pri vrátení tovaru som nedostala peniaze

• 20. 3.2019 som objednala tovar a zial dodnes nemam spravu o tom ,kde sa nachadza moja objednavka

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ověřovala jsem si Vaši objednávku. Vybrala jste si platbu předem kartou. Do dnešního dne jsme od Vás žádnou platbu neobdrželi a Vaše objednávka byla z důvodu nezaplacení stornována. V případě dalších otázek ohledně této situace nás neváhejte kontaktovat.

Hezký den přeji,

Kateřina Smejkalová
    www.total-store.sk

Po všetkých oznámeniach e-mailom mi nakoniec prišlo oznámenie,že tovar mi nedoručia,lebo je vraj posledný kus a ten je poškodený.
    Myslím,že zlá výhovorka.Inteligentnešie a čestnejšie by bolo priznať že,nemajú prehľad v sklade a že skladový sortiment v skutočnosti nie je skladom.Tomuto by som porozumel,lebo ľudia sa mýlia.Napriek tomu som si objednal nový tovar a som zvedavý či splnia svoju ponuku na zľavu za nedodanie tovaru v prvej objednávke.

Reakcia obchodu www.total-store.sk

moc se omlouváme za způsobené komplikace. Vždy se snažíme pro zákazníka udělat maximum a velice nás mrzí, že jste s našimi službami nebyl spokojen. Děkujeme, že jste nám dal šanci naši chybu napravit.

Hezký den přeji,

Kateřina Smejkalová

tovar cakam od 19.11.2018 zatial nic neviem a nepreberiem ho na 50%

• Siltovky na prvy pohlad za výhodnú cenu
    • Rozdiel v cene pred objednanim a po objednani
    • Po objednani tovar zrazu drahší aj doprava
    • Zavádzajúce informacie
    • Menia nazvy. Potvrdenie objednávky z Inter Store.sk, dalsi mail tuším od Indus a odosielateľ a-mánia.sk. Smrdí mi to podvodom

Neodporúčam. Doručenia som sa ani nedočkal.

• Velmi dlha dobadorucenia

• Tovar nedorazil a je vyplateny! A obchod sa neunuva ozvat, co je s tovarom...

Zatial rozhodne neodporucam!!!!!

Reakcia obchodu www.total-store.sk

o stave Vašej objednávky sa môžete informovať na našej infolinke alebo pomocou e-mailu. Ospravedlňujeme sa spôsobené problémy. Bohužiaľ tovar, ktorý nemáme na sklade, musíme objednávať z centrály, preto sú dlhšie dodacie lehoty. Túto informáciu sa dozviete priamo u objednávaného produktu. Dúfame, že svoju objednávku čo najskôr prevezmete.

Pekný deň,

Aneta Bulíčková
    www.total-store.sk

• Veľmi dlhá doba dodania tovaru

Reakcia obchodu www.total-store.sk

mrzí nás dlhšie dodacie lehoty. Ale vždy, keď si daný produkt objednávate, je u neho informácia, či je na sklade alebo nie. Pokiaľ tovar nie je na sklade, musíme ho objednávať a tým sa predlžuje doba dodania. Ospravedlňujeme sa za spôsobené problémy. Aj napriek tomu veríme, že nás obchod opäť navštívite.

Krasný deň,

Aneta Bulíčková
    www.total-store.sk

Neskutočne dlho čakám na zásielku, aj keď bolo napísané do 4-7 dní bude poslaná, tak už čakám jedenásť dní od objednávky

Reakcia obchodu www.total-store.sk

objednávku sme expedovali 8. pracovný deň od prijatia. Nestihli sme to do 7 dní. Za tento 1 deň sa ospravedlňujeme. Objednávku sme dostali 3.4. v pondelok a expedovali 12.4. v stredu. A v tejto dobe bol aj víkend, cez ktorý sa neexpeduje. Aj my ctíme víkendy. Ešte raz sa teda za vzniknuté komplikácie ospravedlňujeme.

pekný deň

• 10 dní dlhe dodanie

Dobrý deň Daniel,

veľmi nás mrzí, že došlo k dlhšej dodacej dobe. Tovar, ktorý nie je skladom, má dlhšie dodacie lehoty, o ktorej však zákazníka informujeme už pri výbere tovaru. Dúfame, že sa na nás ešte niekedy obrátite, budeme sa snažiť urobiť maximum pre Vašu spokojnosť.

Pekný deň

www.total-store.sk

• posiela veľkosti (obuvi)podľa svojvoľného rozhodnutia asi

Reakcia obchodu www.total-store.sk

pokud došlo ve Vaší objednávce k jakékoliv nesrovnalosti, neprodleně nás informujte. Vše se budeme snažit ihned vyřešit.

Pěkný den

www.total-store.sk

• tovar je nedostupný v športových predajniach
    • konkrétne pri mojej objednávke nebola dodržaná doba dodania a to údajne z dôvodu čerpania dovolenky
    • /8.8. objednané a dnes je už 28.8 a nič/

je to na každom ako sa rozhodne, ale ja ďalší nákup neurobím

Dobrý deň, Miroslava,

ďakujeme za hodnotenie nášho e-shopu. Ospravedlňujeme sa za dlhšie dodacie dobu. Bohužiaľ niektoré produkty, ktoré máme na centrálnom sklade, k nám dorazí občas neskôr. Snažíme sa robiť maximum pre to, aby to netrvalo príliš dlho. Nesnažíme sa nikoho oklamať, robíme naozaj to, čo je v našich silách, aby k Vám objednávka dorazila rýchlo. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte informovať.

