cca pred 10 rokmi z dôvodu že tovar bol vďačný zrušila som objednávku. zakúpila som iný PC. Teraz som seriózne čakala NATO,že do 3 dní dostanem svoj tovar. zavolala som 4. deň. informovala som sa o stave PC. pracovníčka povedala, načo sme objednali, aby te zrušili objednávku? Pred 10 rokmi som zrušila objednávku v TPD. Zároveň som kúpila iný PC v TPD.
    Už 8 dní čakám, a žiadna správa od nich o stave zásielky.

• Doteraz som všetky spotrebiče kupovala v TPD. Vždy som bola spokojná. Bohužiaľ, posledná kúpa, doteraz nezrealizovana, neprebieha podľa mojich predstáv. Vybrala som si práčku, ktorá je na objednávku 3 - 5 dní. Ako to vyzerá, dodanie práčky bude trvať cca 1 týždeň, možno dlhšie, to ešte nie je isté, ako mi TPD oznámilo ak dodávateľ dodrží termín.

Akosi sa stratil záujem o zákazníka. Príliš málo ochoty . Aká komunikácia je medzi dodávateľom tovaru a TPD, keď sa nevedia zaručiť, kedy bude tovar dodaný?!

Amaterizmus prvej triedy. Po objednavke obycajnej hracky za 28 eur mi dosli tri dni po sebe rovnake maily, ze hracku ktoru oredavaju online vlastne nemaju, bola uvedena ako na sklade…a ze ci mam zaujem ju kupit za 2 mesiace kedy ju doskladnia. na to mi este dosiel 4 mail-tento o prieskume spokojnosti. Takze otravovanie a amaterizmus a neschopnost najvyssieho stupna. hracku stale mimochodom ponukaju online na predaj. urobte si laskavo poriadok vo veciach niesme na trhu a je rok 2024

• Obchod ponúka to, čo nemá na sklade. Až potom si to objednáva. Aj ja som si ho mohol objednať u Alibaby a lacnejšie.
  • Tenti obchod vo Zvolene obchadzajte z velkej dialky. Zamestnankina pani Čardokiova nema tam co robit!! Tak arogantne a povysenecke spravanie ako u nej som este nezazil! Takze, aj berete ako samozrejmost, ze zakon o ochrane spotrebitela je platny, tak v tejto prevadzke vo Zvolene urcite tomu tak nie je!

Objednala som si práčku Whirlpool s doručením, zapojením a odvozom starého spotrebiča. Pracovníci tpd, ktorí mali spotrebič zapojiť boli celkom nekompetentní a správali sa neprofesionálne.
    S plachtovou dodávkou zablokovali celú ulicu, moju prosbu, aby dodávku preparkovali odmietli. Situáciu nechali zájsť až do krajnosti, že vodiči áut, ktorí nemohli prejsť a situácia sa pritom stále zhoršovala, chceli zavolať políciu (po asi 15 minútach, čo pán odmietal ísť preparkovať dodávku, napriek mojim opakovaným prosbám. Počas tejto doby autá na ulici trúbili, situácia bola krajne nepríjemná).
    Pán, ktorý práčku zapájal, odtrhol páku ventilu prívodu vody do práčky, (z tohto dôvodu začal ventil tiecť, musela som dať tento ventil vymeniť vodoinštalatérovi na vlastné náklady), zaťahoval plastové spojky hadice na potrubie plnou silou s francúzskym kľúčom, práčku postavil do stredu kúpeľne a odmietol ju presunúť aspoň bližšie k stene, aby sa okolo nej dalo prejsť. Ďalej práčku zapojil do zástrčky a zapol, povedal, že to je hotové. Odmietol práčku vyrovnať do roviny, práčka sa preklápala na strany.
    Okrem toho v polovici práce, musel odísť preparkovať dodávku a potom ako sa vrátil, začal hrubo nadávať v čom pokračoval až do skončenia práce. Bolo mi to veľmi nepríjemné a bála som sa ho.
    Okrem toho mala práčka poškodenú jednu vyrovnávaciu nožičku, čo si všimol vodoinštalatér, ktorého som musela zavolať k oprave ventilu, inak bola práčka v poriadku.
    Dodacia lehota bola pomerne dlhá, objednávku som vytvorila 29.1.2024 a spotrebič mi bol doručený až 3.2.2024
    Rozhodne neodporúčam.
    Obchodu som poslala sťažnosť.

• Ponúkajú tovar, ktorý nemajú a vedia ho dodať až o 2 mesiace.
    • Nákup je podmienený súhlasom so zasielaním ponúk.

Nikdy viac.

• Predali mi tlačiareň a po 2 rokoch som potrebovala dokúpiť atramentovú podložku. Predavac mi povedal, že na Epson už nepredávajú náhradné diely. Takže som tlačiareň vyhodila ! Podruhy krát som sa cez Heuréka dostala k TPD A objednala som HP printer. Bjednavku prijali, vsetko bolo OK. Natahovali ma cca týždeň a nakoniec vraj ju nemajú a objednávku zrušili. Dosť nečakane. Takže nikdy viac.

