• Mam presne to co som hladala

Som prekvapena s akou rychlostou bol tovar doruceny

Dobrý deň Jano,

veľmi ďakujeme za perfektnú hodnotenia a odporúčania nášho obchodu. Vždy nás veľmi poteší, keď zákazník ocení naše služby. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Krásny deň!

Aneta Bulíčková

• Sortiment, cena.
    • Nepoznam.

Doporucujem.

Dobrý deň Dušan,

veľmi Vám ďakujeme za kladné hodnotenie našich služieb a celého e-shopu. Mrzí nás, že ste si u nás nevybrala iný tovar a dúfame, že nabudúce si už vyberiete. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Aneta Bulíčková
    www.total-store.sk

• Rýchle dodanie, dostupnosť tovaru za info o stave objednávky

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ďakujeme za hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Sme radi, že ste bol s nákupom u nás spokojný a veríme, že k nám čoskoro opäť zavítate. Kúpte u nás sebe alebo svojim blízkym darček pod stromček. Určite si niečo pekného vyberiete.

www.total-store.sk

• pohodlie nakupu z domu
    • dobry vyber
    • dobre ceny
    • zatial som nenasiel

pohodlie nakupu z domu
    dobry vyber
    dobre ceny

obchod je v pohode, problem byva s kurieskou sluzbou. bez nejakeho upozornenia iba zavolaju, ze za niekolko desiatok minut bude doruceny tovar a potom je problem s prevzatim, kedze prijemca nie je doma.

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ďakujeme za kladné hodnotenie nášho obchodu. Veľmi nás teší, že ste bol s nákupom u nás spokojný. Bohužiaľ s kuriérskou službou je to občas zložité, s tým nič neurobíme. Dúfame, že k nám do Vianoc ešte zavítate a niečo pekného si vyberiete.

• Rýchlosť dodania
    • Maly sortiment

Super

Dobrý deň, Marcel,

ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Teší nás, že ste s nákupom u nás bol spokojný. Sortiment sa snažíme neustále dopĺňať, tak k nám opäť skoro zavítajte.

www.total-store.sk

Vyborny pristup a rychlost.

Dobrý deň Silvia,

veľmi ďakujeme, že ste si vybrala náš e-shop. Teší nás, že ste s nákupom u nás bola spokojná a ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho e-shopu. Veríme, že k nám čoskoro opäť zavítate a niečo pekného si vyberiete. Jesenná kolekcia stojí za to!

Krásny jeseň!

www.total-store.sk

• Objednávala som si tenisky značky Reebok, prišli presne také, aké som chcela.
    • Dlhšia doba čakania na tovar

Nebol žiadny problém, vrelo odporúčam :-)

Dobrý deň, Klaudia,

veľmi nás teší, že ste s nákupom u nás bola spokojná. Ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Dúfame, že k nám opäť skoro zavítate a niečo pekného si vyberiete. Jeseň už je tu a to si žiada nové kúsky do šatníka. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Prajeme krásny jeseň!

www.total-store.sk

• Kurier asi nema kredit lebo nezavolal ked bol pred domom len dva krat zazvonil a zmizol nechal listok samozrejme mame doma samozrejme dve male deti a kym stihla priatelka vybehnut von uz tam nebol pri opatovnom doruceni tiez problem treba asi vymenit kuriersku firmu

Co sa tyka obchodu vsetko oka...

Reakcia obchodu www.total-store.sk

bohužiaľ fungovanie doručovateľské služby už nespadá do našich kompetencií. Dúfame však, že nabudúce k tomu už nedôjde. Skúste využiť služby inej nami ponúkané služby. Sme radi, že aj napriek vzniknutej nepríjemnosti s doručením ste spokojný s nákupom na našom e-shope a dúfame, že k nám opäť skoro zavítate. Tešíme sa na Vašu návštevu.

www.total-store.sk

• posiela veľkosti (obuvi)podľa svojvoľného rozhodnutia asi

Reakcia obchodu www.total-store.sk

pokud došlo ve Vaší objednávce k jakékoliv nesrovnalosti, neprodleně nás informujte. Vše se budeme snažit ihned vyřešit.

Pěkný den

• rychlosť

odporúčam !!!!

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Objednávku sa snažíme vždy vybaviť v najkratšej možnej dobe. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu, veríme, že si u nás opäť niečo vyberiete.