Prajeme krásny deň!

• len sluby
    • žiadna komunikacia

mate dobry vyber
    objednal som si tovar a zatial len slubovane terminy a nič nebolo dodržane ani tovar nemam
    svojim priatelom nie
    lebo keby som sa neozval nikto bi ma ani neinformoval ohladom nedodaneho tovaru

Dobrý deň, Jozef,

ďakujeme za hodnotenie nášho e-shopu. Ospravedlňujeme sa za dlhú dodaciu dobu. Bohužiaľ niektoré produkty, ktoré máme na centrálnom sklade, k nám dorazí občas neskôr. Snažíme sa robiť maximum pre to, aby to netrvalo príliš dlho. Nesnažíme sa nikoho oklamať, robíme naozaj to, čo je v našich silách, aby k Vám objednávka dorazila rýchlo.

Prajeme krásny deň!

www.total-store.sk

• Rychlejsi a obsahove bez omezeni je Liepe Jot Peres oficialni mezimarodni stranky Nike.

Dobrý deň Radovan,

oficiálny e-shop Nike má samozrejme kompletnú ponuku tovaru pre európsky trh. Aj my sa však snažíme ponúkať vám vždy čo najširší sortiment a pri objednaní tovaru skladom Vám ho doručíme ihneď do druhého dňa. Preto veríme, že aj u nás si tovar Nike vyberiete.

www.total-store.sk

• Tovar nebol doruceny v preklamovanej dobe, sklamal som adresata darceku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ak chcete nieco nacas, objednajte si to kazdopadne u ineho dodavatela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrý deň Róbert,

veľmi nás mrzí nedodržanie dodacej lehoty. Už 2x sme urgovali centrálny sklad Niku, niekedy to bohužiaľ aj napriek tomu neovplyvníme.

Pre rýchle dodanie odporúčame objednávať tovar skladom, ktorý vždy do druhého pracovného dňa odosielame. Pri tovare s dlhšou dodacou lehotou vždy závisí na rýchlosti centrálnej skladu.

Ako ospravedlnenie Vám už kolega poskytol zľavu. Dúfame, že aj napriek neskoré dodanie urobí darček obdarovanému radosť.

Prajem pohodový deň,

Andrea Dobrovolná,
    www.total-store.sk

• tovar mi ani po 2 tyzdnoch nebol doruceny a obchod mi nepodal ziadne info o stave objednavky

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ospravedlňujeme sa, ak došlo k zdržanie dodacie lehoty. Naši chybu radi napravíme, napíšte kolegovi na [email protected] a on Vám v ďalšej objednávke bude zdržanie kompenzovať.

Verím, že s ďalším nákupom budete spokojná a reputáciu si u Vás napravíme.

Krásny zbytok dňa,

Andrea Dobrovolná,

• vylky a fajnovy vyber
    • dlho im to trcva kym dorucia balik uz je to vyse tyzdna

lebo je znackovy

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ospravedlňujeme sa Vám za predĺženie dodacej doby, tento fakt bohužiaľ nezávisí na nás, ale na našom dodávateľovi. Veríme, že sa k nám aj tak budete rádi vracať.

www.total-store.sk

• je tam zopar veci za dobre ceny ktore aj tak nedorucia takze je to na nic.
    • nedodava tovar
    • nekontaktuje zakaznikov
    • je to o nicom

NEKUPUJTEEEEE!!!

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ak nemôžeme tovar zákazníkom doručiť, vždy je kontaktujeme a dohovárame sa s nimi na ďalšom postupe. Ak tomu tak vo vašom prípade nebolo, tak sa veľmi ospravedlňujeme. V tom prípade nás kontaktujte na [email protected], kde sa s nami môžete dohodnúť na ďalšom postupe.

www.total-store.sk

• maly sortiment a nemoznost vymeny tovaru za ten isty v inom cisle lebo ho nemaju

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ďakujeme Vám za reakciu na nákup u nás. V našej ponuke sa snažíme mať vždy kompletné aktuálne kolekcie. Niekedy sa však žiaľ stane, že konkrétna veľkosť už nie je dostupná u nás ani na centrálnom sklade, z ktorého tovar objednávame. Aj napriek tomu však dúfame, že si u nás nabudúce vyberiete.

www.total-store.sk

• objednal som si pred 10timy dnami topanky s dostupnostou na stranke 5-8 dni a kde nic tu nic

Reakcia obchodu www.total-store.sk

veľmi sa ospravedlňujeme za spôsobené problémy. Dodacie lehoty uvedené na našich stránkach sú čisto orientačné, preto sa môže stať, že skutočná doba dodania sa môže líšiť o pár dní. Ak máte akýkoľvek dotaz, neváhajte nás kontaktovať na [email protected]. Ešte raz sa ospravedlňujeme, ale veríme, že sa na nás nezanevriete.