• Všetko prišlo v poriadku. Ďakujem

• Veľmi som spokojný s dodaním. A rýchlosťou. Akou to bolo vydané. Ďakujem.

• Rýchlosť, komunikácia
    • Nemám

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník ďakujeme za Vaše vynikajúce hodnotenie. Sme radi, že ste s nákupom u nás spokojní. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• rýchlosť dodávky
    • žiadna

Rýchly, kvalitný, spoľahlivý, prehľadný

+ ok

Veľmi spokojná

Rýchle jednanie

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

V ponuke a aj na priloženom obrázku je zvlášť adaptér pre Bíostimul a zvlášť samostatný kábel s dvomi koncovkami. Mám praktický dôvod, prečo som to tak chcel. -Prišiel mi adaptér napevno s káblom. Tak ako som nechcel. Za tú cenu to malo byť OK. Všetko ostatné Ok, doporučujem.

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste s nákupom u nás spokojní. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Rýchlosť vybavenia objednávky.

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• Kvalitný tovar, rýchlosť dodania.

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• prijemna komunikácia, ústretový tím, rýchle dodanie

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• Pohodlný nákup z domu 24 hodín denne.

Spokojnosť

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

volala som im a neboli mi schopny, dorucit navod na pouzite, kozmeticky stroj bol pouzity, co ma sokovalo, bol pouzivany v krabicke chumace spinky a rucka ozonizera bola spinava. bolo vidiet ze som to nebola ja ktora to otvara prvy krat. predavaju mozno repasovane stroje ja neviem. dodnes mi neprislo vysvetlenie.

Tovar bol dodaný nad moje očakávanie rýchlo ďakujem

• Nakup 2x bez vyhrad. Zatial 100% spokojnost

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Super. Telefonicky sme doriešili nejaké drobnosti, vybavené boli hneď na druhý deň

• rýchle doručenie

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• rýchle doručenie objednaného tovaru