• Obchodníci na moju urgenciu rýchlo vybavili objednávku z Čiech a poslali k nám
    • Veľmi dobrá komunikácia a rýchla reakcia

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ďakujeme za Vašu kladné hodnotením a recenziu. Sme radi, že ste spokojný s našimi službami, vždy sa pre zákazníka snažíme robiť maximum, aby mal objednaný tovar, čo najrýchlejšie pri sebe. Veríme, že si u nás opäť niečo pekné vyberiete.

www.total-store.sk

Bol to prvý nákup som nadmierne spokojný,len tak ďalej !

Dobrý deň Juraj,

veľmi ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie a recenziu. Vždy sa pre zákazníka snažíme robiť maximum, aby bol spokojný a objednaný tovar mal čo najskôr pri sebe. Sme radi, že ste si u nás tovar vybral a veríme, že sa vám u nás opäť niečo zapáči. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Rýchle dodanie, ďakujem

Dobrý deň Janula,

ďakujeme za Vašu kladnú reenzi a hodnotenia. Sme veľmi radi, že ste spokojná s našimi službami a že k vám dorazil tovar čo najskôr. Veríme, že sa vám objednaný tovar páčilo. Dúfame, že nás opäť čoskoro navštívite!

www.total-store.sk

• rýchle dodanie tovaru, ktorý zodpovedal podľa popisu
    • uplatnenie zľavového kupónu na prvý nákup podmienený vysokou sumou

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ďakujeme za Vaše kladné hodnotená a recenziu. Sme radi, že ste bol spokojný s dodaným tovarom aj s rýchlosťou doručenia. Vždy sa snažíme pre zákazníka robiť maximum. Zľava na prvý nákup je nastavená na výšku objednávky ako u iných eshopu. Pokiaľ chcete zľavy na nákupy u nás dostávať pravidelne, neváhajte sa zaregistrovať do nášho vernostného programu, zľavy sú tam naozaj skvelé! Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu!

www.total-store.sk

• Tovar mi bol doručený skôr ako to sľúbili.

Reakcia obchodu www.total-store.sk

sme radi za Vašu kladnú recenziu a hodnotenie. Teší nás, že ste bol s našimi službami spokojný a objednaný tovar bolo čo najrýchlejšie va Vašich rúk. Veríme, že nás opäť čoskoro navštívite.

www.total-store.sk

• pohodlne z obyvačky , nemusím hľadať obchody

Dobrý deň RIA,

veľmi ďakujeme za Vašu kladnú recenziu a hodnotenie. Pred Vianoce sa nikomu nechce behať po preplnených nákupných centrách a e-shopy sú v tomto veľmi pohodlné. Teší nás, že ste si vybrala práve ten náš. Dúfame, že objednaný produkt urobí radosť. Neváhajte a opäť nás čoskoro navštívte!

www.total-store.sk

• V tomto obchode som našla lyžiarsku bundu, ktorú ponúkali len v USA a nižšiu cenu

Reakcia obchodu www.total-store.sk

sme radi, že ste spokojná s našou ponukou produktov. Snažíme sa, aby sme mali zaujímavé a iné produkty ako v ostatných obchodoch. Teší nás Vaše kladné hodnotenia a recenzie. Veríme, že sa Vám bunda bude skvele nosiť a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu u nás v e-shope.

Reakcia obchodu www.total-store.sk

veľmi nás teší Vaša skvelá recenzia s kladné hodnotenia. Snažíme sa, aby bolo objednaný tovar u zákazníka čo možno najrýchlejšie. Dúfame, že sa vám objednaný produkt páčil a ste s ním spokojný. Veríme, že sa k nám čoskoro opäť pozriete!

www.total-store.sk

Moje skúsenosti s nákupom sú veľmi dobre, pohodlný a bezproblémový nákup z domova. Som nadmieru spokojný.

