Na stránke je napisané, že tovar odosielame do troch dní. Objednávku som urobil 30.4.2024. A 6.5.2024 tovar ešte stále nemám. Pritom pri tovare, ktorý som objednal bolo napísané, že je skladom ihneď k odoslaniu. Viem, že jeden deň bol v Čechách štátny sviatok. Ale čakať 7 dní a ešte vôbec nevedieť, kedy tovar dôjde je pre mňa dlho. Nakupoval som tam posledný krát.

Výrobok dodaný bez návodu na zamontovanie, po zmotovaní sa hneď zlomila rezná čepeľ, šmejd za veľa peňazí.

• Používa packetu k predaju svojích výrobkov, čo je na ich škodu.
    • Packeta apka sa nedá stiahnuť, akýkoľvek technický dôvod to zavinil,koniec koncov som sa nedostal k tovaru

Tovar my prisiel s kratkou a mäkkou skrčenou hadicou

Tovar som zatiaľ nedostal, tak nemám čo hodnotiť, akurát liknavosť dodavateľa s výrobkom.

• Nedostal som ten tovar ktorí som chcel,ale niečo úplne iný,čo ma aj štve.

• Prišla mi fólia, ktorú som si neobjednala a nezodpovedá videu a prezentácií na Vašej stránke.
  • výrobok nevyhovujuci

• Nikdy viac.

• Tovar sa dá bez väčších problémov vrátiť

Objednal som si tovar(týždenný organizér na lieky) podľa popisu a obrázku na web stránke obchodu.(veď online!). Poslali mi organizér, ale iný, menší pre mňa nevyhovujúci veľkosťou. (také som už mal)

• Tovar nezodpovedal obrázku

Polovica veci nezodpovedala popisu, keďže vrátenie by bolo drahšie ako tovar, iba varujem vopred…

Tovar bol doručený ale keď som ho rozbalil chcel som stierače odrezať a ako som začal rezať odtrhloa sa mi to malé orezavatko a padlo na zam už som ho nenašiel tak že nič som neorezal

Veľké sklamanie na tovar ktorý som si objednala

Nepoužiteľná vec.

Nie som spkojna s vyrobkom je to velmi maly stitok ak odlepim obojstrane pasku a prilepim na stenu a zroven nalepim nejaky obrazok alebo fotku za 10 min.odpadne vobec to nedrzi a to nechcem vidiet tie vase reklamy co tam vesate.Pravde podobne vam to vratim za nekvalitu.Dovidenia

Sprchu reklamujete pri tečúcej vode rôznymi farbami a mne prišla sprcha, ktorá po napojení nedáva žiadne farebné označenie, prosim o Vaše vyjadrenie Ďakujem.

Najhorší obchod s akého som si objednal vôbec my neprišlo co som si objednal

7,mozno bude aj 8 dni ...cakat na dorucenie zasielky je nemyslitelne..

Zaplatila som už za 4 dávkovače mám 3 povodne som objednala 2,

struhadlo,krajac vhodny maximalne pre jablko,zeleninu nepostruham nakolko je slaby system drzania rukovete ktora mi ostava v ruke pri struhani zeleniny ako je mrkva zeler a pod.