• Take, ze zakaznik este prerobi na postovnom s posielanim tovaru naspat!
    • Tovar bol doruceny iba z casti, kedze rychlovarna kanvica bola dodana bez spodnej casti. Cize vodu zohrievam tak, ze hornu cast s vodou necham na slnku a cakam kedy sa voda zohreje

Kupujte len taky tovar, ktory je z jedneho kusu. Dorucenim tovaru pozostavajuci z viacerych kusov obchod ma problem dorucit!

• na stránke ponáka orginálne značky produktov ale v skutočnosti ide o lacnú náhradu so značkou cabel expert

• predajca nevie na telefone komunikovat so zakaznikom. bol neochotny a posobil tak ze ho otravujem.

• Žiadna
    • Je ich veľa

Nepoužiteľný iceman

• Komunikacia so zakaznikom. Dohodnete sa a nakoniec sa Vam ani neozvu

Moja prva skusenost je zial pre tento obchod aj poslednou.
    Nebudem uz pokusat stastie a kupovat v tomto e-shope

• Dá sa tovar objednať a príde aj o tom potvrdenie na mail.Či tovar vôbec pošlú to je už druhá vec.
    • Zlá komunikácia
    • Zlý popis produktov
    • Málo fotiek
    • Vyhľadávanie nie je nič extra
    • Stránka pôsobí lacno

Ja by som tento obchod nedokázal odporučiť vôbec nikomu. Vytvoril som si objednávku cca pred 3 mesiacmi raz mi ohľadom objednávky vovalí aj tá Pani nemala šajnu čo som si objednal lebo hovorila o úplnom inom tovare. Pri produkte majú napísané skladom do 24 hodín. Do dnes som nedostal od obchodu žiadnu reakciu alebo snahu niečo vôbec riešiť alebo vybaviť moju objednávku. Ako keby im bolo jedno či si tam ľudia niečo kúpia alebo nie to rovno môžu zatvoriť keď fungujú na tomto princípe. Toto bol môj prvý nákup a rovno aj posledný a to som chcel nakúpiť v obchode do firmy kopec vecí ale na to môžu zabudnúť že by som tam utratil už čo i jeden cent ak si takto cenia zákazníka tak to nechcem vedieť ako funguje reklamácia.

• rýchla reklamácia
    • zlý tovar

dajte si pozor aj na vyreklamovaný tovar, nemusí fungovať.

• ponúka na internete to, čo nie je skladom resp. v obchode, ako sa uvádzalo

nech každý posúdi podľa seba

• Ziadne
    • Aktualnost informacii dodania na internete

Dovod negativnej recenzie:
    - na stranke bola uvedena dostupnost 1-3 dni
    - asi o par dni prisla informacia mailom ze je 10-15 dni
    - dalsi den telefonat, ze tovar vobec nebude.

• Ziadna komunikacia so zakaznikom...najhorsie co som doteraz zazil.

Vyhnut sa na sto honov!!!!!!!!!!

• nevyhoda je, ze neudavaju presne mnozstvo tovaru na sklade ako v inych..

bol to moj prvy nakup, tovar este nemam stale v ruke takze jeho kvalitu dodania nemozem hodnotit avsak proces objednavky a cakacia doba aj napriek tomu, ze na stranke bolo jasne napisane, ze tovar je na sklade som nespokojny

• Tovar je skladom,pritom vôbec skladom nieje a dlhá čakacia doba!

Dodacia doba nesedí s deklarovanou dĺžkou..
    Tovar bol nefunkčný.

• Premarneny cas.

• Nepresne informácie o dostupnosti tovaru

prišlo mi to nefunkčné,nemám čo dodať

• rýchlosť dodávky
    • niektoré ceny
    • niektorý tovar nezodpovedá popisu

nemožno nakupovať,keď potom dostanete niečo,čo nepotrebujete a vraciať sa neoplatí,lebo poštovné je pomaly také ako cena tovaru,ktorý nezodpovedal popisu

• Žiadne, banda fušerov
    • Ako som spomenul, fušeri

Objednal som si tovar, ktorý mal dostupnosť 1-3 dni, po 10 dňoch tovar stále nedošiel, a niktomma nekontaktoval. Ak by som si nedal tú námahu, a osobne sa nezaujímal o termín dodávky, nedozvedel by som sa, že tovar v mojej objednávke už bol predaný inému zákaznilkovi, čim mi vznikli straty. Ak by som ja takto robil svoj biznis, prerobil by som aj svoje gate. NIKDY, NIKDY, NIKDY už nebudem nakupivať u Vás. A to isté odporučim svojim priateľom, známym a obchodným partnerom.

Reakcia obchodu Smart Computer

Prečo nenapíšete aj aký to bol tovar ? Platí presne to isté ako o 2 príspevky nižšie. Ďalší čo si vylieva zlosť na tom, že nevie zohnať grafickú kartu pre obchodovanie s kryptomenami, ktoré nemá nikto a sú na prídel po 1ks. Dostupnosť 1-3 dni sme Vám nepotvrdili. Objednávka prišla 30.12.2013. Kontaktovali sme Vás nasledujúci pracovný deň t.j. 02.01.2014. A tovar nebol predaný z Vašej objednávky, ale ten 1ks čo nám dodávateľ uvolnil (z našej objednávky na 20ks) bol predaný zákazníkovi, ktorého objednávka prišla skôr.

• ziadne
    • nemaju tovar ktory maju na stranke

Reakcia obchodu Smart Computer

Vyčítať niekomu, že nevie dodať na počkanie tovar, ktorý je na prídel v celej Europe (grafické karty pre kryptomeny), to je naozaj skreslená predstava o obchodných vzťahoch.

• zatiaľ žiadne
    • tovar, ktorý je na sklade, vlastne ani nemajú a nedodajú a ani neinformujú kedy ho môžu dodať

Zavádzajúce údaje o dostupnosti tovarov!
    Tovar nedostanete, ani keď ho majú na sklade do 24 hodín a vôbec neviete, či ho dodajú niekedy

Reakcia obchodu Smart Computer

Zákazník dostal nasledujúci pracovný deň po objednávke túto správu : "daný obal je nedodateľný tento rok. Počkáte, či objednávkau stornujem? Dajte nám prosím vedieť" Nerozumieme, čo je na tom nezrozumiteľné.