• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Tovar ktorý som si objednala mi vôbec nedorazil, dokonca sa mi ani emailom nikto spätne neozval do dnešného dňa. Až dnes, že nech ohodnotím svoj nákup.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás táto nepríjemnosť, ale keďže ste si vybrali spôsob platby bankovým prevodom, tak nebolo možné objendávku bez úhrady odoslať. Ako ste nám pri telefonickom rozhovore ozrejmili chyba nastala na Vašej strane pri výbere spôsobu platby kedy ste omylom vybrali spôsob platby bankovým prevodom a nevykonali ste platbu. Sme radi, že sa toto nedorozumenie vysvetlilo a náš internetový obchod odporúčate.

S pozdravom SkvelyDarcek.sk

• Nemohol som zaplatiť plat.kartou lebo nefungoval terminal

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

na základe nášho telefonického rozhovoru, sme radi, že sme Vám mohli vysvetliť platobné možosti, keďže u nás v internetovom obchode neponúkame možnosť platiť platobnou kartou, ale dobierkou alebo platbou bankovým prevodom. Zvolili ste si platbu Dobierkou, kedy Vás kuriér vopred informoval ohľadom doručenia a výšky sumy dobierky, ktorú je potrebné uhradiť v hotovosti. Ak by ste si zvolili platbu bankovým prevodom, nemuseli ste platiť kuriérovi v hotovosti, ak Vám tento spôsob nevyhovuje.

Prišlo úplne iné

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

preverili sme Vašu objednávku a mal Vám prísť samozrejme Vami objednaný produkt.

S pozdravom SkvelyDarcek.sk

• Objednaný tovar neboli schopný doručiť lebo mali posledný kus a ten bol poškodený. Objednal som si teda iný podobný tovar, kt. som aj zaplatil a dodnes mi nebol doručený. Cena okolo 293€.

• rychlost dodania tovaru
    • Po 5 sekundach sa vyrobok pokazil

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

ospravedlňujeme sa za nepríjemnosť, ale žiaľ ak nemáme informácie o problémoch z produktom, tak Vám nevieme pomôcť.
    Sme radi, že sme Vám mohli po telefonickom rozhovore poradiť a mrzí nás, že sa vyskytol problém s produktom a Vašu reklamáciu vyriešime k Vašej spokojnosti, zároveň sme radi, že druhý rovnaký produkt je v poriadku a ste spokojná s Vašou objednávkou.

S pozdravom SkvelyDarcek.sk

V skratke...Ignorácia reklamácie a farbosleposť.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

je nám ľúto, ak nastal problém s Vašou objednávkou, ale žiaľ bez informácii a kontaktovania z Vašej strany ohľadom problému Vám nevieme pomôcť. Pre všetkých našich zákazníkov robíme maximum k ich spokojnosti, ale žiaľ ak o probléme nevieme, tak ho nemôžeme riešiť. Mrzí nás to a radi Vám pomôžeme, keď sa na nás obrátite.

S pozdravom SkvelyDarcek.sk

• Všeobecne nemá zákazník možnosť vidieť kvalitu tovaru

Smutná skúsenosť s kvalitou tovaru ,tovar som bol nútený vrátiť a odstúpiť od zmluvy. Žiaľ však ani po 10 -tich dňoch od odoslania tovaru späť žiadna reakcia zo strany obchodu. Naviac nevyhovujúce zabalenie tovaru pre prepravu,a tým aj dodaný tovar poškodený ."DAŇ INTERNETOVÉHO OBCHODU!!!"

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

ospravedlňujeme sa za nepríjemnosť s daným produktom. Podľa našich skúsenosti s daným produktom sme nemali žiaden problém a boli s ním spokojní všetci naši zákazníci. Samozrejme, keď Vám produkt nevyhovuje môžete nám ho vrátiť a my vybavíme všetko pre Vašu maximálnu spokojnosť.

S pozdravom SkvelyDarcek.sk

Objednal som si bielu plachtu dosla kremova a samozrejme mi povedali ze farba je ok

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

ďakujeme za Vašu recenziu. Farba pri Vami zakúpenom produkte zodpovedá farbe v popise, ktorá je biela. Samozrejme existuje viacero odtieňov bielej, a preto keďže nie je snehovo biela, tak sa Vám môže zdať, že je viac krémová, ale aj napriek tomu je to biela farba. Produkt patri medzi veľmi obľúbený a podľa našich recenzii táto biela farba vyhovovala zatiaľ všetkým zákazníkom.

S pozdravom SkvelyDarcek.sk

• dlha doba dodania tovaru

tovar dodany v inej farbe ako bol objednany.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

ospravedlňujeme sa za vzniknutú nepríjemnosť. Daný produkt bol vo viacerých farebných variáciách a keďže ste neuviedli farbu, o ktorú máte záujem, tak Vám bol automaticky zaslaný produkt, ako je to uvedené aj v popise pri produkte.
    Veríme, že aj napriek farebnej kombinácii ste s produktom spokojný.

