volala som im a neboli mi schopny, dorucit navod na pouzite, kozmeticky stroj bol pouzity, co ma sokovalo, bol pouzivany v krabicke chumace spinky a rucka ozonizera bola spinava. bolo vidiet ze som to nebola ja ktora to otvara prvy krat. predavaju mozno repasovane stroje ja neviem. dodnes mi neprislo vysvetlenie.

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Samozrejme to budeme riešiť vo Váš prospech.

Hodinky nefunkčné, myslel som si, že na príčine bola batéria, no po výmene novej baterky žiadna zmena, hodinky išli do smetného koša. Za málo peňazí málo muziky.

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí, tovar Vám bez problémov vymeníme.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

tovar sa nezlučoval s obrázkom na krabici a v doloženom prospekte, šlo o lacné náhrady v rozdielnom převedení a materiály.

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Dobrý deň. Veľmi nás mrzí, že nie ste spokojný s produktom. Objednávku môže do 14 dní vrátiť a peniaze Vám budú vrátené.

Tovar bol doručeny sice rychlo a produkt nezodpoveda popisu,ani funkciou,ani farbou, kompresne podkolienky su predavane ako zdravotne avšak kompresia takmer žiadna,nepriedušne,obchod deklaruje ako priedušne ,farba nie je diskretna telova ale bielo žlta

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Nespĺňa požiadavky na kvalitu pre zákazníka. Uvažujem o vrátenie tovaru.

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

vankušik na ochranu chodidla je predražený a nepoužiteľný. Podobný tovar som objavila na Temu obchode za neuveriteľne nízku cenu.

• Jé to smajd

Nefungujeto???!!!!!

Tovar prišiel pokazeny. Musím ho teraz reklamovať , takze zbytočne problémy , ktoré som nemusela mať .

Po týždni od objednania som urgovala doručenie (uhradené vopred kartou). Dostala som odpoveď, že som im zložila telefón a nereagujem na SMS, čo je úplná hlúposť. Na základe takejto komunikácie a “proklientského” prístupu som objednávku zrušila.
    Už pri predchádzajúcom nákupe bol problém, že stránka deklarovala tovar skladom, no nebolo tomu tak.

Dobrý deň.
    Za vzniknuté nedorozumenie sa ospravedlňujeme. Vami objednaný tovar bol na objednávku, táto informácia je uvedená aj na stránke. Snažili sme sa Vás kontaktovať, ale nedostali sme žiadnu odpoveď. Ešte raz sa ospravedlňujeme.

• Dodávka zariadenia bez problémov, je plne funčné.
    • Dodaný návod - hlavne popis piatich rôznych režimov je neúplný.

Dodaný návod - hlavne popis piatich rôznych režimov je neúplný, A,B,C,D, E? tam nie je. Je tam popis veľa problémov ktoré Detoxikačná vanička pomáha riešiť, ale ťažko určiť ktorý režim je vhodný pre konkrétne problémi- asi to nie je jedno ktorý použijeme. Dal som dotaz na telefonickú poradňu - odpoveď ma prekvapila, bude to vraj asi zlý preklad. Ku cti pracovníkovi slúži ochota zaslať inštruktážne video - čím ma potešil, ale z neho som sa dozvedel že po naliatí vody, pridaní soli zvolíme režim tri. Prečo, načo ?
    Detoxikačná vanička funguje dobre k plnej spokojnosti, nakoľko ide o zariadenie ktoré zasahuje do zdravia človeka, očakával by som solídnejší návod a nie hádanie toho ktorý režim je asi vhodný pre daný problém

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník ďakujeme za Vaše hodnotenie. Na Vašich pripomienkach pracujeme a snažíme sa ich vyriešiť k úplnej spokojnosti našich zákazníkov.

Proidukt, ktorý som si zakúpila nemal návod v slovenčine, i keď mu to zákon prikazuje !!!

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Návod k produktom prikladáme, mohlo sa stať, že pri balení vypadol, ale po vyžiadaní obratom zákazníkovi návod posielame. Veríme, že ste od nás dostali mail spolu s návodom.

• poslali tovar po zaruke

Zlá komunikácia

Z troch vecí, k jednej nie je návod, áno video na stránke a druhá nepasuje, na nič, vyhodené peniaze

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník, ďakujeme za Vašu recenziu, pokiaľ máte problém s tovarom alebo nezodpovedá popisu určite nás kontaktujte radi Vám vyjdeme v ústrety.

Kúpil som 2 madla pre moju matku, ktora ma problém pri vstavani z WC a z vane. Madla vôbec nedržia na obkladackach! Hrozilo nebezpečenstvo poranenia. Dokonca jedno odpadlo same, bez kontaktu!

• tovar mi došiel úplne iný ako som si objednala. dokonca aj na objednavacom liste bol moj tovar a došlo úplne niečo iné

Tovar nebol doručený ani po 9 dňoch!!!Sklamaná som veľmi.

• Hruza