• Katastrofa s dodacím termínom.. už čakám 5 týždňov a nič..
    • Bol to môj prvý a posledný nákup v tomho shope

• Tovar bol skladom, objednal som ho a zaplatil. Nakoniec mi ho nedodali a že si mám vybrať niečo iné.
    • Tovar Tenda AC10 WiFi AC Router 1200Mb/s, 1x GWAN, 3x GLAN, VPN server/klient, WISP, Universal Repeater za 19.20€ je stále skladom a dá sa objednať.

Predávajú tovar, ktorý reálne nevedia dodať a len zbytočne naťahujú zákazníka. Pred kúpou sa treba extra dotazovat či naozaj majú ponúkaný tovar skladom.

Uvadzali ze tovar bol skladom este na potvrdeni objednavky. Nasledne napisali ze tovar nieje a nevedia kedy bude.

Tovar uvedený ako dostupný na externom sklade nebol (vraj kvôli veľkému dopytu pred Vianocami). Objednávka bola zrušená a tovar stiahnutý zo stránok e-shopu. Chyba ale stáva sa aj horšie...
    Tovar v inej farbe bol stále na stránke ako dostupný na externom sklade. Až po objednávke bol aj tento (a ďalší) tovar stiahnutý zo stránok s ospravedlnením že už v žiadnej farbe nie je. Celé zle.

• Mimoriadne rýchlo vrátené peniaze za nákup. Palec hore.

• Tovar mi nefungoval

Tovar bol doručený včas a rýchlo a za to palec hore,ale tovar wifi kamera mi nefungovala a to som zavolal odborníka ktory sa rozumie takýmto veciam.Je mi ľúto ze takto dopadla objednávka a preto som žiadal Smart computer o vrátení peniazi.

• problém reklama!

• Kábel,ktorý som objednal vôbec nebol tienený,technik ho musel prerobiť,je to málo kvalitný kábel.

• Neskore dorucenie
    • Obchod ponúka tovar, ktorý nemá na sklade.

• Nič z toho čo som objednal nemali. 3 veci. Objednávku mi najprv potvrdili, potom zrušili.

Bol mi doručený nefunkčný tovar.

• Velmi zla komunikacia s obchodom, maximalna nespokojnost

• žiadna výhoda
    • sú to podvodníci

tovar som objednal v júli, doteraz sa mi ani neozvali čo s tým. v auguste som sa prihlásil na ich stránku a pri svojej objednávke som mal napísané že ho objednali a dodacia doba je jeden mesiac. prešli tri a nič. dokonca sa mi už nedá na ich stránku ani prihlásiť. velmi neseriózny obchod.

• Po 11-tich dňoch mi namiesto tovaru poslali mejl na ohodnotenie obchodu...

Veľmi neprijemná skusenosť a to tá že som si chcel zakupiť u vas bezdrotovu klavesnicu, hladaj som pod bezdrotovymi, dokonca v popise bolo napisane že je bezdrotova a tak som si ju objednal, lenže mi prišla s kablom!Neriešil som to lebo to nebola draha položka ale toto sa nerobí takto zavadzať zbytočne si potom odhaňate zakaznikov.

• Ziadne
    • Cely obchod stoji za prd

Vrelo neodporucam nakup

• nepresne informacie o dostupnosti

Pod tovarom mali napisane dostupnost do 24h. Po objednavke sa mi az po dvoch dnoch ozval obchodnik, ze tovar nemaju a naskladnia az buduci tyzden.

Objednavku som zrusil, a nahradu tovaru som si zohnal inde. O dalsie dva dni nato sa mi znovu ozvali s tym ze tovar uz maju a ze by mi ho boli ochotny hned poslat. (Toto beriem ako obtazovanie, kedze som im napisal ze o ten tovar uz nemam zaujem a bral som ze objednavka je uzavreta).

• pisete tovar skladom a tovar ide asi cez Cinu

• Nemam dobru skusenost ...
    • Netreba udavat produkty ktore realne nemate a zaroven ich zaslat a komplikovat zivot inym ludom ...

Tesil som sa na telefon za super cenu ... dosiel v pohode ale iny model ... a zial bohu ani dany model nemali na predajni ... vacsi pozor pri objednavkach inak komunikacia fajn , mobil som poslal spat dostal som spat aj postovne aj peniaze za mobil ... stava sa .. odpustam :) popracovat na tom