• Rýchle dodanie.
    • Dlhé
    • Žiadna komunikácia.

Kupovala som tenisky, ktoré mi došli síce na druhý či tretí deň, ale v mne nevyhovujúcej kvalite. tenisky som pofotila a skusala komunikovať cez messenger. Neodpisali. Tovar som vrátila. Peniaze mi poslali spat po 18dnoch.

Objednal som si dvojo tenisiek značky adidas jedny za 80 € volaju sa Country X Kamanda a druhé za 51 € Typ EQT čierne s červenou podrážkou. Objednávku som mal potvrdenú na oboje adidasky. No v obchode som sa dozvedel, že druhé tenisky typ EQT (posledný kus) si nemôžem zakúpiť , lebo Ste uprednostni objednávku na doručenie na adresu pred mojou objednávkou, ktorá bola skôr doručená .
    Zo strany personálu som nedostal žiaden návrh na napravenie Vášho pochybenia, čím sa cítim byť poškodený.

Reakcia obchodu Shooos.sk

Dobry den, ospravedlnujeme sa. Niekedy sa to jednoducho stane.

Pre velky zaujem pocas Black Friday sa nestihal updatovat sklad a tak sa stalo, ze objednavku skladnik zabalil a poslal inemu zakaznikovi.

My sme urcite nikoho neuprednostnovali. Kazdopadne nas to mrzi.

• Tovar vyzeral na obrázku krásne, no adidas botasky sú vyrobené s lacného materiálu, nemajú kvalitnú vložku,teda žiadnu ako pri značke adidas som zvyknutý.Su už teraz po pár noseni vyčaptané.Zaplatil som 100€,No kvalitou max..23€.Nevadí moja hlúposť. Jedno určite viem.,,bol to môj posledný odber..

Až na základe môjho dopytu na objednávku mi obchod oznamil, že v danej veľkosti nie je tovar už na sklade. Nulová komunikácia.

• Nedodrzanie casu dodania

Moja objednavka prisla po 4 dnoch namiesto 2 a aj to som musela mailom urgovat a pripominat sa. Nakoniec mi ale tovar bol doruceny, ale neskor ako slubujete na webe.

• nakolko som už raz tenisky adidas super star mal a bol to presne ten isty typ aj velkost 42 2/3 tak mi boli tak o 2 čisla vačšie a na druhy den som išiel do žiliny kde som kupil tie iste tenisky s tou istou velkostou 42 2/3 ktore mi sedeli presne :)

Reakcia obchodu Shooos.sk

Dobry den, nerozumiem, kde sa stala chyba. Poslali sme Vam tenisky, ktore mali velkost 42 2/3, teda presne take, ake ste si objednali. Kedze ste s nimi neboli spokojny peniaze sme Vam vratili a uz ich mate na ucte.

Prijemny den,

igor, shooos

22.1.2019 mi bol doručený tovar, ktorý mi veľkostne nesedel a preto som tovar 23.1.2019 vrátil podľa pokynov predajcu - odoslal som ho 1.triedou doporučene - a požadoval som výmenu za inú veľkosť. Dodnes - 29.1.2019 - mi tovar nebol doručený, hoci pôvodný tovar im bol vrátený už 24.1.2019....Kontaktoval som ich 2x, žiaľ, bez odozvy...hoci mi potvrdili mailom, po odoslaní pôvodného tovaru zpäť, že mi zašlú nový tovar okamžite, ako príjmu ten pôvodný.

Dobry den,

Tovar nam postovy kurier doniesol do skladu 29.1.

skladnik musi tovar:
    - naskladnit
    - odvazit, odmerat, pozriet ci nie je noseny a poskodeny.

Dnes, 30.1 sme Vam poslali na vymenu inu velkost, ktoru by ste mali dostat zajtra, 31.1.2019. Celkovy proces vymeny z nasej strany trval max dva dni.

Za komplikacie sa ospravedlnujeme.

shooos

Tenisky mi prisli o pol cisla vacsie.
    Ani ich nenosim.

Dobry den,
    ďakujeme za reakciu. Poslali sme Vám veľkosť presne podľa objednávky. Ak Vam nesedí veľkosť, prosím postupujte podla návodu na výmenu u nás na stránke.

Mišo

• Rychle dorucenie
    • Zle cislovanie

ďakujeme za hodnotenie.
    Preverili sme Vašu objednávku a číslovanie bolo v poriadku.
    Pri topánkach uvádzame všetky 4 hodnoty UK/US/EUR/CM, aby ste si zakazník vedel čo najpresnejšie vybrať, keďže každý zákazník sa orientuje podľa inej veľkosti.

Michal

• komunikácia pred kúpou

Tovar nezodpovedal farebnému prevedeniu. Obchod ponúkal jemno strieborné convers tenisky, žiaľ boli tmavo sivé .Tovar som vratila. Žiadala som vrátenie aj môjho pošt. nakoľko obrázok bol klamlivý vrátili iba za tovar.

