• rýchla reakcia na e-maily
    • dlhé dodanie (12 dní od objednávky)
    • aktivácia obchodu až na môj podnet

Chápem, že obchod môže prechádzať na nový systém v sklade, ale ak je na stránke uvedené odoslanie tovaru do 24 hod., nikde žiadna info alebo e-mail o možnom zdržaní, žiadna snaha o kompenzáciu, tak je ťažké necítiť sa oklamaný.
    Za tú dobu čakania by som si pár eur pripratil a tovar kúpil inde. Za mňa Shooos už nie.

Tovar zatial nedorazil a ani mi k preprave za 7 dni neprisla ziadna informacia.

Dobry den,
    ospravedlnuejme sa za dlhsiu dobu dodania tovaru. Dali sme Vasu objednavku prioritne zabalit. Momentalne v sklade zavadzaju novy system balenia a preto nam dlhsie trva vyexpedovanie objednavok. Predpokladam ze zasielka bude dorucena v pondelok, najneskor utorok 18.10. Dakujem za pochopenie. S pozdravom, Mladek, Shooos.

topánky nie sú originál

Dobry den,

vsetky produkty, ktore ponukame na eshope su 100% od oficialnych dodavatelov. Vasa objednavka bola na model Converse, ktory berieme od oficialneho distributora znacky na SK, firma Orbico. Ak sa Vam model nepaci, kludne nam ho viete bezplatne zaslat po vyplneni formulara, a vygenerovani spatneho stitku. Podrobne informacie najdete na tomto linku https://www.shooos.sk/rma.

S pozdravom, Mladek, Shooos.

strasne dlhe dodanie, stale čakam a kde nič tu nic. Dufam ze nepride šmej z ciny

Reakcia obchodu Shooos.sk

Dobry den, ospravedlnujeme sa za predlzenu dobu dorucenia. Na kolko zavadzaju novu technologiu v sklade, meskame s vyskladnovanim objednavok. Budeme Vas co najskor informovat a doruceni objednavky. S pozdravom, Michal Mladek, Shooos.

• Nedorucujete baliky

Objednala som. A moju objednavku kurier nedoniesol.Vraj som odmietla a nikto nezavolal ani sms neposlal nic. Videla som to vo svojom emaili. Nikdy uz od vas neobjdnam a ani NIKOMU NEODPORUČAM.!!!!

• komunikácia obchodu
    • dĺžka doručenia
    • cena doručenia

Pred týždňom som si objednala tenisky, dodnes mi neboli doručené. Komunikácia obchodu je na bode mrazu, okrem potvrdzujúceho emailu, ktorý posiela bot, mi neposlali nič.

Na štvrtý pracovný deň som im volala, pol hodinu som čakala na linke kým sa mi niekto ozval, pán mi povedal, že moja objednávka je zabalená v sklade a čaká na kuriéra ale nevie mi povedať, kedy to kuriér vyzdvihne lebo s nimi vraj majú problémy, že mi vie tak maximálne označiť objednávku ako prioritu aby to poslali čo najskôr.

Kontakt zo strany obchodu absolútne žiadny, podľa môjho názoru mohli minimálne poslať email, že objednávka bude meškať kvôli niečomu. Keby ja sama nevolám do obchodu a nepýtam sa, nikto by sa mi neozval a vlastne by som ani nevedela prečo ju stále nemám doma a to je objednávka už zaplatená.

Keby toto viem dopredu, určite si z tejto stránky nič neobjednám a veľmi zvažujem zrušenie objednávky. Aby zákazník zaplatil 3€ za doručenie pri objednávke nad 80€ a ešte musel na ňu čakať týždeň je podľa mňa hanba.
    Na stránke majú napísané, že do 24 hodín objednávku odosielajú a, že do 48 hodín ju zákazník má zväčša doma, no v mojom prípade ani po 6 dňoch nič.