Dobrý deň Jaroslav,

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie a skvelú recenziu. Teší nás, že ste s našimi službami spokojný. Vždy sa zákazníkom snažíme vyjsť v ústrety a doručiť tovar čo najskôr do ich rúk. Neváhajte a opäť k nám zavítajte!

www.total-store.sk

• Svoj voľný čas som miesto chodenia po obchodov venovala aktivitám, ktoré ma viac tešia.

Reakcia obchodu www.total-store.sk

sme radi, že ste svoj čas využila efektívnejšie než stratou času v obchode. Teší nás, že ste u nás v obchode vybrala presne to, čo ste potrebovala a veríme, že ste bola s tovarom spokojná. Dúfame, že si u nás opäť niečo pekné vyberiete!

www.total-store.sk

• Veľmi dlhá doba dodania tovaru

Reakcia obchodu www.total-store.sk

mrzí nás dlhšie dodacie lehoty. Ale vždy, keď si daný produkt objednávate, je u neho informácia, či je na sklade alebo nie. Pokiaľ tovar nie je na sklade, musíme ho objednávať a tým sa predlžuje doba dodania. Ospravedlňujeme sa za spôsobené problémy. Aj napriek tomu veríme, že nás obchod opäť navštívite.

www.total-store.sk

Velky vyber znaciek za dobre ceny

Reakcia obchodu www.total-store.sk

sme radi, že ste s ponukou v našom e-shope spokojná. Vždy sa snažíme ponúknuť tie najlepšie veci za skvelé ceny. Veríme, že k nám opäť čoskoro zavítate a ďakujeme za kladné hodnotenie a recenziu!

www.total-store.sk

• páči sa mi systém odmeňovania

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ďakujeme za Vašu skvelú recenziu a kladné hodnotenie. Sme radi, že ste bol s našimi službami spokojný. Verným zákazníkom sa vždy snažíme poskytnú ten najvýhodnejší nákup, a tak máme systém odmeňovania. Tešíme sa na Váš budúci nákup!

www.total-store.sk

• Komunikovala som aj prostredníctvom chatu, som spokojná..

Dobrý deň Anka,

ďakujeme za Vašu skvelú recenziu a kladné hodnotenie. Sme radi, že ste bola s našimi službami spokojná a veríme, že si u nás opäť niečo vyberiete!

www.total-store.sk

dobra cena a pomerne rychla dodavka

Reakcia obchodu www.total-store.sk

teší nás Vaše kladné hodnotenia a recenzie. Sme radi, že ste s našim e-shopom bola spokojná. Veríme, že k nám opäť čoskoro zavítate.

www.total-store.sk

• Nie je možná platba kartou...

Reakcia obchodu www.total-store.sk

sme radi za Vaše kladné hodnotenie. Platba kartou je v súčasnosti možná.

www.total-store.sk

• Všetko ok len sa niekto pomýlil a vynechal jedno číslo(telo.cislo),tak sa mi posunulo dodanie...ale ináč len odporúčam....

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie a recenziu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené problémy s telefónnym číslom. Ale aj napriek tomu veríme, že do nášho obchodu opäť čoskoro zavítate.

www.total-store.sk

• možnosť odoslania tovaru neskôr
    • všetky informácie o zásielke podrobne zaslané mailom
    • sklad v ČR (tovar na SR príde o 2 dni nie hneď na nasledujúci deň)

• Dobra cena
    • Moznost vyzdvihnutie na odbernom mieste
    • Dobra komunikacia s obchodom
    • Tovar bol presne taky ako na obrazku

Spolahlivy obchod
    Originalne produkty
    Odporucam

• Rýchle dodanie, kvalitný tovar za prijateľnú cenu
    • Nakupujem prvý krát a bola som spokojná, takže nevidím momentálne žiadne slabiny :)

Bola som veľmi spokojná, aj s rýchlosťou dodania aj s kvalitou tovaru..:) určite odporúčam