Bol mi doručený iný tovar, ako bol objednaný. Namiesto tovaru - Samolepiaca tesniaca páska, mi bola doručená tesniacia lišta na okná a dvere.

• Dodaný iný tovar

Obchod nekomunikuje

nedostal som tovar, nie je čo riešiť

• Tovar pre mňa nevhodný.

• Prečo si mám povinne inštalovať aplikáciu Packeta a máť zapnutý Bluetooth a GPS?!

Čakám na odpoveď ako vrátiť na objednany tovar ale nič nechodí.

Prišiel tovar inej farby ako bol v reklame.

• Našiel som ten istý tovar v inej ponuke v cene o 20 % menej,v reklame bola taška na náradie v balení ale bez tašky.Obávam sa,aby som to nevidel niekde u číňana za 1/3 cenu.....
    • To uvidím pri používaní....

Mali prísť farebne organizéry,0risli čierne!

Predávajú Čínsky odpad.

Kotúč na brúsenie akože noža kosačky obyčajná atrapa a nespĺňa to čo poukazuje video

• Rýchle doručenie, tovar bez poškodenia.
    • Adaptér sa ľahko montoval, funguje.
    • Hliníková tapeta nelepí, vodeodolná páska je nepoddajná, tvrdá, nedá sa nalepiť okolo WC.

Toporny sposob nakupu, neskora info o predpokladanom termine dodavky, nepresla platba par eur niekolkokrat, nemozne vopred avizovane posunut dodavku o par dni (planovana nepritomnost na adrese). Objednavku jednostranne zrusili!

• Viacnasobne nepresla platba za objednany tovar, pricom nebol jasny termin dodavky. Po novej objednavke na dobierku (+0,50Eur) nevedeli tovar dorucit o tyzden neskor, tak ju len zrusili.

Cele zle!

Rýchle dodanie.
    Výrobok je mohutné veľký, nevhodný na menšiu hlavu a menej vlasov

• omylom som klikol na väščie množstvo a nedalo sa už zmeniť, tak som neprevzal tovar. Neserióznosť, chceli nanútiť 10x viac tovaru!!!

• Tovar mi prišiel až 20.februára 2023 hoci som objednávku poslal 9.februára 2023.
  • tovar ešte nedorazil, ale už mi chodia na email spamy.

• Svetlá ste dodali bez batérií, čo by nevadilo ak by sa napr. jednalo o tužkové batérie ktoré má väčšinou každý doma, ale keby sa nejednalo o atypické batérie 12V, 23A ktoré kúpite len v špecializovaných predajniach.

obyčajný bakelit, ktorý sa vôbec nedá upevniť, Môj veľký omyl