• Cena + doprava

Reakcia obchodu TimeStore.sk

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.sk spokojný a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

• Rychle dorucenie
    • Technicke problemy pri platbe kartou

Hodinky prisli pekne a dosledne zabalene

Reakcia obchodu TimeStore.sk

Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom na Timestore.Sk spokojný a, že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

Hoci technické problémy pri platbe nevieme ovplyvniť ospravedlňujeme sa vzniknuté komplikácie pri dokončovaní objednávky.

Rýchlosť,kvalita odporúčam

Timestore

• Super obchodík rýchle vybavenie objednávky som veľmi spokojná už dvakrát som objednávala z tejto stránky a určite do budúcna sa sem ešte vrátim.

Reakcia obchodu TimeStore.sk

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.sk spokojná a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

Timestore

Široký sortiment, ceny prijateľné,žiaden problém s komunikáciou alebo dodaním. Spoľahlivý eshop.

super

Naozaj maximálna spokojnosť

• Dobré ceny
    • Rýchlosť spracovania objednávky

Za mňa až neuveriteľná rýchlosť doručenia. Hodiny som objednal o 11:50 a na druhý deň o 9:00 ich doniesol kuriér.

• Rýchlosť dorucenia

Maximálna spokojnosť, už som si viacej hodiniek objednával. Odporúčam

rýchle dodanie, super komunikácia

• široký výber , výborné ceny , veľmi rýchle dodanie

Pri nákupe hodiniek je tento obchod jednoznačne moja prvá voľba a ešte nikdy som sa nesklamal. široký výber , výborné ceny , veľmi rýchle dodanie.

• Veľmi rýchle dodanie do 24h

Timestore

Super rýchle dodanie,nakupujem opakovane,som spokojná

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Fajn zľavy

Timestore

• Je to jeden z najlepsich internetovych obchodov. Hodinky kupujem stale vyhradne len tu. Rychle dodanie, super ceny a kvalitne vyrobky.
    • Ziadna

• Rychle dodanie
    • Kvalita

Objednavka dorazila rychlo, tovar kvalitny a dobre zabaleny. Odporucam

• Veľmi rýchle dodanie