Nejde naskrutkovat matica

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

ak máte problém s doručeným tovarom, je potrebné nás hneď kontaktovať telefonicky, emailom, cez chat, aby sme mohli vyriešiť Váš problém k Vašej spokojnosti.

S pozdravom Skvelydarcek.sk

• Doručili mi tovar ale namiesto vešiaku mi poslali regál na obuv

Bordel tam musia mať.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

ospravedlňujeme sa za chybu, nedopatrením sa omylom zabalil iný tovar. Nesprávny tovar u Vás vyzdvihne kuriér a doručí správny produkt, ktorý ste si objednali. Vyriešime to obratom, bez akýchkoľvek Vašich starostí. Ak je akýkoľvek problém s doručeným tovarom, objednávkou a pod. je potrebné nás hneď kontaktovať telefonicky, emailom, cez chat, aby sme Váš problém vedeli čo najskôr vyriešiť k Vašej spokojnosti.
    S pozdravom Skvelydarcek.sk

Prišiel mi iný odtieň clasov,aký som si objednala!

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

ak máte nejaké nezrovnalosti s objednávkou, ktorú ste obdržali je potrebné nás kontaktovať emailom, telefonicky alebo cez chat na stránke. Mohlo sa stať, že omylom bola zaslaná iná farba. Ak je chyba na našej strane, a naozaj Vám bola odoslaná nesprávna farba, výmenu alebo doposlanie urobíme obratom na naše náklady.
    S pozdravom Skvelydarcek.sk

Neochota dodat tovar skor, pritom v popise bol skladom.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme tovar dodali zákazníkovi čo najskôr, avšak niekedy sa doba môže mierne predĺžiť z rôznych dôvodov, napr. enormný počet objednávok, meškanie tovaru, dovolenkové obdobie. Tovar Vám bol dodaný na 4. deň od odoslania objednávky, veríme, že ste spokojný a zanecháte nám priazeň aj v budúcnosti.

S pozdravom Skvelydarcek.sk

• Možno tovar ani nepríde, nespoliehajte sa naň

Od objednávky 19.06.2021 mi ešte stále nebol tovar doručený a mám to ohodnotiť?

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás predĺžená dodacia doba z dôvodu enormného nárastu objednávok a dovolenkového obdobia. Dvakrát ste boli emailom oboznámená, že dodacia doba sa predlžuje, ako ospravedlnenie sme Vám zaslali aj kupón na zľavu na Váš ďalší nákup. Ak Vám však nevyhovovala dlhšia dodacia doba, vždy môžete objednávku zrušiť. Tovar Vám už bol doručený, veríme že ste s ním spokojná.

S pozdravom Skvelydarcek.sk

Zavádzanie zákazníkov. Predávajú čínsky výrobok VKS04. Žiadny Isotronic.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

v názve produktu, v jeho popise ani nikde inde nie je uvedené, že sa jedná o značku Isotronic. Výrobok, ktorý ste si objednali, a bol Vám aj dodaný je značky Home by Somogyi, výborná kvalita produktov maďarskej výroby. Nejedná sa teda o čínsky výrobok, ako ste si mohli všimnúť na krabici, v ktorej Vám tovar prišiel zabalený. Ak nie ste s výrobkom spokojný, môžete ho do 14 dní vrátiť. Ak nás kontaktujete emailom, vieme poslať kuriéra, aby u Vás tovar vyzdvihol. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

S pozdravom Skvelydarcek.sk

Môj prvý a pravdepodobne posledný nákup v tomto obchode. Objednávka do dnešného dňa nebola doručená, ani som nedostala žiadnu informáciu o jej stave odosielania.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás Vaša skúsenosť. Objednávka mala mierne zdržanie, z dôvodu meškania tovaru od dodávateľa. O každej zmene statusu objednávky je zákazník vždy informovaný emailom, odosiela to automaticky systém. Je potrebné prezrieť aj Spam a Reklamu vo Vašej schránke, určite tam email od nás bude. Objednávka Vám už bola doručená, veríme, že ste s ňou spokojná a zanecháte nám priazeň aj naďalej.

• zlá komunikacia

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

potvrdzovací email o objednávke chodí automaticky a vždy na Vami zadanú emailovú adresu do objednávky. Chyba teda nie je na našej strane nakoľko email sme Vám odoslali, avšak niektoré emailové schránky hádžu takého emaily do Spamu alebo Reklamy, alebo ani nedôjdu kvôli preplnenej emailovej schránke. Je potrebné si skontrolovať schránku. V prípade problémov alebo nejasností je vždy dobré kontaktovať nás prostredníctvom emailu, telefónu alebo chat-u na našej stránke, kde Vám radi pomôžeme.

S pozdravom Skvelydarcek.sk

• Tovar bol po otvorení poškodení

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás Vaša skúsenosť. Môže sa stať, že tovar sa počas doručovania poškodí, alebo je to chybný kus. Máte právo tovar vrátiť v lehote do 14 dní, alebo žiadať výmenu.

• Tovar dorazilo ale nefunkčný no koli 10€ sa nebudem handrkovať

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu, môže sa stať že daný kus bol chybný, alebo mal nejakú závadu. Môžete tovar vrátiť, alebo žiadať výmenu.

S pozdravom Skvelydarcek.sk

Tovar mi nebol doručený viac ako týždeň. Bol už nepotrebný.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás Vaša skúsenosť, objednávka Vám bola odoslaná do 5 dní, dodávateľ mal zdržanie, a teda štandardná doba doručenia sa mierne predĺžila. Objednávku je možné zrušiť, vo Vašom prípade sa nám ako neprevzatá vrátila späť, a to na naše náklady.