Objednala som si Fjalraven ruksak. Bez akéhokoľvek upozornenia na stránke mi predali vystavený kus ktorý značne javil známky používania a taktiež bol zašpinený.

Reakcia obchodu Shooos.sk

Dobry den, model sme mali vystaveny na predajni a pri baleni sme si nevsimli flaky na zandej strane. Samozrejme Vam tovar vymenime ako sme Vam pisali do e-mailu alebo vratime peniaze. S pozdravom, Mladek, Shooos.

• Komunikace s obchodem je mizerná - nutí mi zboží objednané někým jiným a a ni po upozornění to nenapravil, opravu odesílací adresy neprovedl. HODNOTÍM VELMI NEGATIVNĚ, V DOBĚ ELEKTRONICKÉ KOMUNIKACE ZÁSADNÍ NEDOSTATEK !!!!!!

• množstvo druhov tenisiek na výber
    • komunikácia na žiadnej úrovni

Objednávala som si botasky ako vianočný darček. Všetko bolo zaplatené, čakala som na dodanie. Po týždni mi prišiel email, že mi posielajú peniaze späť ale svoje botasky späť nedostanem. Následne som tam volala, a pán na linke sa mi ospravedlnil, že chyba bola na ich strane a že dostanem vyššiu kompenzáciu ako 5 eurový zľavový kupón. Objednala som si teda ďalšie botasky, faktúru mi vystavili na sumu o 5 eur nižšiu. Upozornila som ich na kompenzáciu, ktorú mi mali poskytnúť a napísali mi, že viac ako mi poskytli mi nemôžu dať a buď mám poslať peniaze alebo mi zrušia objednávku. Komunikácia na nulovej úrovni a už teraz viem, že už nič z tade neobjednám!!!

Reakcia obchodu Shooos.sk

ďakujeme za reakciu. Na základe Vašej žiadosti sme Vám ešte dodatočne poskytli celkovú zľavu 13Eur a nie 5Eur ako píšete. Samozrejme ešte raz sa ospravedlňujeme za nepríjemnosti.
    S pozdravom, Michal Mládek, Shooos.

• po odoslaní objednávky som nedostala žiadnu spätnú odpoveď, tak som si tovar objednala z iného internetového obchodu

Dobry den,
    mrzí nás to. Pravdepodobne ste nedostali naše emaily. Buď Vám šli do SPAMu (nevyžiadanej pošty), alebo ste zadali chybný email. Budeme sa snažiť vylepšiť komunikáciu zasielaním SMS správ.

Team Shooos.

• Zla komunikacia
  • Neviem sa zatil k tomu vyjadriť, nakolko som este objednaný tovar neobdržal

• maju aj modely obuvi, ktore inde na SK nekupite a tiez starsie modely obuvi, ktore tiez uz inde nie su.
    • neochotny personal v predajni a celkova nespolahlivost pri nakupe cez e-shop. webstranka e-shopu je dobra a prehladna, ale nedozviete sa na nej, ci maju tovar realne skladom. v case, ked by som inak uz vyckaval kuriera mi prisiel este len email o tom, ze tovar objednali u dodavatela. potom mi po dalsich 2-3 dnoch bolo oznamene, ze tovar ma esteticku vadu (vyrazna zmena farby 1 topanky oproti 2. sposobena vystavenim). bola mi sice zaroven ponuknuta dodatocna zlava, ale ta bola smiesna vzhladom na to, ze tovar bol vdaka svojej vade nepredajny. zastupca obchodu mal iny nazor. nechcelo sa mi s nim handrkovat o cene, stratil som doveru k shopu a celkovo chut to dalej riesit, topanky by som nemal doma ani po tyzdni od objednavky. definitvne som sa rozhodol zrusit objednavku pri predstave ako by asi prebiehala pripadna reklamacia, keby sa topanky zacali napr. rozliepat, alebo nieco podobne.

po mojej skusenosti, ktora mohla byt zla o.i. aj zhodou viacerych nahod, nemozem odporucit nakup cez e-shop, bude lepsie, ked si vyberiete z toho, co maju realne v kamennej predajni a co si mozete pred kupou vyskusat, inak mozu nastat rozne komplikacie.

• Neaktualne zasoby

• nereaguju na maily

Dobry den,
    ospravedlnujeme sa za neskoru reakciu. V tej kope mailov sme Vas prehliadli. Uz sme Vam poslali informaciu ohladom Vasej poziadavky.

Michal Mladek
    Shooos.

• Pise sa ze tovar bude vymeneny do dvoch dni, chcel som vymenit tovar, nikto neodpoveda na email a nikto neberie telefon.

Reakcia obchodu Shooos.sk

Dobry den, bohuzial cakali sme na naskladnenie velkosti, ktoru ste pozadovali na vymenu. A na kolko bol aj predlzeny vikend (v pondelok sme mali dovolenku) sa vymena zdrzala. Ospravedlnujeme sa za komplikacie.

Mladek