• dlhodobo neviem zohnať Tassimo Café Ristretto v bežnom obchode - tak som to riešil takto
    • nepoznám - prednosť by som však dal možnosti okamžitého nákupu v bežnom kamennom obchode- neviem,prečo je ristretto nedostatkové - asi ho obchodníci neobjednávajú

je to výborná alternatíva nákupu

Na stranke mali dostupnost tovaru do 3 dni. Do 3 dni mi tovar aj dorucili. Ak by aj nedorucili vo vopred dohodnutom termine, nebral by som to ako velku nevyhodu, nakolko cena za ktoru tovar predavali bola ovela nizsia ako na inych strankach (samozrejme za ten isty tovar). Tovar vzdy objednavam na dobierku aj za cenu drobneho priplatku, takze predajca dostane peniaze az po riadnom odovzdani tovaru.

• umelá cena
    • Neaktuálna cena tlačiarne Kyocera, dokonca aj po navýšení ceny pre mňa, internetovú cenu ponechal na klamanie ďalších zákazníkov.

Vyhnúť sa oblúkom.

Obchod spolupracuje s dopravcom,ktorého zamestnanec nemá profesionálny prístup pri predávaní zásielky.
    1-podpis
    2-platba
    3-odovzdanie zásielky
    4-kontrola zásielky
    5-prevzatie
    Správny postup:kontrola,platba,odovzdanie,prevzatie,podpis.
    Mám pravdu? Alebo sa mýlim?

• Maju tovar, ktory inde nie je.
    • Osobny odber v Trencine.
    • Trochu dlhsie dodanie, ale ked nieco chcem, pockam si.

• Najnižšia cena produktu o ktorý som mal záujem.
    • Žiadne.

Odporúčam.

Nemal som žiaden problém s objednávkou, platbou ani doručením. Všetko OK.

• Ponúka aj tovar čo bežne u nás nedostať
    • Dorozumievanie
    • Slušný čas dodania
    • Cena za dopravu je vskutku vysoká ( 6 € s dobierkou )
    • Pri doprave sa s tovarom asi nemaznajú

Tovar čo nie je v ponuke na Slovensku mi bol dodaný behom týždňa na dobierku.

Predtým mi obchod telefonicky potvrdil jeho schopnosť dodať tovar do týždňa, čo aj splnil.

Nákup prebehol bez ťažkostí.

Len pôvodný obal tovaru bol akýsi pokrčený. Preto neodporúčam dodanie v ekologickom obale.

• všetko

spokojnosť

• pekne spracovany eshop
    • velka ponuka prislusenstva k fotoaparatom
    • kamenny obchd je otvoreny len 7 hodin denne - len do 16:00 PO-PI

• Sortiment, nižšie ceny
    • Vysoké poštové, tovary označené "na sklade" nemuí byť pravda.

• Kúpil som tovar, ktorý som na Slovensku nenašiel u nikoho iného v ponuke (statív s nadstavcom na makro Mantona) za veľmi dobrú cenu.

• -mali tovar, ktorý som hľadala a cena bola najnižšia oproti ostatným internetovým obchodom
    • -výbornú komunikáciu
    • poštovné 6 € sa mi zdá dosť veľa

-mali tovar, ktorý som hľadala a jeho cena bola najnižšia oproti ostatným internetovým obchdom a to aj s poštovným
    -výborná komunikácia
    -potvrdenie prijatej objednávky prostredníctvom SMS
    -bezproblémové doručenie v stanovenej lehote
    Určite odporúčam nákup v tomto obchode.

• Tovar aky som inde nenasiel za dobru cenu.

Obchod s elektronikou za dobre ceny. Milo ma prekvapilo, ze ponukaju aj menej bezny tovar aky musim inak kupovat cez amazon ci ebay.

• cena.
    • Velmi strucne informacie o tovare na stranke (napr. chybal mi popis obsahu 'Bundle' balenia - musel som si dohladat na inych strankach...)

Po objednavke som dostal len email potvrdzujuci prijatie objednavky (spolu s fakturou, podmienkami a formularom pre odstupenie od kupnej zmluvy). Status mojej objednavky na ich stranke bol cely cas len "Prijata" az do casu, ked mi prisla sprava o odoslani tovaru kurierom. Vobec som nevedel, ci to objednali, ci to vezu z externeho skladu atd. ale napokon firma dodrzala presne vsetko, co pri tovare slubuje, aj bez informacnej omacky...

Objednala som tovar, ktorý mal byť doručený do dvoch, max. troch týždňov. O štyri dni je to mesiac a tovar ešte nie je na sklade. katastrofa. Viac tu nenakupujem.

• Obchod je v poriadku. Ale doručovacia firma UPS mi odmietla odovzdať tovar lebo som nemal presne požadovanu sumu.Dôvodili to tým že mi nemá vydať.To predsa nie je môj problém že on nemá pripravene peniaze na rozmienanie.

Obchod je O.K.

• dobré ceny, rýchlosť dodania tovaru na objeddnávku,rýchla reakcia na moje e-mailové otázky.

časť tovaru ktorý som si objednal bola na objednávku, a preto mi najskôr poslali tú časť, ktorú mali na sklade a o dva dni neskôr mi prišiel aj zvyšok objednávky. Dodržali všetko čo sľúbili.
    Môžem odporúčať, pretože som s týmto obchodom naozaj spokojný.
    Ďakujem

• Nižšia cena ako u konkurencii.
    • Pomer cena/rýchlosť dodania je asi najlepší aký som našiel.
    • Len stručný popis výrobku /kupoval som objektív/. Parametre objektívu som si musel našiel inde.

Kupoval som v tomto obchode aj preto, že mi je najbližší a mohol som si objektív vyskúšať na tele môjho Nikona.