"Tovar " ako keby to vyrábali amatéri, prišiel v nekompletnom stave.

• Komunikácia
    • Dlhé doručenie vyšše týždňa
    • Žiadna možnosť sledovania zásielky
  • Chyba info ohladom dorucenia.

Žiadna komunikacia

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás Vaša skúsenosť, kontaktovať nás môžete telefonicky alebo emailom, odpovieme vždy, niekedy to z dôvodu množstva správ alebo dovolenkového obdobia môže trvať dlhšie, v takom prípade nás treba opakovane kontaktovať, prípadne kontaktovať inou formou.
    S pozdravom Skvelydarcek.sk

• Tovar mi prišiel trocha neskôr ako som sakala, čo bolo aj kvôli nepriaznivému počasiu, to beriem, ale nie som spokojna s kvalitou
    • Objednala som si fixi na tabuľu a z toho mi štyri nepísali, čiže jedno balenie
    • Samozrejme ze sa to nedá nijako dokázať takže reklamovať nemá zmysel, no očakávala by som ze ak už je to tovar, ktorý dlhšie stojí na sklade, že si predavajuci skontroluje jeho kvalitu

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

objednávku sme Vám odoslali hneď na druhý deň od vytvorenia objednávky, takže máme za to, že rýchlosť odoslania a dodania bola veľmi dobrá. Môže sa stať, že tovar je poškodený, v tom objeme tovaru a objednávok nie je možné každý kus skontrolovať. Ak máte problém s tovarom, je potrebné nás ihneď kontaktovať emailom, telefonicky a my Vám tovar vymeníme.
    S pozdravom Skvelydarcek.sk

• Objednaný tovar ani po konzultácii nebol odoslaný v slubenom termíne.

Objednaný tovar nebol odoslaný kuriérskej službe v dohodnutom termine

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša skúsenosť, robíme všetko pre to, aby bol zákazník spokojný, no niekedy sa to úplne nepodarí, snažíme sa odosielať objednávky čo najrýchlejšie ako to ide. Niektoré okolnosti nevieme úplne ovplyvniť, ako napríklad množstvo objednávok, dodanie tovaru dodávateľom a pod. Tovar ste na 5.ty deň obdržali, a veríme, že ste s ním spokojný.
    Skvelydarcek.sk

Dlhá čakacia doba odoslania aj doručenia

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás, že ste nebola spokojná s nákupom u nás. Pro každom produkte máme uvedenú dobu odoslania, teda vopred ste s dobou dodania bola oboznámená. Veríme, že na náš obchod nezanevriete a ešte u nás v budúcnosti nakúpite.

• Rychle dodanie
    • nedostatocne balenie produktov

tovar nedostatocne zabaleny, jeden produkt bol prasknuty.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu, mrzí nás že došlo k poškodeniu produktu, zrejme počas dopravy. V takom prípade je nutné nás kontaktovať aby sme Vám mohli tovar vymeniť.
    S pozdravom Skvelydarcek.sk

Tovar bol zaplateny a prisiel len mail na druhy den, ze objednavka sa vybavuje a odvtedy nic... zrejme objednavyju tovar z ciny a cakaju, kym dorazi, alebo nepride vobec nic... esteze so bola len mala suma, ze postovne bolo drahsie....

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

pri tovare, ktorý ste si objednali, bolo uvedené, že sa nachádza na externom sklade, a teda dodanie bude cca 3-5 dní, čo sme aj splnili. Veríme, že aj napriek dlhšiemu čakaniu ste s tovarom spokojný.
    Skvelydarcek.sk

Prišiel nam len mail, že prijali sme vašu objednávku a potom týždeň nič len čakanie. Nakoniec prišiel mail, že majú veľa objednávok a že to môže trvať. Nenapísali ani približne čas, dátum nič. Tak sme nakoniec objednávku zrušili. Nemôžeme čakať na tovar xy týždňov.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

ospravedlňujeme sa za dlhšiu dobu dodania pri niektorých produktoch, ale stáva sa, že dodávatelia meškajú s dodávkou tovaru, alebo je zvýšený počet objednávok. Na 4. deň ste boli upovedomený emailom o predĺženej dobe dodania, kedy sa ako zákazník môžete rozhodnúť, či si objednávku ponecháte, alebo ju zrušíte. Ak sa dodanie predĺži, vždy je to len o pár dní, nie o pár týždňov.
    S pozdravom Skvelydarcek.sk

ziadna odpoved na otazky, ktore boli odoslane emailom, jediny promptny email zo strany eshopu prisiel s informaciou o chybajucej platbe, po jej odoslani sa okamzite zmenili dodacie lehoty.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás Vaša skúsenosť, na emaily sa snažíme odpovedať obratom, avšak môže sa stať, že sa odpoveď omešká. Ak odpoveď neprichádza dlhšie je potrebné skúsiť kontaktovať iným spôsobom napr telefonicky, alebo cez chat na stránke eshopu. Dodacie lehoty sa menia, nakoľko kvôli covidovej situácii sú meškania tovaru od dodávateľov, prípadne sa tovar stane nedostupným. Veríme, že aj napriek tomu ste s tovarom spokojný.
    S pozdravom Skvelydarcek.sk

• Výrobok na prd,funkčnosť žiadna,šmejd....