S pozdravom SkvelyDarcek.sk

Na tovar cakam uz skoro 2 tyzdne.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

ospravedlňujeme sa za zdržané odoslanie Vašej objednávky. O celom priebehu objednávky sme Vás pravidelne informovali mailom, a preto veríme, že ste s naším zákazníckym servisom a doručenou objednávkou spokojný.
    Snažíme sa robiť maximum pre našich zákazníkov, a preto veríme, že ste aj Vy spokojný s Vašou objednávkou v našom internetovom obchode.

S pozdravom SkvelyDarcek.sk

• Tovar nesplnal to čo ponúkali na stránke.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

ako sme Vás aj telefonicky kontaktovali, ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknutú nepríjemnosť. Chyba nastala na strane výrobcu resp. pravdepodobne pri výrobe, kedy objem obedára nesedel s objemom uvedeným pri produkte. Veľmi nás mrzí vzniknutá nepríjemnosť, keďže chyba nenastala na našej strane.

Snažíme sa robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov, a preto nás veľmi Vaša recenzia na daný produkt.

Sme radi, že sme Vám mohli pomôcť a veríme, že u nás opäť nakúpite.

S pozdravom SkvelyDarcek.sk

podľa vyjadrenia predajcu má na internetovej stránke tzv. "ilustračnú fotku", dodaný tovar svetelnej reťaze je úplne iný

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

pri produkte svetelná reťaz je zložité zobraziť presné svetlo, aké daná svetelná reťaz vyžaruje. Snažíme sa pri týchto produktoch zobraziť presné svietenie reťaze, aby si zákazník mohol predstaviť, ako daná svetelná reťaz svieti.
    Teplá biela je všeobecne známa a používaná farba svetielok, a preto produktová fotografia je "ilustračná", ale zobrazuje takmer rovnakú farbu svietenia danej reťaze.

Veríme, že ste so svetelnou reťazou spokojná a v prípade akýchkoľvek otázok sa môžete na nás kedykoľvek obrátiť.

Dobrý deň.
    Našla som tu hľadaný tovar v nižšej cene. Stranka je veľmi pomalá pri preklikávaní. Objednavka mi prišla po 10 dňoch, čiže dlho som čakala. Za darček navyše ďakujem. Nakoniec kurier za balíček nepýtal peniaze, takže neviem či zabudol alebo tu platbu zrušili. Ak treba zaplatiť- dajte mi vedieť a urobim prevod. Ak popracujete na rýchlosti stránky a vybavovani zásielok doporučím Vás znamym. Antolová

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

ospravedlňujeme sa za zdržanie odoslania Vašej objednávky, ale hneď sme Vás informovali, že Vám bude zásielka odoslaná neskôr, a preto veríme, že ste Vašu objednávku očakávali a sme veľmi radi, že sme Vás potešili aj darčekom navyše.
    Čo sa týka nášho e-shopu neevidujeme "pomalé reakcie" pri načítavaní stránky, ak pri Vašej objednávke ste postrehli pomalšie načítavanie, tak sa Vám ospravedlňujeme a veríme, že ste s nákupným procesom bola spokojná a znova u nás nakúpite.

V prípade akýchkoľvek postrehov ohľadom fungovania e-shopu a zlepšenia našich služieb sa môžete kedykoľvek na nás obrátiť Email: [email protected] Mobil: 0950 205 484* (Po-Pia: 9.00-15.00hod.)

• Počet kusov 10=1???

Objednala som si 3 balíky motýľov, z toho jeden balík mal obsahovať 10 kusov 3D magnetických motýľov. Prišli mi !!!3!!! motýle len tak pohodené v inej krabici inej hračky.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

ospravedlňujeme sa. Pre našich zákazníkov robíme maximum, a preto nás mrzí vzniknutá nepríjemnosť. Stačí sa obrátiť na náš zákaznícky servis: Email: [email protected] Mobil: 0950 205 484* (Po-Pia: 9.00-15.00hod.) a urobíme všetko pre Vašu maximálnu spokojnosť s Vašou objednávkou.

V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete na nás kedykoľvek obrátiť. Sme tu stále pre našich zákazníkov.
    S pozdravom SkvelyDarcek.sk

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Nekupovat pistol sa po tyzdny pokazila,prestala fungovat.Neda sa natiahnut.Teraz ju mozem pouzivat ako dekoraciu

tovar síce prišiel v rýchlo ale bohužial kompresor bol nefunkčný...

Komunikácia, doprava atď OK, čo sa týka tovaru, tak penové puzzle máme doma približne 2 týždne, ale stále na balkóne, nakoľko sa vetrá. Neskutočný zápach...

Tovar folia na akoze skuter ?! Sacok na desiatu cena tovaru 3.5e posta 1.30e a kurier .3.60e asu 8.40eur za sacik platit dvojnasobok ceny len za sacok ktory Vam odfukne vietor alebo za noc ukradne bezdomivec .