• Prijemny eshop
    • Dobra akcia na Kercher

• Rychle dodanie, tovar podla predstavy

• bezchybny tovar dodany extra rychlo

• Rýchlosť

objednal som umývačku riadu Beko ktorej cena bola znížená o cca 45€, pri ktorej bolo uvedené, že má drobné poškodenie vonkajšieho plášťa na dvoch miestach a neovplyvňuje to funkčnosť. Nebolo však uvedené, že sa jedná o použitý/vrátený/zánovný kus. Nebol kompletný inštalačný návod, chýbalo niekoľko skrutiek na uchytenie dvierok, chýbal plastový diel na montáž kuchynských dvierok na myčku. Kým sme prišli že sa jedná o nekompletné balenie, vytrápilo nás to.

Objednávka prijatá 13.3.24. Tovar nie je skladom, tak bude dodaný 15.4. Že či počkám. Súhlasím. Tovar neprišiel, bude 25.4. Že či počkám. Súhlasím. Nikto sa neozýva tak 30 4. (utorok)urgujem. Tovar nie je , ale určite bude koncom týždňa. Súhlasím, ale už žiadam za nedodržanie termínov nejakú drobnú kompenzáciu ako ospravedlnenie. Odpoveď bez slov, len príloha emailu s obchodnými podmienkami a formulár na odstúpenie od zmluvy.( Vážení TPD, taká úplna drobnosť - ľudskosť, patrí k dobrým obchodom - Vás sa to žiaľ netýka.) Pár minút na to, email, tovar máme odosielame. Doručený 2.5.24. Takže po 51 dňoch. A pritom stačilo tak málo, pribaliť k vakuovačke nejakú tú fóliu navyše ako darček za trpezlivosť, namiesto hlúpeho argumentu, že nemáte dosah na termín u svojich dodávateľov, čo mňa absolútne nezaujíma. Ja som obchodoval s Vami, nie s Vaším dodávateľom. Ale čože Vám už záleží na nejakom jednom zákazníkovi , veď ich máte dosť. Moje údaje zo svojej databázy môžte vymazať. TPD NIKDY VIAC .

• internetova objednavka cez e-shop s rezervaciou na predajnu sa nepovazuje za internetovy predaj (14 dnova lehota na vas neplati), pritom usetrim emisie kedze to mam cestou...
    • ak si objednate tovar tak, ze vam ho dorucia kurierom - uz na vas plati 14 dni na vratenie.
    • mnoho tovaru nie je skladom, ale objednava sa

Prva a posledna skusenost. Nemam zaujem uz o nakup TPD.

• rychle vybavenie

Veľká spokojnosť, veľký výber, cena, kvalita, komunikácia.

• rychlost dodania

rychlost , komunikacia ,super

• rýchle dodanie tovaru, dala sa uplatniť poukážka od zamestnávateľa

• Najlepšia cena
    • Tovar bol dodaný presne v ten deň ako uvádzali na stránke čo je pri väčších spotrebičoch podstatná informácia

• Extra rýchle dodanie
    • Kvalitná šmykľavka
    • Jednoduchý nákup bez komplikácií

Musím zhodnotiť že dodanie bolo extra rýchle. Určite odporúčam. Nemala som žiadny problém s nákupom ani s tovarom. Tovar bol kvalitne zabalený a nepoškodený. Žiadne nevýhody nevidím.

• Reagovali okamžite a zásielka bola odoslaná na druhý deň

• Som spokojný, šofér a jeho pomocník sa správali profesionálne a úctivo.

Svojím profesionálnym a ochotným a kvalitným prístupom splnili vaši zamestnanci moje nároky .Odporúčam využívať vaše služby .

• Dobrá a včasná komunikácia so zákazníkom

cca pred 10 rokmi z dôvodu že tovar bol vďačný zrušila som objednávku. zakúpila som iný PC. Teraz som seriózne čakala NATO,že do 3 dní dostanem svoj tovar. zavolala som 4. deň. informovala som sa o stave PC. pracovníčka povedala, načo sme objednali, aby te zrušili objednávku? Pred 10 rokmi som zrušila objednávku v TPD. Zároveň som kúpila iný PC v TPD.
    Už 8 dní čakám, a žiadna správa od nich o stave zásielky.

• Rýchle a bezpeoblwmové dodanie objednaného tovaru

Mam len dobre a dlhodobe skusenosti s nákupmi v Andrea schope

• Spokojnosť

Doporučujem kúpiť