som lepšiu komunikáciu obchodu a asi mala žiadosť na hodnotenie skúsenosti prísť až po vybavení objednávky lebo takto mi nezostáva nič iné len dať najnižšie známky. Doteraz som bola s vaším kníhkupectvom spokojná ale do budúcnosti asi budem knihy hľadať inde.