• Veľmi rýchle jednanie ,prehľadná stránka

Reakcia obchodu TimeStore.sk

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.cz spokojná a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

• rychlo spracovali objednavku
    • packeta to rychlo prepravila do Z-boxu

Protichodna informacia: popis vs. navod na pouzitie
    Podla navodu na pouzitie, ktory bol pribaleny pri okuliaroch sosovky nie su polarizovane, ak okuliare nie su oznacene "Z", co nie su.
    Avsak vsade na produkte je napisane polarizovane, rovnako aj na weboch v popise sosoviek je napisane polarizovane. preto som si vybral znacku Polaroid, lebo som chcel polarizovane sosovky :)

Reakcia obchodu TimeStore.sk

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.cz spokojný a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

• Vyhodne ceny
    • Dorucenie uz na druhy den

• Rýchlosť doručenia
    • Široká ponuka
    • Precízne zabalenie zásielky a produktu

Vporiadku, dodanie bez problemov

Timestore

Najlacnejsie ake som na nete nasla, naozaj expresne dodanie, urcite odporuca, maximalna spokojnost.

Timestore

Stačil jeden ľudsky pristup, namiesto toho jak robot opakoval to iste, o hodinu som sa spozdila a ochota nebola žiadna, hlavne keď som sa dozvedela ,že tam ten priestor bol.Ale aby som bola fér na druhy deň som komunikovala asi s niekym iným...sice už nevedel nič spraviť...ale tam ludskosť bola citiť. Ale ešte sa mi nestalo, aby som počula 2dni z tel. "Operator ma dovolenku...kontaktujte mailom" to je veľmi zleee....aby tam nebol zástup?

Reakcia obchodu TimeStore.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a mrzí nás vzniknutá situácia.

Zákaznícke oddelenie s Vami komunikovalo ohľadom nemožnosti osobného odberu vo viacerých mailoch, čo muselo pre Vás vyznievať frustrujúco.

Uvedomujeme si, že ste boli pod časovým tlakom, žiaľ, ako e-shop sme limitovaný možnosťami doručenia a osobný odber nie je možný. Všetky podmienky a možnosti sú uvedené na našich stránkach aj v Obchodných podmienkach.

S pozdravom,
    Timestore

spokojnosť, už som nakupovala viac krát

• široký výber
    • prehľadnosť ponuky
    • pomer ceny a kvality

• Super cena

super

Timestore

• Druhý môj nákup na tejto stránke, rychle dodanie, veľká spokojnosť!

Timestore

Kvalitny tovar, rychle dodanie.

Timestore

• Dopravna sluzba dpd velka nespokojnost. Zaplatila som garanciu dorucenia v piatok, kurier nevedel najst adresu ale vobec ma nekontaktoval telefonicky, kontakt na dpd len emailovy. Uz objednavat nebudem.

Reakcia obchodu TimeStore.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a mrzí nás vzniknutá situácia.

Služba garancia doručenia sa týka poškodenia hodiniek alebo straty hodiniek pri ich preprave. Podstatou je, že pri riešenej reklamácii s dopravcom nečakáme na ukončenie reklamácie, ale v rámci garancie doručenia posielame nový kus hodiniek.

Žiaľ, po odoslaní balička nemáme dosah na dopravnú spoločnosť, napriek negatívnej skúsenosti veríme, že Vám bude produkt robiť radosť a dobre slúžiť.

• rýchlosť

Timestore

Objednávka bola vybavená expresne rýchlo. Jednoznačne tento obchod odporúčam!

_

• Okamžité odoslanie objednávky

Ja určite odporúčam!okuliare sú fantastické za bezkonkurenčnú cenu!

Timestore

s nákupom som spokojný, ďakujem :-)

• Vyber, cena, rychlost dodania