Tovar nebol doručený ani po 9 dňoch!!!Sklamaná som veľmi.

• Hruza

Tovar pokazený po prvom dni použitia

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník, mrzí nás, pokiaľ sa Vám tovar pokazil. Určite nás kontaktujte radi Vám vyjdeme v ústrety. Máte predsa záručnú dobu.

Tovar ktorý som dostala je katastrofa. Hodinky sa rozpadli pri vložeiní do remienka a remienko sa roztrhlo. Asi som čakala priveľa za málo peňazí.

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník, mrzí nás, ako sa Vám tovar stal nefunkčný určite nás kontaktujte spoločne to vyriešime vo Vás prospech.

Budem pisat priamo do obchodu.

• Tovar bol doručený rýchlo
    • Tovar nebol nový,poslali použivaný

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník, ďakujeme za Vašu recenziu, avšak môžeme Vás ubezpečiť, že nikdy sme zákazníkovi použitý tovar neposlali. Pokiaľ mal známky používania neváhajte nás kontaktovať a tovar poslať späť. Bude Vám vrátená plná suma.

Polka tovaru nebyla buď na skladě a nebo porusena

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník, ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu, žiaľ Vami objednaný produkt bol posledný kus skladom, ktorý bol poškodený a pochopiteľne sme Vám ho nemohli poslať. Ešte raz sa za túto situáciu ospravedlňujeme.

Doma mam na vzhľad taký istý, ale ten váš je nekvalitný šmejd

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník, pokiaľ nieste s tovarom spokojný pošlite nám ho späť a vrátime Vám plnú sumu.

• Nespolahlivost, ignoracia zákazníka

Objednaný tovar švihadlo prišiel pekne zabalený s faktúrou, len namiesto švihadla mi prišli nejaké nálepky dexxer. Takže sa nečudujte, že som nespokojný zákazník. Ďakujem za pokazené Vianoce. Musel som sa obrátiť na inú firmu, aby mi švihadlo prišlo včas.

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník, pokiaľ Vám prišiel iný tovar ako ste si objednali určite nás kontaktujte. Tovar Vám vymeníme a za vzniknutú situáciu sa Vám ospravedlňujeme.

Prisli uplne ine sluchadla ako su na obrazku

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Tesila som sa uz sa mi nebude smykat. Po prvom pouziti mi poodpadavali tie koliky a postupne odpadavaju dalsie.

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník, ďakujeme za Vašu recenziu, pokiaľ máte problém s tovarom alebo nezodpovedá popisu určite nás kontaktujte radi Vám vyjdeme v ústrety.

• Predražený nákup
    • Nekvalitný tovar

Masážna pištoľ nefunkčná.
    Šla rovno do odpadu.

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník, mrzí nás pokiaľ Vám prišiel tovar nefunkčný. Neváhajte nás kontaktovať radi Vám vyjdeme v ústrety, zašleme novú pištol prípadne Vám vrátime peniaze ak je nefunkčná. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Mini GPS lokalizátor s odposluchom SIM / microSD

Nefunguje..
    Batéria vydrží jeden deň...

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník, mrzí nás, že nieste s produktom spokojný, navrhovali sme Vám vrátenie plnej sumy, avšak nereagujete na naše správy.

Stále nemám tovar

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník, ospravedlňujeme sa za dlhšie čakanie na objednávku, avšak vami objednaný tovar bol na objednávku, telefonicky sme Vás o tom informovali, súhlasili ste s čakaním. Akonáhle sme tovar naskladnili odoslali sme Vám objednávku.

• Obsah anatomickeho vankusa vyzera ako tvrda hmota.Ziadna pamäťova pena.Nepouzitelny ako vankus.Dufam,ze mi vratite peniaze

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník, pokiaľ s tovarom nieste spokojný určite ho pošlite naspäť k nám a situáciu vyriešime.

• Ziadna komunikacia prisiel mail o tovare ze ma prepravca a pritom ho ani neposlali keby nevolam kde je tovar tak este dodnes cakam kym pride
    • A poslany tovar nebol uplne kompletny este nebol odskusany ale snad funguje

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník, tovar ste si objednali 17.11. a to je sviatok kedy my nepracujeme hneď v pondelok 20.11. Vám bol tovar odoslaný a 21.11. aj doručený. Preto neviem kde je problém, z našej strany je všetko v poriadku.

• Tovar mi prišiel poškodený, hrôza a des.Zrkadlo som si objednala zo svetlom a zrkadlo nesvieti, káble trčali a zrkadlo vôbec nebolo prilepené o rám a vyžadovalo vonku.Nikdy viac si nič od tejto spoločnosti neobjednal!!!!