Vporiadku, dodanie bez problemov

Reakcia obchodu TimeStore.sk

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.sk spokojný a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

Timestore

Najlacnejsie ake som na nete nasla, naozaj expresne dodanie, urcite odporuca, maximalna spokojnost.

Reakcia obchodu TimeStore.sk

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.sk spokojná a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

Timestore

Stačil jeden ľudsky pristup, namiesto toho jak robot opakoval to iste, o hodinu som sa spozdila a ochota nebola žiadna, hlavne keď som sa dozvedela ,že tam ten priestor bol.Ale aby som bola fér na druhy deň som komunikovala asi s niekym iným...sice už nevedel nič spraviť...ale tam ludskosť bola citiť. Ale ešte sa mi nestalo, aby som počula 2dni z tel. "Operator ma dovolenku...kontaktujte mailom" to je veľmi zleee....aby tam nebol zástup?

Reakcia obchodu TimeStore.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a mrzí nás vzniknutá situácia.

Zákaznícke oddelenie s Vami komunikovalo ohľadom nemožnosti osobného odberu vo viacerých mailoch, čo muselo pre Vás vyznievať frustrujúco.

Uvedomujeme si, že ste boli pod časovým tlakom, žiaľ, ako e-shop sme limitovaný možnosťami doručenia a osobný odber nie je možný. Všetky podmienky a možnosti sú uvedené na našich stránkach aj v Obchodných podmienkach.

S pozdravom,
    Timestore

spokojnosť, už som nakupovala viac krát

• široký výber
    • prehľadnosť ponuky
    • pomer ceny a kvality

Reakcia obchodu TimeStore.sk

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.cz spokojný a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

• Super cena

super

Timestore

• Druhý môj nákup na tejto stránke, rychle dodanie, veľká spokojnosť!

Reakcia obchodu TimeStore.sk

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.cz spokojná a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

Timestore

Kvalitny tovar, rychle dodanie.

Timestore

• Dopravna sluzba dpd velka nespokojnost. Zaplatila som garanciu dorucenia v piatok, kurier nevedel najst adresu ale vobec ma nekontaktoval telefonicky, kontakt na dpd len emailovy. Uz objednavat nebudem.

Reakcia obchodu TimeStore.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a mrzí nás vzniknutá situácia.

Služba garancia doručenia sa týka poškodenia hodiniek alebo straty hodiniek pri ich preprave. Podstatou je, že pri riešenej reklamácii s dopravcom nečakáme na ukončenie reklamácie, ale v rámci garancie doručenia posielame nový kus hodiniek.

Žiaľ, po odoslaní balička nemáme dosah na dopravnú spoločnosť, napriek negatívnej skúsenosti veríme, že Vám bude produkt robiť radosť a dobre slúžiť.

• rýchlosť

Timestore

Objednávka bola vybavená expresne rýchlo. Jednoznačne tento obchod odporúčam!

_

• Okamžité odoslanie objednávky

Ja určite odporúčam!okuliare sú fantastické za bezkonkurenčnú cenu!

Timestore

s nákupom som spokojný, ďakujem :-)

• Vyber, cena, rychlost dodania

• Kvalita,Rychlost,Komunikacia
    • Nakupujem tu už 6 rokov a hodinky prišli také aké boli na obrázku žiadne zmeny atď

• rychlost, korektnost

Spokojnost, jednoduche, ucelne, tovar prisiel v poriadku

Timestore

• Veľmi rýchle dodanie. Aj ceny sú výborné oproti iným obchodom.

• Prijateľné ceny, rýchla dodávka