Objednávala som z tejto stránky prvýkrát a určite aj posledný.
    Z mojej skúsenosti obchod URČITE NEODPORÚČAM!

• Objednávka mešká , dnes je to 6. deň od objednania.,
    • volala som do predajne, na zakaz.podporu niekolkokrat a ani raz som sa nikam nedovolala. Na mail mi nikdo neodpovedal.
    • Až včera večer prišlo zrazu info od prepravcu .

Kurierska spolocnost ktoru musim vyuzit pri objednavke urcite neodporucam. Dpd bez toho aby zavolalo ze su na mieste dorucenia len napisali mail o tom ze nas nezastihli (co ani neskusili) a pridu na druhy den. Kedze islo o pracovny den a dpd uvadza cas dorucenia, odisli sme z prace aby sme ju vyzdvihli.

• Nespolahlivosť
    • Tovar nedodali ani neponúkli kompenzáciu

došli mi poškodené topánky

• Pri nakupe som mal dojem ze tovar -topanky converse chcem ukradnut a nie kupit. Nakolko som skoro nedostal na skusku druhu topanku iba lavu.

V rusku som nemohol dychat, a pri platbe kartou som skoro odpadol bez kysliku pretoze cisla na terminale boli porohadzovane. Dakujem za skvely zazitok, ale topanky su top len som skoro polozil za ne svoj zivot.

pri online platbe transakcia 3x neprebrala. neviem prečo. napriek tomu mi bol tovar poslaný na dobierku

• Rýchlosť doručenia
    • Spomalený (dva dni im trvá odpísať)neochotny zákaznícky servis

Objednal som si tovar on síce prišiel v rekordne rýchlom čase ale na moje prekvapenie mal inú farbu ako som chcel. Nemám chuť ani náladu ho vracať späť a čakať zase čo mi príde. Ďakujem.

Tovar som objednala osobným odberom pred 7 dňami a doteraz mi nebol doručený, pričom ako uvádzajú na svojej stránke, objednávky vybavujú do 24 hodín. Na email mi vôbec nikto neopovedal. Pre mňa zlá skúsenosť.

Dobry den,

mrzi nas to, tato objednavka nam v systeme usla a vobec nevieme akym sposobom sa to mohlo stat.

Kazdopadne dnes sa Vam ozve kolega z obchodu a dufam, ze najdete sposob ako to urovnat.

Osravedlnujeme sa komplikacie.

Igor Plavka
    SHOOOS

Predajňa nebola otvorená v čase otváracích hodín, možno išlo o výnimočnú situáciu, ale už druhýkrát sa mi tam ísť nechcelo....

• The bag has some stains on it

• Veľmi rýchle vybavenie a doručenie objednavky
    • Nekvalitne prevedenie tenisiek

Neviem čo si mám myslieť, dodanie bolo super rýchle, ale tenisky čo mi prišli boli tak skaredo zalepene že neviem na čo mi to vôbec posielali, tenisky pojdu naspäť, uvidíme aká bude komunikácia ohľadne vrátenia.

Vymenu tovaru jedine postou kt. si zaplatite.

Nakupoval som prvý krát a žiaľ určite aj posledný. Žiadna komunikácia zo strany obchodu, nedá sa ani sledovať stav zásielky. Tovar mi neprišiel ani po 14 dňoch od zaplatenia a pritom bolo uvedené, že tovar je skladom.

Dobry den,

Mate uplnu pravdu, chyba sa stala u nas a mrzi nas, ze akurat Vasa objednavka si to spiskala.

Tovar dostanete zajtra/pozajtra.

Objednavka nebola predana kurierovi z troch dovodov:
    - chyba software a tym padom balenie objednavok naslepo a nie podla programu.
    - Covid
    - prichadzajuci Black friday

Mrzi nas vzniknuta situacia. Ked tak sa ozvite priamo mne (igor.plavka {at} shooos.sk) a pokusim sa Vam to nejako kompenzovat, pripadne ospravedlnit osobne.

igor