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

Mrzí nás, že nie ste spokojný s našim výrobkom, máme však za to, že výrobok funguje tak ako má. Ak Vám však objednaný tovar nevyhovuje, môžete ho do 14 dní vrátiť a budú Vám vrátené finančné prostriedky späť na Váš účet.

• široká ponuka

Keď som objednával bolo písané "garantované doručenie do Vianoc", objednal som , neprišiel mi ani mail s potvrdením , na ďalší deň som písal a vyžadovali fotku platobného príkazu .
    Myslím si že práve toto spomalilo celé doručenie a balík(darček) nestihol do Vianoc. Pokiaľ si obchod nevylepší systém evidencie platieb môže sa toto stavať častejšie.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

potvrdzujúci email je odosielaný automaticky, pokiaľ Vami zadaná emailová adresa je správna, email príde vždy, je však potrebné skontrolovať aj Spam, Reklamu vo Vašej schránke, a ak nepríde do 20 min je potrebné nás kontaktovať. Tovar ste objednali 19.12 večer, síce ste to uhradili hneď, ale platba bola spracovaná bankou až 20.12, nakoľko večer už nie je bankový deň a platby sa už nespracúvajú. Spracovaná platba z 20.12 dorazila k nám 21.12, čo je bežný čas na prevod prostriedkov ak nemáte rovnakú banku (1 deň).
    Doručenie do Vianoc sa vzťahovalo na produkty, ktoré mali označenie - Na expedičnom sklade, vo vašom prípade, jeden produkt z objednávky bol na externom sklade a tam je doba dodania o 1-2 dni dlhšia. Ak chcete mať istotu doručenia do Vianoc a objednávate na poslednú chvíľu, je potrebné si zvoliť radšej dobierku, vtedy sa nečaká na prevod a tovar je odosielaný hneď ak sa nachádza na sklade.
    S pozdravom Skvelydarcek.sk

Objednala som vrtulnik na ovladanie a nefunguje...

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás daná situácia, ak ste postupovali podľa návodu na použitie a produkt aj tak nefunguje, je potrebné nás ihneď kontaktovať akoukoľvek formou, aby sme mohli vyriešiť Váš problém čo najrýchlejšie. Môže byť, že ide o chybný kus, alebo je problém niekde inde. Budeme Vás kontaktovať.
    S pozdravom Skvelydarcek.sk

Boxovaci balik prisiel v katastrofalnom stave, krabica bola roztrhana, selfie tic neprisla

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás, čo sa stalo, žiaľ stane sa, že prepravou zásielky sa poškodí obal, alebo aj tovar samotný. V takomto prípade nás treba ihneď kontaktovať, aby sme to vedeli vyriešiť. Ak niečo chýba v zásielke, taktiež nás treba kontaktovať aby sme Vám chýbajúci kus doposlali.
    S pozdravom Skvelydarcek.sk

Kvalita a balenie pripomína ebay.vec v hodnote 11 eur plus 4 eura poštovné by z ebay prišlo tak za 4 eur celkovo.musela som to vrátiť /ako darček niekomu ani náhodou...

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás, že ste nebola spokojná s objednaným tovarom, vždy však máte možnosť tovar do 14 dní vrátiť a my Vám vrátime finančné prostriedky na Váš účet.

• Ziadne info nic iba jedneho dna zavola kurier.
    • Kvlatita

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás, že nie ste spokojný s tovarom, môžete ho do 14 dní vrátiť a budú Vám vrátené fin. prostriedky na Váš účet.
    Zákazník od nás vždy obdrží niekoľko emailov, potvrdzovací o objednávke, platbe, o odoslaní a pod. Ak emaily neregistrujete, buď ste zadali nesprávnu emailovú adresu do objednávky, adresu s chybou alebo sa email nachádza v Spame, alebo v Reklame vo Vašej emailovej schránke. Po vytvorení objednávky sa zobrazuje okno s upozornením, že ak Vám nepríde potvrdzujúci email do 20 minút, je potrebné nás kontaktovať. Ak ste tak neurobili, nemali sme Vám ako pomôcť.
    S pozdravom Skvelydarcek.sk

• Vešiak je velmi labilny, zavesila som vetrovku a prevratil sa.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás, že nie ste s nákupom u nás spokojná. Vešiak je u nás veľmi obľúbený produkt, zatiaľ sme nezaznamenali žiadne negatívne ohlasy. Ak nie ste s tovarom spokojná, môžete ho do 14 dní bez problémov vrátiť.

S pozdravom Skvelydarcek.sk

Hodinky idu zle , stále meškajú alebo sa zaseknu.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás, že nie ste s tovarom spokojný. Na tieto hodinky sme zatiaľ nemali zlé recenzie, je možné že sa jedná o chybný kus, ak máte správne vložené batérie. V takomto prípade je potrebné nás kontaktovať, aby sme mohli Váš problém vyriešiť.

• Za dva týždne ,tovar nedodaný zo Zvolena do Banskej Bystrica ,nikdy viac

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

po expedovaní objednávky je dodanie vždy na druhý deň. Vo Vašom prípade pochybila kuriérska spoločnosť, ktorá stratila balíček. Po telefonickom dohovore s Vami sme Vám tovar odoslali nanovo.