• Pisu urcity dodaci datum a nakoniec to pride neskor

• pre mna osobne s porovnanim ostatnymi eshopmi velmi dlha doba dorucenia - vyse tyzdna je na dnesny standard moc dlho

• našla som na ňom turistické topánky, ktoré som chcela, za najlepšiu cenu
    • prosperujuce

odporucam

Reakcia obchodu www.total-store.sk

radi by sme Vám poďakovali za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Teší nás, že ste bol s nákupom u nás spokojný a dúfame, že k nám opäť čoskoro zavítate.

pekný deň

• Rýchlosť

S nákupom som veľmi spokojná, bola som informovaná o stave Objednavky, tovar bol za skvelú cenu a bol doručený v poriadku vo veľmi rýchlom časovom intervale. Ďakujem

Dobrý deň Leni,

veľmi ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Teší nás, že ste s nákupom u nás bola spokojná a dúfame, že k nám opäť čoskoro zavítate.

• Znacku Nike

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Veríme, že ste s objednávkou od nás spokojný. Dúfame, že k nám opäť čoskoro zavítate.

www.total-store.sk

Neskutočne dlho čakám na zásielku, aj keď bolo napísané do 4-7 dní bude poslaná, tak už čakám jedenásť dní od objednávky

Reakcia obchodu www.total-store.sk

objednávku sme expedovali 8. pracovný deň od prijatia. Nestihli sme to do 7 dní. Za tento 1 deň sa ospravedlňujeme. Objednávku sme dostali 3.4. v pondelok a expedovali 12.4. v stredu. A v tejto dobe bol aj víkend, cez ktorý sa neexpeduje. Aj my ctíme víkendy. Ešte raz sa teda za vzniknuté komplikácie ospravedlňujeme.

pekný deň

www.total-store.sk

• Vysoké poštovné...aj za malý tovar a iba jedna možnosť dopravy.

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ďakujeme za hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Veríme, že ste s objednávkou spokojná. Bohužiaľ cena poštovného sa neodvíja podľa veľkosti produktu. Je spravodlivá a teda jednotná.

• Dobre ceny
    • Dodaciu lehotu veeeelmi dlhu

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ďakujeme za hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Veríme, že k nám opäť čoskoro zavítate a na letnú sezónu si niečo pekného vyberiete.

www.total-store.sk

• Super cena a super jednanie
    • Mily a ochotny personal, ktory poradi :)

Maximalna spokojnost s celym priebehom obchodu :)aj s tovarom

Dobrý deň Romana,

veľmi ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho. Teší nás, že ste s nákupom u nás bola spokojná a budeme radi, keď k nám opäť čoskoro zavítate. V letnej kolekcii si určite opäť někco pekného vyberiete.

www.totals-store.sk

• Rychlost dopravy
    • Zakaznicke bonusy ci zlavy na dalsi nakup

Super rychla doprava, kvalitny tovar zodpovedajuci obrazku

Reakcia obchodu www.total-store.sk

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Doufáme, že k nám opět brzy zavítáte a něco pěkného si vyberete. Letní kolekce opravdu stojí za to.

Pěkný den

• 10 dní dlhe dodanie

Dobrý deň Daniel,

veľmi nás mrzí, že došlo k dlhšej dodacej dobe. Tovar, ktorý nie je skladom, má dlhšie dodacie lehoty, o ktorej však zákazníka informujeme už pri výbere tovaru. Dúfame, že sa na nás ešte niekedy obrátite, budeme sa snažiť urobiť maximum pre Vašu spokojnosť.

• Kvalitu
    • Dlhe dodacie doby.

Dobry obchod s dlhym cakanim?

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Ospravedlňujeme sa za dlhšiu dodaciu lehotu. Niektoré tovar máme na centrálnej skladu a tu je doba o niečo dlhšia. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

www.total-store.sk

• Rýchlosť dodacej lehoty.
    • Dostupnosť hľadaného tovaru.
    • Zatiaľ bez odozvy na vrátený tovar (nesedela veľkosť).

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu. Tovar od Vás k nám dorazil 28.februára a už sa hneď všetko rieši k úspešnému vrátenie. Veríme, že budete so všetkým spokojná.

www.total-store.sk

• original vyrobky a super ceny

Objednavka a dodanie bolo rychle a aj tovar zodpovedal fotografiam na nete. Len neviem ako by prebiehala reklamacia alebo vratenie tovaru. Ale inak hodnotim na 100%

Dobrý deň Lenka,

veľmi ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Teší nás, že ste s nákupom u nás bola spokojná. Výmena a reklamácia prebieha podľa týchto krokov https://www.total-store.sk/vymena-reklamacie, ktoré sú uvedené na našich stránkach.

www.total-store.sk

Veľmi spokojná s tovarom,pristupom aj rýchlosťou dodania,vrelo odporúčam

Reakcia obchodu www.total-store.sk

teší nás Vaša kladná reakcia a odporúčania nášho e-shopu. Dúfame, že ste s tovarom bola spokojná. Veríme, že náš obchod návštevou čo najskôr a niečo pekné si vyberiete.

Krásny deň!

www.total-store.sk

Obchod ponúka množstvo pekného tovaru, ktorý sa nedá nájst v kamenných predajniach.Kvalitný tovar za veĺmi dobré ceny !

Reakcia obchodu www.total-store.sk

sme veľmi radi, že u nás zoženiete tovaru, ktoré nikde inde nenájdete. Náš sortiment sa snažíme neustále obmieňať podľa aktuálnych kolekcií. Ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Budeme radi, keď k nám opäť zavítate!

Krásny nový rok!

Názor na obchod - OK
    Názor na doručenie tovaru - Kuriér nezavolal nenapísal sms o dátume doručenia príp.čase. Zazvonil pri dverách, ešteže som bola doma...

Reakcia obchodu www.total-store.sk

ďakujeme za kladné hodnotenie nášho obchodu. Veľmi nás teší, že ste bol s nákupom u nás spokojný. Bohužiaľ s kuriérskou službou je to občas zložité, s tým nič neurobíme. Dúfame, že k nám bzry zavítate a niečo pekné si vyberiete!

Krásny nový rok!

• Kvalita
    • Dodaci lehoty
    • Mili ludia

Odporucam, velmi kvalitny obchod

Reakcia obchodu www.total-store.sk

teší nás, že ste s našimi službami aj tovarom spokojný. Veľmi Vám ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Veríme, že si u nás opäť vyberiete krásne a kvalitné veci!

Krásny deň!

• s pohodlia domova

super obchod

Reakcia obchodu www.total-store.sk

veľmi nás teší, že ste s nákupom u nás bola spokojná. Zároveň ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčania nášho obchodu. Určite k nám čoskoro opäť zavítajte, nová kolekcia stojí za to!