• Komunikácia so zákazníkom

Tovar objednaný pre dcéru na Vianoce, nebol doručený do Vianoc ako to bolo popísané kedže tovar bol skladom. Objednávka bola z dňa 10.12.2020. Podľa predajcu chyba bola na strane prepravnej spoločnosti. Prepravná spoločnosť nevynaložila akúkoľvek snahu vyhovieť osobnému vyzdvihnutiu. Kontaktovala som niekoľkokrát slovenskú poštu nakoľko tovar bol podľa emailu expedovaný 17.12.2020. Ďakujem za prístup predajcu kt. sa snažil komunikovať s prepravnou spoločnosťou,žiaľ bez výsledku.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť, ako píšete, robili sme maximum pre to, aby Vám bol tovar včas doručený. V predvianočnom čase tak ako aj my aj kuriérske služby zaznamenávajú veľký nápor zásielok, a teda stane sa, že vznikne niekde problém. Veríme, že ste u nás nenakupovali poslednýkrát.

S pozdravom Skvelydarcek.sk

Tovar mi ani po 2 tyzdnoch stale nebol doruceny. A ani ziadna odozva z obchodu. Aj som volal a ziadne info som nedostal.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Vo vašom prípade bol posun posielania objednávok z dôvodu čerpania dovolenky, na čo sme vás upovedomili emailom. Tovar Vám už bol doručený, veríme, že k Vašej spokojnosti.

S pozdravom SkvelyDarcek.sk

• Objednávku zrušil obchod bez toho aby ma informoval. Keď som im po 10 dnoch písala email nedostala som žiadnu odpoveď.
    • Tento obchod rozhodne už nikdy viac! Za ten čas čo som čakala som si tovar už dávno mohla objednať z iného obchodu.

Nespoľahlivý obchod. Nikdy neviete či objednávka vôbec bude doručená!

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

ospravedlňujeme sa za nepríjemnosť. Náš zákaznícky servis Vás kontaktoval na druhy deň o prijatí objednávky, ale žiaľ sa nám nepodarilo telefonicky spojiť a ani opakovane, a preto sme Vás kontaktovali mailom, kedy sme nedostali odpoveď.

S pozdravom SkvelyDarcek.sk

• Držiak na okuliare nebol dodaný ako na obrázku internetového obchodu.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

tento je produkt je vo viacerých farebných variáciách. Ak Vám nevyhovuje, kontaktujte nás a urobíme všetko pre Vašu maximálnu spokojnosť. Ďakujeme.

S pozdravom SkvelyDarcek.sk

Tovar prišiel poškodený , fotky na internete a skutočnosť nesedí!

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás poškodenie, ktoré nastalo pri preprave, keďže sa jedná o krehký tovar. Sme radi, že ste nás kontaktovali a môžeme vyriešiť reklamáciu k Vašej maximálnej spokojnosti.

S pozdravom SkvelyDarcek.sk

Na obrazku ruško vyzera z pevneho materialu a na zivo 0,1mm papierik z gumickou ktora tam drzi len tak tak material o nicom skoda peňazi za tento produkt

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

mrzí nás, ak sa naskytol problém s objednaným produktom. Všetky informácie o produkte sú napísané v popise, ak potrebujete akékoľvek ďalšie doplňujúce informácie o produkte, môžete nás kedykoľvek kontaktovať a radi Vám pomôžeme.

S pozdravom SkvelyDarcek.sk

• Ako veľa iných aj tento obchod zacítil potrebu sa nabaliť na obyčajných ľuďoch. Počas šírenia vírusu COVID-19 mi resprirátor ffp3 bol doručený normálne ale morálne cítenie predajcu sa asi utopilo vo všetkých tých peniazoch. Zaplatiť som takmer 35€ za niečo čo stojí asi cca 6€ je to tak hrozné, že to neviem ani slovami opísať. Veľa ľudí sa v týchto časoch zomklo a pomáhajú si a tí ostatný zarábajú. Pýtate sa prečo som si teda kúpil taký drahý respirátor? Som zdravotnícky záchranár! Asi tu už nemusím písať ako to tu bolo s respirátormy na začiatku marca 2020.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

aj náš internetový obchod SkvelyDarcek.sk sa stavia k tejto Mimoriadnej situácii na Slovensku zodpovedne, a preto sme robili a robíme všetko preto, aby sme mali aj nedostatkový tovar, ako sú Respirátory skladom. Žiaľ ich veľký nedostatok navýšil ceny ako u samotných výrobcov, tak u dodávateľov niekoľkonásobne vyššie ako v bežnom období.
    Naše ceny sú nastavené v rámci cien od našich dodávateľov, kedy v našej ponuke nájdete Respirátory v najnižších cenových hladinách na Slovensku, čo bol pravdepodobne aj Váš dôvod nákupu v našom internetovom obchode.

Veríme, že v našom internetovom obchode ešte nakúpite a prajeme Vám veľa zdravia a síl v tejto mimoriadnej situácii.

S pozdravom SkvelyDarcek.sk

• Za tú cenu som čakala večšiu kvalitu, keby som vedela, že to je poľaký výrobok, tak si to neobjednám.

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

s Vami objednaným produktom nemáme žiadne negatívne skúsenosti a naši zákazníci sú nadmieru spokojní, keďže produkt sa vyrába v EU a sú použite kvalitné materiály.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktu, radi Vám pomôžeme.

S pozdravom SkvelyDarcek.sk

• Dorucenie trvalo dlho, vyrobok nekvalitny a predrazeny

Reakcia obchodu SkvelyDarcek.sk

výrobok spĺňa všetky špecifikácie uvedené pri produkte. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktov, môžete nás kedykoľvek kontaktovať.