struhadlo,krajac vhodny maximalne pre jablko,zeleninu nepostruham nakolko je slaby system drzania rukovete ktora mi ostava v ruke pri struhani zeleniny ako je mrkva zeler a pod.

• Nedošla mi komplet objednávka. To hlavné kvôli čomu som to objednávala ste vyhodili, bez toho aby ste mi oznámili

Objednávku som zrušil preto lebo som zapochyboval nad pochybnostou serióznosti tohto obchodu. Riadne som si objednal nepotvrdili mi bjednávku vraj som nedal počet kusov. Objednal som znova a čuduj sa svete potvrdili mi obe. Zrušil som ich.

• Tovar mi prišiel,ale nie to co bolo v reklame
    • Nikdy viac

• Hviezda vianočna bola priliš malá a neboli tam napisane rozmery
    • Hviezda vianočna bola priliš malá a neboli tam napisane rozmery

Obchod ok, najhoršia kuriérska spoločnosť, ktorá pokazí všetko.

• Objednávka nebola doručena na uvedenú adresu ale do balikomatu.

• Doručený tovar nebol ten ktorý som si objednal, preto som ho vrátil spať. Objednal som si deku pre PSA do auta a bola mi doručená deka pre PSA do kufra auta.

• Do poznámky som požiadala o doručenie neskôr nakoľko by nemal kto vyzdvihnúť zásielku,obchod mi ju zrušil

Neodporúčam, neochota doručiť neskôr.

• Prišiel mi e-mail s pokynom platby, ale po zadaní IBAN v banke mi zahlásilo "Nesprávne číslo účtu", volal som dva dni na číslo na webe a vždy oznam "Číslo je momentálne nedostupné, zavolajte neskôr"

Bez komentára

Prišli samé hluposti z číny

• Úbohá kvalita materiálov,skôr na hranie pre deti,ako na prácu.
  • Tovar prišiel, ale kvalita hrozna. Celovka skoro vôbec nesvieti, nefunguje senzor.policka do kúpeľne-drziak tyče mal byť aj na 2,2, ale nebol dodaný.idem vrátiť celú zásielku.

• Pomiešali objednávku
    • Zaplatil som nylonové kefy 2x a dostal som poličky na sprchový konzol 2x

Objednala som produkt,ale bola som v zahraničí.Poprosila som ich,aby tovar prišiel od 11.9 kedykoľvek ,oni mi zrušili objednávku !!!!! Objednávka bola 4.9!!!

• tovar zatiaľ nedorazil

• iný tovar ponúkajú, iný dopravia
  • Je to asi 8 dní co som poslala objednávku. Chcete hodnotenie, ale nemám čo chváliť nakoľko som tovar ešte nedostala.

tesnenie nefunkčné

Týždeň čakania...? Nie Ďakujem.