• akcia na hodinky TH a ešte z tej akcie bola zľava čo moc potešilo
    • veľký výber hodiniek dámskych TH od sportových po elegantné,farebne

Reakcia obchodu TimeStore.sk

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.sk spokojná a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

Spokojnosť

Timestore

• Objednávka rýchlo vybavená a rýchlo doručený tovar.Velka spokojnosť,určite v budúcnosti ešte objednám ...
    • Kvalitný tovar a profesionálny prístup.

Reakcia obchodu TimeStore.sk

sme veľmi radi, že ste boli s priebehom Vašej objednávky na Timestore.sk spokojný a že ste sa rozhodli práve pre náš e-shop.

• rychle vybavenie
    • prijatelne ceny

Timestore

• Rýchle dorucenie, hodinky vyzerajú super

Timestore

Hodinky som objednala ako darček. Prišli v strašne poškodenej, roztrhanej škatuli, ktorá bola zabalená v plaste. To znamená, že balič videl zlý stav krabice a napriek tomu ju zabalil na prepravu.
    Samozrejme, darček bol neúspešný. S nákupom nie je spokojná

Reakcia obchodu TimeStore.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a mrzí nás vzniknutá situácia. Dnes Vám posielame nepoškodenú krabičku k hodinkám.

Za vzniknuté komplikácie sa veľmi ospravedlňujeme a odporúčame v takýchto prípadoch vždy kontaktovať náš zákaznícky servis, aby sme Vám čo najskôr v nahlásenej situácii dokázali pomôcť.

Timestore

obchod odporúčam, výborná komunikácia, hneď odpisovali na mail. dodatočne som menila miesto dodania, aj formu platby, a nebol vôbec problém. do 2 pracovných dní som mala tovar doručený. super. určite ešte využijem nákup cez TimeStore

Timestore

• Rýchle dodanie,veľká spokojnosť ;)

Timestore

Super rychle dodania, tovar neposkodeny …

Timestore

..odoslané načas , doručené načas , tovar riadne zabalený.

Timestore

• Vyhodna cena za hodinky (za polovicu ceny)
    • Rychle dodanie
    • na webe vam hapruje trosku filter, zacheckujem jednu znacku a vo filtri je toho viac

Reakcia obchodu TimeStore.sk

Ďakujeme za upozornenie, filtrovanie pri vyhľadávaní posunieme na zodpovedné oddelenie a prípadnú chybu overíme.

• Dobré zabalenie tovaru
    • Na chýbajúce návody v slovenskom jazyku som si už pomaly zvykol, hoci zákon hovorí niečo iné. Našťastie sa dajú nájsť návody aj na internete a existujú aj služby prekladu do slovenčiny či češtiny.

Nakupoval som v tomto obchode už viac krát, ale vždy k plnej spokojnosti s rýchlosťou dodania a kvalitou výrobku.

Reakcia obchodu TimeStore.sk

Návod k hodinkám v slovenskom jazyku Vám samozrejme dopošleme na e-mail uvedený v objednávke.

Timestore

s obchodom som spokojná, hodinky boli do daru pre manžela,bochužial nesedeli mu ,náramok krátky a z látky , vraciam

Timestore

Mega rychle dodanie, vsetko v poriadku, Odporucam

• Rychlé dodání

• komunikácia obchodu
    • rýchlosť vybavenia
    • kvalita produktov
    • už som tu objednávala 2 krát a som veľmi spokojná

• Super tovar
    • Ceny
    • Vrátenie tovaru

Pri vrátení tovaru som strávil minimálne 30 minút kým som vypísal a vytlačil dokument ktorý k tomu potrebujú a ešte vytvoril, vytlačil a nalepil na balík podací lístok aby som sa vyhol čakaniu na pošte. Veľmi rád som odtiaľto objednával ale kvôli tomuto zdĺhavému procesu vrátenia tovaru to bolo naposledy..

Reakcia obchodu TimeStore.sk

ďakujeme za Váš názor na náš e-shop. Mrzí nás, že sú potrebné formality na vrátenie tovaru z Vášho pohľadu časovo náročnejšie. Napriek tomu sme radi, že ste u nás v priebehu rokov nakupovali opakovane.

Timestore

Super cena a rychle dorucenie

• Rýchosť

Timestore

s celým priebehom objednávky som spokojný