• celkom dobré ceny
    • nemajú všetko na sklade
    • dlhá čakacia doba na doskladnenie

Reakcia obchodu www.total-store.sk

veľmi ďakujeme za kladné hodnotenie. Veríme, že ste s nákupom u nás bola spokojná a dúfame, že k nám opäť skoro zavítate. Áno, niektoré produkty máme na centrálnom sklade a v tomto prípade je dodacia doba dlhšia. Na túto dobu však hneď pri produktu upozorňujeme. Prajeme krásny jeseň!

www.total-store.sk

• tovar je nedostupný v športových predajniach
    • konkrétne pri mojej objednávke nebola dodržaná doba dodania a to údajne z dôvodu čerpania dovolenky
    • /8.8. objednané a dnes je už 28.8 a nič/

je to na každom ako sa rozhodne, ale ja ďalší nákup neurobím

Dobrý deň, Miroslava,

ďakujeme za hodnotenie nášho e-shopu. Ospravedlňujeme sa za dlhšie dodacie dobu. Bohužiaľ niektoré produkty, ktoré máme na centrálnom sklade, k nám dorazí občas neskôr. Snažíme sa robiť maximum pre to, aby to netrvalo príliš dlho. Nesnažíme sa nikoho oklamať, robíme naozaj to, čo je v našich silách, aby k Vám objednávka dorazila rýchlo. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte informovať.

• len sluby
    • žiadna komunikacia

mate dobry vyber
    objednal som si tovar a zatial len slubovane terminy a nič nebolo dodržane ani tovar nemam
    svojim priatelom nie
    lebo keby som sa neozval nikto bi ma ani neinformoval ohladom nedodaneho tovaru

Dobrý deň, Jozef,

ďakujeme za hodnotenie nášho e-shopu. Ospravedlňujeme sa za dlhú dodaciu dobu. Bohužiaľ niektoré produkty, ktoré máme na centrálnom sklade, k nám dorazí občas neskôr. Snažíme sa robiť maximum pre to, aby to netrvalo príliš dlho. Nesnažíme sa nikoho oklamať, robíme naozaj to, čo je v našich silách, aby k Vám objednávka dorazila rýchlo.

www.total-store.sk

• Tažko sa tam dá trafiť

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ďakujeme za hodnotenie nášho eshopu. Veríme, že ste s produktom spokojný a poslúži dlhú dobu.

• - dobré ceny
    • - rýchle doručenie
    • - zatiaľ nepoznám

Reakcia obchodu www.total-store.sk

veľmi ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Teší nás, že ste s nákupom u nás bol spokojný. Rozhodne k nám opäť skoro zavítajte, budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

Pekný deň

www.total-store.sk

• Popis tovaru by mohol byť podrobnejší

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ďakujeme za nákup a dúfame, že Vám veľmi dlho výrobok poslúži. K našim produktom sa snažíme dávať dostatok informácií, pokiaľ Vám nejaké schádza, neváhajte nás kontaktovať a my Vám ich zoženieme. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

• ...

...

• super ceny, dodanie druhý deň po objednaní

s nákupom som maximálne spokojná, ťažko sa mi zháňa moja veľkosť topánok (42), ale tu je naozaj veľký výber, objednala som si topánky a kuriér mi ich doniesol druhý deň....práve si idem objednať ďalšie :)

obrý deň, Verča,

ďakujeme za parádny hodnotenia a odporúčania nášho obchodu. Sme naozaj radi. že ste s nákupom u nás bola spokojná. Príďte k nám omrknúť jarnú a letnú kolekciu, určite si niečo pekného vyberiete. Tešíme sa na Vašu návštevu.

www.total-store.sk

• Boli jedinì ktorí mali tieto botasky.

Prehladnost, rychlost,komunikacia cez email.

Dobrý deň, Barbora,

ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Príďte k nám omrknúť jarnú a letnú kolekciu, určite si niečo pekného vyberiete. Tešíme sa na Vašu návštevu.

www.total-store.sk

• Výborná ponuka sortimentu. Chcem poďakovať za ústretovosť a profesionálny prístup Petrovi Floriánovi!

ústretovosť so strany predajcu v prípade, ze máte záujem o špecifický model tovaru, ktorý vám dodatočne a promptne zabezpečia.

Dobrý deň, pán Nemec,

veľmi ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Vždy nás takéto hodnotenie veľmi poteší. Poďakovanie s radosťou odovzdáme pánovi Floriánovi. Príďte si k nám na jar opäť niečo pekného vybrať. Máme nové kúsky na sklade, takže výber je široký.

Krásne a slnečné jar!