• Lacne ceny.A hlavna vec,ze sa ozvali telefonicky a tovar bude odoslany akonahle dojde tovar lebo nemaju na sklade.
    • Ziadne

Vrelo odporucam

• komunikacia
    • dobra cenova ponuka
    • tovar na objednavku s rizikom bez dodania

Emailom som dostal oznamenie ze tovar je objednany u tretej firmy a slubili ze je na ceste. Presli 2 tyzdne a tovaru nikde.

Celkovo odporúčam s iným tovarom je proces možno svižnejší.

• Nizke ceny
    • nic

Nizke ceny, dobra prehladnost eshopu

• prehľadnosť webových stránok
    • dodacia lehota

V obchode som nakúpil 14.2.2016,
    k dnešnému dňu t.j.15.3.2016 tovar my nebol dodaný.
    Už mesiac sa neviem dostať na ich stránku,
    nakoľko my stále vypisuje, že stránka je v údržbe /trošku dlhá údržba :-C /.
    Čo dodať...

• nema

super

• Dobra cena
    • Dlhsia dodacia doba...

Vzhladom nizsej ceny sa moze stat ze ako mne tovar namiesto dodania do 3dni mi prisiel za 10dni od objednavky...inač všetko ok...

• Je najlacnejsi
    • Dlhe dodacie lehoty.

Az na tie dlhe dodacie lehoty odporucam

• ceny a spoľahhlivosť
    • neviem

odporúčam

• Bezproblémová dodávka tovaru

odporúčam, dobrý tovar, dobrá komunikácia

• Prehľadný a užívateľsky jednoduchý objednávkový systém a check out na úrovni porovnateľnej s kvalitnými zahraničnými eshopmi
    • - Výborná emailová notifikácia,
    • - Dopravca podporujúci platbu cez Viamo
    • - Info o odhadovanom dátume dodávky - dostal som iba info prijatí objednávky a potom info o finálnej expedícii, nevedel som či a koľko budem čakať (boli to iba 3 dni)
    • - Podpora platby cez Paypal - chýba väčšine našich eshopov

Úplná spokojnosť

• Nekorektný obchodník , už nikdy nebudem kupovať v tomto obchode .