• tovar o ktorý som mala záujem a bol fyzicky prítomný v predajni som nemohla vidieť, bolo mi to odmietnuté
    • Tovar nebol dodaný

• Po objednaní tovaru mi prišiel mail. Ze mi príde tovar Tepovač Kärcher no neprišiel potom ďalší deň tiež neprišiel až na 3ti deň prišiel keď prišiel kuriér tak povedal ze oni neposielali žiaden mail takže bolo to taká šport ka čakať doma s pozdravom.
    • Úplne žiadna komunikácia ani mail ani sms treba nad tým porozmýšľať a zlepšiť to!!!
    • Úplne slabá komunikacia

Slabá komunikacia

Keby som ja nenapísal ani nenapísu, trocha komunikácie nezaškodí už keď Vám pisu od 7.12 že dôjde koncom budúceho týždňa je 20.12 a napísali že to má dopravca zatiaľ žiaden email od dopravcu že niečo majú pre mňa tak neviem kazdy týždeň som musel ja sa opýtať " dobrý deň prosím Vás v akom stave je moja objednávka " keďže bol koniec termínu ktorý mi oni napísali, to je také smutné no keby oni volali a písali a sami má informovali o dodaní a dlhšom čakaní a určovaní atď....a nie zákazník aby sa doprosoval keď im za to platím....som rád že na druhý den odpísali aspoň pár slov

Objednaný tovar z 8.12. stále nedoručený, dnes 14.12. Ani žiadna informácia mi neprišla.

• Problem s objednavkou sa nedal vyriesit telefonicky a na maily sa nedalo odpovedat.
  • Kurieri SPS sú uplná katastrofa. Nemáme od nich informáciu, ktorý deň sa tovar vezie. V pondelok sa nám tovar nepodarilo prevziať. Kuriera sme požiadali o dodanie druhý deň. On vykázal v systéme že máme dovolenku a tovar vrátil do skladu. Po dvojnásobnej telef. urgencií som sa dozvedel, že nemajú dosť kurierov pre lokalita BA nové mesto a tovar nám ani v piatok určite neprivezú. Tak sme si spravili svoj program. Bez toho aby nás informovali, tak naložili ešte piatok tovar kurierovi okolo 10:40 hod. a o druhej popoludní prebehol okolo nášho domu, keď sme neboli doma. Veľmi zlá komunikácia. Odporúčam, vymeniť SPS za inú kuriersku spoločnosť.

tovar na stranke, ktory sa dal objednat realne uz nie je vyrabany. po potvrdeni objednavky som cakal 3 tyzdne a na moje dotazovanie mi povedali po tomto case, ze ani nebude dodany. Ak sa neozvem ja, tak este stale cakam. Myslim, ze nie je nemozne zistit vcas ci sa vyrobok vyraba a nenechat zakaznika cakat na tuto informaciu 3 tyzdne , ak by sa nepytal on tak este dlhsie...:(

• klamstvo na ZLAVE cez tipli

plugin tipli ukazoval zlavu na produkt 3%, v skutočnosti po zaplatení dali len 0,75% - obhajovali to slovom "až", ale slovo až vo väčšine prípadov reklamy znamená aj rovná sa, preto som chcel od nich aby uvádzali zlavy buď konkrétne alebo ak sa nedá tak "Od - Do" odpoveď - prestali komunikovať

Reakcia obchodu TPD.sk

Dobrý deň pán Peter,

stránka Tipli nie je naša stránka. Rovnako Vám naša spoločnosť neprisľúbila bonus 3%, ale spravilo tak Tipli. Pokiaľ Tipli túto ponuku nedodržalo, obráťte sa, prosím, s reklamáciou na nich.

Ďakujeme za pochopenie,
    Tím TPD.sk

• Žiadna výhoda
    • Ponúkajú tovar ktorý nemajú.

Heureka je hnoj, ktorý núti obchodníkov reklamovať aj tovar ktorý nemajú.TPD bol štvrtý obchod ktorý mi zrusil objednávku,lebo tovar nemali a nebolo ani možné ho objednať.Ale na Heureke to tak dobre vyzerá a ešte lepšie keď je tam nízka cena .

• Žiadna
    • Chýbajúce info (vystavený tovar)
    • Objednaný televízor predali inému zakaznikovi
    • Neseriózne jednanie

V akcii som objednal televizor emailom mi došla info že televízor je vystavený a či mám on záujem (pri objednávke nebola info že televízor je vystavený).Napísal som že mám on záujem ak by bola nejaká zľava keďže sa jedná o vystavený tovar následne o niekoľko dní prišla len info že televízor predali na predajni a či mám záujem o iný tovar a či majú objednávku zrušiť.O iný televízor som nemal záujem a okrem toho že som im nenapisal že o objednamy televízor nemám záujem a len tak predali objednaný televízor niekomu inému neprišlo žiadne ospravedlnenie prípadne mala kompenzacia (napríklad zľava na iný televízor) ešte sa spýtala pani či má zrušiť objednávku čo je totálne nezmyselná otázka kedže televízor je predaný tak je to logické že objednávka je tým pádom zrušená.Velmi neseriózne jednanie rozhodne tomuto obchodu odporúčam sa vyhnúť.

Tovar bol podla predavajuceho skladom. Platba vopred a až na tretí den po uhrade ma informovali, že tovar nemaju a uhradu mi vracaju spat.

Reakcia obchodu TPD.sk

Dobrý deň pán Boris,

ďakujeme za Vašu objednávku. Pri každej objednávke si evidujeme aj to, aký stav tovaru videl zákazník na našej stránke. Pri Vašom tovare bolo v čase Vášho nákupu uvedené "Na objednávku", čo znamená, že tovar nemáme skladom, ale pri poslednej kontrole bol skladom u nášho dodávateľa. V takom prípade informujeme zákazníka o aktuálnej dostupnosti čo najskôr. Vašu objednávku ste odoslali v sobotu 4.11, hneď ďalší pracovný deň sme Vás kontaktovali s informáciou, že tovar sa žiaľ vypredal aj u nášho dodávateľa nie je možné ho dodať.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie a ďakujeme za pochopenie,
    TPD.sk