• Mali ste upozorniť, že veľkosť nezodpovedá číslu, obj 38 je veľká č. 39 , takmer 40. Zbytočné starosti s vrátením tovaru.

• Prišli tenisky ale majú zlú farbu a zlú veľkosť trafili iba zo značkou

Z aliexpresu tovar rýchlejšie dorazí!

• Po týždni žiadna info o stave objednávky.

Urobila som objednávku, pričom na stránke mali informáciu o odoslaní tovaru do 2 dni. Po týždni som sa mailom informovala, v akom stave je moja objednavka, nakoľko sa jednalo o Vianočný darček. Ako odpoved som dostala informáciu, že mali na stránke nesprávnu informáciu a mnou objednaný tovar v danej veľkosti už nemajú. Keby som sa sama neozvala, možno by som zbytočne čakala na doručenie až do dnešného dňa. Chyba sa môže stať, to úplne chápem, ale komunikácia v súvislosti s objednávkou úplne nulová a to sa mi nepáči.

Ani nedali vedieť že tovar nie je skladom a že objednávku rušia

Po dvoch tyzdnoch mi oznamili ze tovar nemaju. Dobry obchodnik ponukne alternativu, takto si to kupim niekde inde. Hlavne pred Vianocami ked to ma byt ako darcek, je dost nefer neinformovat hned ako zistim ze predavam to co nemam.

Tovar sa stratil v sklade a doteraz nemám informácie, či vôbec bude doručený.

• topánky značky Converse, ktorých cena bola cca 100,-EUR, mi boli doručené v značne poškodenej krabici

neprofesionálny prístup ku zákazníkovi

• Potvrdenie objednávky vykonal robot a potom, už týždeň nič sa nedeje. Na môj dotaz odpovedali, že tovar pošlú v najbližších dňoch, ale zatiaľ nič neprišlo ani notifikácia o odoslaní, ani tovar.

Dobry den,
    tovar je zabaleny. Dnes Vam bude odoslany. Ospravedlnujeme sa za dlhsiu dobu dodania.

S pozdravom,
    Michal Mladek
    Shooos

Ako mam hodnotit nieco co som neobdrxal reskwptive ste ho na predajnu nedodali?

V pondelok som objednával topánky u Vás. Písal som mail na emailovú adresu uvedenú na vašom webe, či stihne tovar prísť do štvrtku. Bez odpovede. Následne tam volala priateľka s rovnakou otázkou. Uistili ju, že tovar dojde v stredu, najneskôr štvrtok, že to preveria a spätne jej zavolajú. Nikto sa neozval.
    Vo štvrtok tam volala opäť a oznámili jej, že určite to nepríde a balík dojde až v piatok doobedu, aj keď jej tvrdili niečo iné.
    Oznámila im, že tovar teda nebude prebraty. Namiesto snahy sa aspoň ospravedlniť za veľmi slabú komunikáciu z vašej strany a nedorozumenia, dostala odpoveď. “Aspoň vieme”.
    Topánky sme kúpili v inom obchode.
    Objednával som od Vás pravidelne, no po tejto skúsenosti, to bolo bohužiaľ posledný krát.

Dobry den,

Vdaka za recenziu. Rychlost dorucenia na predajnu nam minuly tyzden viazla, nakolko v sklade expedovali viac zasielok Kvoli Black Friday. Viem, ze to nie je super vyhovorka, ale proste tak to bolo.

Co sa tyka komunikacie vdaka za feedback, dufam, ze sa poucime a bude to do buducna jednoznacnejsie.

Pekny den,
    Igor Plavka

po tyzdni cakania mi napisu, ze danu velkost nemaju. clovek chodi bosý,super.

Dobry den,

vdaka za feedback. Bohuzial niekedy sa stava, ze skladnik nevie dohladat danu velkost, i ked objednavka uz mala byt davno u zakaznika.

Igor Plavka

Doposiaľ moja objednávka nie je vybavená. Na meil, v akom stave sa objednávka nachádza, som nedostala odpoveď.

Objednaný tovar už vyše týždňa neposielajú na pobočku obchodu, na žiadne uvedené telefónne číslo na ich stránke sa nedá dovolať. Absolútne neodporúčam nákup v tomto obchode.

Reakcia obchodu Shooos.sk

Dobry den, objednavku ste si dnes prevzala. Ospravedlnujeme sa za meskanie. Nastavovali sme nove procesy v sklade, ale uz by to malo byt vyladene. S pozdravom, Michal, Shooos.

• Široká ponuka

Obchod vôbec od nákupu nekomunikuje

Reakcia obchodu Shooos.sk

Dobry den, tovar uz mate pripraveny u nas na vyzdvihnutie. S pozdravom, Michal, Shooos.

Prislo mi uplne nieco ine

• Ešte stále mi nebola doručená zásielka

• Dlha cakacia doba aj ked mali topanky na sklade 7 prac dni a este stale som tovar neobdrzal
    • Povodne som si vzdy palladium cizmy objednal cez konkurenciu ale tu mali vacsi sortiment na vyber, a lepsiu casovo obmedzenu zlavu ale aj pan na tel.cisle ked som volal ze preco to tak dlho trva bol zjavne asi ,,pracovne “ unaveny

• nulové info a nedodanie ani po týždni aj napriek tomu že bol tovar na stránke na sklade