• Dostupnosť

• Tovar nemali skladom, upozornili ma na dlhšiu dobu dodania a či chcem čakať alebo objednávku zrušiť.

• Dobrá cena
    • Nezmyselný darček : plech na pečenie k rúre šírka 50cm - ja som kupoval rúru šírka 60cm :-(

S nákupom som boka spokojná

• Primeraná cena

V kľude domova som si vybral produkt z internetového obchodu TPD..som nadmieru spokojný s rýchlosťou a kvalitou dodania mojej objednávky... len toľko..a cena tiež v pohode.. Vrelo odporúčam TPD obchod... Peter

• dlhoročná tradícia obchodu, široký výber tovaru, dobrá komuniácia, rýchle doručenie
    • tovar, ktorý som si objednal bol v polootvorejej kabici a bolo zrejmé, že tam bola vymenená batéria do diaľkového ovládania, pretože bola nefunkčná - vybitá. A taktiež v priestore batérie sa mala nachádzať tenká fólia, ktorá tam tiež nebola.

• Doteraz som všetky spotrebiče kupovala v TPD. Vždy som bola spokojná. Bohužiaľ, posledná kúpa, doteraz nezrealizovana, neprebieha podľa mojich predstáv. Vybrala som si práčku, ktorá je na objednávku 3 - 5 dní. Ako to vyzerá, dodanie práčky bude trvať cca 1 týždeň, možno dlhšie, to ešte nie je isté, ako mi TPD oznámilo ak dodávateľ dodrží termín.

Akosi sa stratil záujem o zákazníka. Príliš málo ochoty . Aká komunikácia je medzi dodávateľom tovaru a TPD, keď sa nevedia zaručiť, kedy bude tovar dodaný?!

Je ok

Cena,skladové zásoby, možnosť bezplatného parkovania, výber tovaru

Som veľmi spokojný a na ďalej budem nakupovať vašom obchode a us aj moji známi nakupujú sté suprovi

• Rychle dorucenie...bez zavad

Obchod je super,priehľadný, dobré ceny, chválim a doporučujem každému.....

• veľmi dobrá cena

Amaterizmus prvej triedy. Po objednavke obycajnej hracky za 28 eur mi dosli tri dni po sebe rovnake maily, ze hracku ktoru oredavaju online vlastne nemaju, bola uvedena ako na sklade…a ze ci mam zaujem ju kupit za 2 mesiace kedy ju doskladnia. na to mi este dosiel 4 mail-tento o prieskume spokojnosti. Takze otravovanie a amaterizmus a neschopnost najvyssieho stupna. hracku stale mimochodom ponukaju online na predaj. urobte si laskavo poriadok vo veciach niesme na trhu a je rok 2024

• Rýchle dodanie.

• Lacnejší ale pomaľší ako Alzabox.

Som spokojný.

• Tovar prišiel tretí deň po objednaní
    • Bol dobre zabalený a ochotná kurierka